معرفی بهترین سالن زیبایی در ونک برای کسانی که به زیبایی اهمیت می دهند و می دانند حفظ سلامت پوست و مو بسیار مهم است از این رو بهترین سالن زیبایی را انتخاب می کنند تا با انجام خدمات حرفه ای و با استفاده از مواد و ابزار استاندارد و با کیفیت زیبایی طبیعی پوست و موی آنها را به خطر نیندازند.

معرفی بهترین سالن زیبایی در ونک

سالن زیبایی مه تا

سالن زیبایی مه در محدوده ی ونک واقع شده  و با کادر مجرب و حرفه ای کلیه خدمات آرایشی و پیرایشی را با جدیدترین متد روز دنیا با استفاده از مواد و لوازم باکیفیت با برند معتبر در محیطی شاد و صمیمی اجرا می نماید.

آرایش عروس زیبا

سالن زیبایی مارینا

معرفی سالن زیبایی گلاریس واقع در ونک با کادری باتجربه و حرفه ای آماده ارائه ی خدمات عروس ، کاشت و طراحی ناخن ، میکاپ ، انواع شینیون ، انواع بافت مو ، کوتاهی مو ، انواع رنگ مو و هایلایت و مش و … را با برترین کیفیت و جدیدترین متد روز اروپا می باشد.

آرایش عروس

سالن زیبایی گلاریس

سالن زیبایی گلاریس واقع در ونک با سالها تجربه برترین خدمات آرایشی و پیرایشی را برای مشتریان در مکانی شیک و لوکس اجرا می نماید اگر می خواهید تجربه ای جدید و جذاب کسب کنید سری هم به سالن زیبایی گلاریس بزنید.

عروس -آرایش

سالن زیبایی آفتاب

سالن زیبایی آفتاب در محدوده ی ونک با کادر حرفه ای بروز ترین خدمات آرایشی را با استفاده از مواد و تجهیزات درجه یک و استاندارد با توجه به سلایق مشتریان اجرا می نماید.

میکروپیگمنتیشن

سالن زیبایی و اپیلاسیون ملانی

سالن زیبایی و اپیلاسیون ملانی در ونک تهران،کلیه خدمات آرایشی خانم ها را با بهترین و جدیدترین شکل ممکن در سالنی زیبا و لوکس اجرا می نماید خدمات ارائه شده از جمله : خدمات عروس ، انواع میکاپ ، شینیون ، گریم ، اپیلاسیون ، اصلاح صورت ، انواع رنگ مو ، رنگ هایلایت ، رنگ و مش ، طراحی و کاشت ناخن و …

انواع رنگ مو

چگونه بهترین سالن زیبایی در ونک را بشناسیم؟

انتخاب بهترین سالن زیبایی بخصوص برای عروس خانم ها بسیار حائز اهمیت است برای اینکه شما در کنار زیبایی مصنوعی بتوانید زیبایی طبیعی پوست و موی خود را حفظ کرده و همیشه زیبا باشید در حهت تحقق این خواسته باید با تحقیق و بررسی به سراغ سالن زیبایی بروید که خدمات آرایشی و پیرایشی خود را با کمک کادر دوره دیده و مواد مناسب با دقت در تاریخ انقضای مواد اجرا نماید در ادامه به برخی نکات مهم خواهیم پرداخت .

 • قیمت بالا دلیل بر مهارت آرایشگر نیست پس مراقب باشید هزینه ای گزاف برای یک کار بی کیفیت نپردازید.
 • هرگز فکر نکنید قیمت بالای برخی سالن ها نشان از مهارت بالای آرایشگر است
 • فقط صرف تأیید یکی یا دو نفر از این آرایشگاه آن را بهترین سالن زیبایی ندانید بلکه بیشتر تحقیق کنید
 • وقتی وارد آرایشگاه می شوید به کیفیت مواد آرایشی و ابزار مورد استفاده توجه فرمایید چون استفاده از مواد بی کیفیت و تاریخ گذشته می تواند زیبایی پوست شما را از بین برده و صدمات زیادی به پوستتان وارد کند
 • هرگز فقط با تبلیغات اشخاص معروف بر حرفه ای بودن یک آرایشگاه صحه نگذارید
 • اگر سالن زیبایی با قیمت های پایینی کارهای آرایشی را انجام می دهد فکر نکنید ارزان بودن نشانه ی بی کیفیت بودن کار اجرایی است
 • تبلیغات بیشتر نشانه ی بهتر بودن نیست
 • پس از انتخاب بهترین آرایشگاه باز هم با برخی کارهای آرایشی ، آرایشگاه مورد نظرتان را آزمایش کنید

مشخصات بهترین سالن زیبایی

 1. رعایت پروتکل های بهداشتی
 2. ارائه ی انواع خدمات آرایشی و پیرایشی
 3. استفاده از جدیدترین دستگاه ها و لوازم آرایشی
 4. استفاده از معتبر ترین مواد آرایشی
 5. استفاده از کادر خبره و متخصص
 6. زمان بندی انجام خدمات برای هر مشتری
 7. موقعیت مکانی سالن زیبایی
 8. قیمت منصفانه و مناسب
 9. ارائه ی نمونه کار برای انواع خدمات آرایشی
 10. امکان رزرو نوبت غیر حضوری
 11. برخورد مناسب با مشتریان
 12. احترام به سلایق و خواست مشتری

انتخاب بهترین سالن زیبایی به شما کمک خواهد کرد تا زیبایی طبیعی پوستتان به خطر نیفتاده و دچار مشکلات پوست و مو نشوید. پس در انتخاب سالن زیبایی تمامی موارد گفته شده را مد نظر قرار داده و خود به شخصه به سالن زیبایی مراجعه کرده و همه چیز را از نزدیک مشاهده و ارزیابی کنید .

 

ما را همراهی کنید در پیج اینستاگرام ایرنا بیوتی

معرفی بهترین سالن زیبایی در غرب تهران