با انتخاب بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران، لب های برجسته، زیبا و طبیعی خواهید داشت. این روش کمک می کند تا چروک های عمودی و موازی که بر روی لب فوقانی ایجاد شده است، از بین برود و فرم لب کاملاً زیبا شود.

بهترین دکتر متخصص تزریق ژل ل

روش کار بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران

تزریق ژل روشی مطلوب و کم خطر برای فرم دهی لب محسوب می شود اما این کار باید توسط پزشکی خبره و کاملاً متخصص صورت بگیرد. پزشک می بایست در ابتدا شناخت کافی در مورد ساختار لب و فرم صورت داشته باشد. حتی نیاز به شناسایی بافت های عمیق تر پوست لب است. در گام بعدی انتخاب بهترین تکنیک برای تزریق خواهد بود. تزریق ژل باید در محل مناسبی صورت بگیرد. حتی مقدار ژلی که تزریق می شود و قرار دادن مواد در لایه های مناسب پوست از مواردی است که پزشک باید بررسی کند. گاه فرم لب به صورتی است که ژل می بایست سطحی تزریق شود و گاه نیاز به تزریق عمقی خواهد بود. همه موارد یاد شده بر اساس نوع ماده مورد نظر سنجیده می شوند. در واقع میان چین و چروک پوست تعیین می کند که چه مقدار ژل و به چه صورت تزریق شود.

نکته بعدی بی حس کردن موضع است. در واقع بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران در ابتدا می بایست محل مورد نظر را با محلول ضد میکروب تمیز نماید. همینطور می تواند از الکل استفاده کند. سپس نوبت به استفاده از بی حسی خواهد رسید. بی حسی که استفاده می شود باید کاملاً با کیفیت باشد به طوری که بیمار در زمان تزریق هیچ حس بدی نداشته باشد.

موضوع دیگر سرنگ مخصوصی است که توسط پزشک انتخاب می شود. سوزن سرنگ می بایست با زاویه درست وارد لایه های پوست شود به طوری که میزان دقیقی از دارو در لایه های پوستی و یا زیر پوست قرار می گیرد. ظرافت سوزنی که استفاده می شود بسیار مهم است.

اقدامات مهم پیش از تزریق ژل لب

بهترین دکتر متخصص تزریق ژل ل

بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران در ابتدا بررسی می کند که لب دچار اختلالاتی است یا خیر. اگر اختلال عملکردی وجود داشته باشد در ابتدا می بایست برطرف شود. فرم لب باید بررسی شود. سایز اولیه لب ها و همینطور میمیک و دینامیک لب باید ارزیابی شود. نتیجه کار باید طبیعی و درست به نظر برسد. تزریق دو سمت لب بدون در نظر گرفتن بخش های مرکزی لب به هیچ عنوان صحیح نخواهد بود. طبق زیبایی شناسی لب های بالا می بایست 20 درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین طراحی شود. این موضوع در تزریق لب بسیار مهم است. گاه نیاز به افزایش حجم سایز چانه نیز خواهد بود به طوری که اصلاحات انجام شده دقیق و اصولی باشد. استفاده از ژل هیالورونیک اسید برای تزریق لب انتخاب خوبی است اما مارک ژل و کیفیت برند آن نیز اهمیت زیادی دارد.

پزشک می بایست تبحر زیادی در تزریق ژل لب داشته باشد. تزریق در لب بر اساس نیاز بیمار در خطوط دور لب صورت می گیرد. برخی نیز ترجیح می دهند تا حجم لب خود را افزایش دهند. این روش به نسبت سایر فیلرها کبودی و ورم کمتری دارد. از سوی دیگر کنترل حجم لب نیز آسانتر است و نتیجه دلخواهی فراهم می شود.

رفع نواقص لب

شما می توانید با انتخاب بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران به راحتی برآمدگی های لب را از بین ببرید. در صورتی که در زمان حرکت لب ها و یا صحبت کردن سبب ایجاد برآمدگی می شود می توانید به راحتی نقص را برطرف سازید. دقت کنید که نتایج تزریق ژل لب دائمی نیست اما تا حد زیادی سبب رضایت شده و ماندگاری 6 ماه برای آن در نظر گرفته شده است. احتمال بروز واکنش آلرژیک در این روش کم است. در واقع موادی که در ژل های تزریقی به کار رفته است مشابه با موادی است که دقیقاً در بدن انسان وجود دارد به این ترتیب بروز حساسیت به ندرت دیده می شود.

مقداری تورم پس از تزریق رویت می شود که اگر بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران را انتخاب کرده باشید به راحتی با ماساژ دادن لب ها می توانید تورم را از بین ببرید. از سوی دیگر تورم، سوزش و قرمزی در ناحیه ای که سوزن تزریق شده است تا حدودی طبیعی است. تا حدود 24 ساعت اول مقداری قرمزی رویت می شود که سطح آن در هر بیمار متفاوت خواهد بود. همه موارد یاد شده به مرور زمان برطرف می شوند.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

بهترین دکتر متخصص تزریق ژل ل

در صورتی که بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران را انتخاب نمایید عصب لب به صورت کامل بی حس خواهد شد. به این ترتیب در زمان تزریق چیزی احساس نخواهید کرد. استفاده از کرم های بی حسی معمولاً نتیجه دلخواهی ایجاد نمی کنند. میزان درد احساس شده در زمان تزریق کاملاً محدود بوده به طوری که شخص می تواند آن را تحمل کند. موضوع دیگر این است که تزریق ژل لب به نسبت سایر بخش های صورت با سازگاری بیشتری همراه است.

جمع بندی

متخصص زیبایی، دکتر مینا اشرفی به واسطه تخصص بالای خود توانسته از بهترین پرکننده ها برای زیباسازی لب استفاده نماید. در این مجموعه تست کامل بر روی المان های صورت انجام می شود به طوری که چین و چروک های لب و خطوط عمودی به سادگی برطرف می شوند. محیط تمیز و کاملاً استرلیزه مطب سبب شده تا هیچ آلودگی انتقال نیابد. از سوی دیگر شرایط به صورتی است که افراد بتوانند فرم طبیعی پس از تزریق را خودشان انتخاب نمایند و مشورت با بیمار به طور دقیق صورت می گیرد. از سوی دیگر شرایطی فراهم شده است تا بتوانید تزریق را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید. 

در صورتی که به دنبال تغییرات ظریف و تدریجی هستید و نمی خواهید به یکباره لب های شما تغییر سایز قابل توجهی داشته باشد به کمک بهترین دکتر متخصص تزریق ژل لب در مرکز تهران می توانید این پروسه را به صورت مرحله ای و با فاصله زمانی طی کنید. علم زیباشناختی چهره در این زمینه بسیار کمک کننده است.