معرفی جدیدترین طرح های میکروبیلدینگ ابرو برای سال 2022 به همراه توضیحات کامل و مفید برای بانوان عزیز به همراه عکس

میکروبیلدینگ ابرو چیست؟ و چگونه انجام میشود؟

میکروبیلدینگ ابرو چیست ؟ میکروبیلدینگ یک روش نیمه دائم آرایش ابرو میباشد که امروزه کارایی بسیاری دارد . میکروبیلدینگ ابرو به وسیله قلمی که در نوک آن از تیغ های بسیار ظریفی برای برش سطح پوست و انتقال رنگدانه به داخل پوست میباشد . این روش هم یکی از روش های تاتو محسوب میشود با این تفاوت که در میکروبیلدینگ رنگدانه ها در سطح مشخصی از پوست وارد میشود و به بافت پوست آسیب وارد نمیشود .

میکرو بیلدینگ برای کسانی مناسب است که کم پشت بودن ابروهای و یا کچلی ابروهای خود خسته شدند و یا از مداد کشیدن داخل ابروهای خود خسته شده اند میتواند گزینه مناسبی باشد . در این روش ابروها حالت طبیعی تری نسبت به تاتو به روش سنتی دارد. ابرو یکی از عضو های اصلی صورت میباشد که توجه زیادی به آن میشود که خانم های بسیاری از مشکلات ریزش ابرو کم پشتی و یا کچلی ابرو رنج میبرند که میتوانند با استفاده از این روش دوباره ابروهای خود را بازسازی کنند و زیبای را به چهره خودشان برگردانند.

 

لینک های مفید:
فیبروز ابرو

 
میکرو ابرو

میکروبیلدینگ در روش های دیگر نیز بکار برده میشود که میتوان از آنها بصورت زیر نام برد

فیبروز ابرو به روش میکروبیلدینگ ابرو

در این روش بدلیل حساسیت بالا و ترسیم ابرو بصورت تار به تار در داخل نواحی که تراکم کمتری دارد شکل ابرو را حفظ میکند و همچنین باعث میشود طبیعی بنظر برسد . البته باید ذکر کرد در فیبروز از قلم مخصوص به خود ایجاد میشود ولی چون شباهت این قلم با قلم میکروبیلدینگ زیاد است گاها با قلم میکروبیلدینگ نیز ایجاد میشود .

هاشور ابرو به روش میکرو بیلدینگ

هاشور ابرو نیز مانند روش بالا به سه صورت روش قابل اجرا میباشد که علاوه بر میکروبیلدینگ میتوان به فیبروز ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو نیز اشاره کرد.

سایه ابرو به روش میکروبیلدینگ

سایه ابرو نیز با استفاده از این روش قابل انجام میباشد سایه ابرو به ذو روش با قاب و بدون قاب انجام میشود که در روش بدون قاب با ایجاد رنگدانه و حفظ مدل ابرو و پر کردن نواحی ابرو انجام میشود ولی در روش با قاب کادری در ابرو ایجاد میشود و در ناحیه که ایجاد شده داخل ابروها پر میشود این روش شباهت یزادی با روش تاتو سنتی دارد با این تفاوت که در این روش جلوه ابرو طبیعیتر بنظر میرسد .

 

لینک های مفید:
هاشور ابرو

 

ماندگاری در روش میکروبیلدینگ ابرو

دراین روش نسبت به اینکه رنگدانه ها در سطح پوست قرار گرفته و عمیق نیست ماندگاری کمتری نسبت به روش های همچون میکروپیگمنتیشن دارد. در این روش در حدود شش ماه یا یک سال ماندگاری دارد که بستگی به عوامل مختلفی دارد همچون رنگدانه ها که هر تیره تر باشند ماندگاری بیشتری دارند و همچنین نوع پوست و نوع مراقبت شخص و ترمیم بموقع آن شخص دارد .

مراقبت های قبل و بعد ار میکروبیلدینگ ابرو

از مصرف داروهایی همچون اسپرین و همچنین مسکن قبل از انجام میکروبیلدینگ ابرو پرهیز کنبد همچنین از مصرف الکل حداقل تا 24 ساعت قبل از انجام میکروبیلدینگ خودداری کنید . سیگار کشیدن را متوقف کنید تا یک روز قبل از انجام اینکار و ده روز بعد از انجام دادن میکروبیلدینگ روی صورتتان پرهیز کنید . از حمام کردن بعد از انجام میکروبیلدینگ ابرو تا 48 ساعت خودداری کنید و همچنین تا ده روز از استحمام های طولانی و پر از بخار بپرهیزید و محل ابروهایتان را قبل از استحام با پمادی که بهتون توصیه شده چرب کنید تا از نفوذ آب  جلوگیری کند .

از رفتن به سونا و سونا بخار استخر و جکوزی نیز تا 10 روز پرهیز کنید . ازخوابیدن بر روی صورت تا ده روز خودداری کنید . از قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید تا 2 هفته خودداری کنید . از دست زدن به نقاطی که میکرو بیلدینگ انجام شده  خودداری کنید و از کنده پوست های ایجاد شده بر اثر زخم خود داری کنید و حتما از زمان ترمیم مجدد مطلع شوید و به متخصص خود مراجعه کنبد .

میکرو ایرو

تفاوت میکروبیلدینگ ابرو و میکروپیگمنیشن

تفاوت اصلی این دو روش ماندگاری در هر روش است در میکروپیگمنتیشن ماندگاری بین 2 تا 5 سال است و یک ارایش دائم محسوب میشود در صورتی که میکروبیلدینگ یک آرایش نیمه دائم ابرو میباشد و در حدود 6 الی 1 سال ماندگاری دارد در هردو روش نیاز به ترمیم است که در میکروپیگمنتیشن این فاصله بین ترمیم بین 3 تا 6 ماه میباشد .

مدت زمان اجرا میکروپیگمنتیشن از میکرو بیلدینگ بیشتر است و گاهی تا دو روز زمان میبرد . در پیگمنتیشن از دستگاه تمتم الکتریکی استفاده میشود که در نوک آن سوزن های یکبار مصرف برای اینکار تعبیه شده و توسط آن رنگدانه ها به سطح زیر پوست و عمیقتر از میکروبیلدینگ انجام میشود به همبن دلبل ماندگاری بالاتری نسبت به میکروبیلدینگ دارد .

سالن زیبایی ایرانا بیوتی با استفاده از کادری متخصص و مجرب در تمامی زمینه های آرایشی در خدمت شما عزیزان میباشد . میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو و همچنین جدیدترین متدها برای آرایش ابرو در این مجموعه با بهتربن کیفیت و بهترین نوع خدمات انجام میشود شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل بفرمایید .

در این مجموعه همچنین خدمات دیگری مانند: هاشور ابرو ,فیبروز ابرو ,لیفت و لمینت ابرو ,سایه ابرو و همچنین خدماتی چون ,کاشت ناخن ,گریم تخصصی عروس,گریم و میکاپ ,رنگ و مش و هایلایت و آمبره ,سامبره و بالیاژ مو , مانیکور و پدیکور ,جوانسازی و زیبایی پوست ,کراتینه مو ,انواع شینیون مو ,اکستنشن مو ,ابرو ,مژه در محیطی آرام توسط پرسنل مجرب و متخصص در محیطی مجزا و مخصوص انواع خدمات در شهرک غرب تهران انجام میپذیرد.

میکرو ابرو

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی و میکروبیلدینگ ابرو

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ ،میکروبیلدینگ ابرو و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .