بیشتر خانم ها وقت و حوصله استفاده از مژه های تقلبی و مصنوعی را ندارند . بنابراین جای تعجب نیست که در سال های اخیر اکستنشن مژه به طور فزاینده ای محبوب شده است . امروزه داشتن مژه ای پر پشت آرزوی بسیاری از خانم ها است . برای داشتن مژه ای پرپشت ، کاشت مژه بهترین روش می باشد . نام دیگر کاشت مژه ، اکستنشن مژه است و راحت تر از کاشت مژه انجام می شود .

در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با اکستنشن مژه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

اکستنشن و کاشت مژه

اکستنشن مژه چیست ؟

اکستنشن مژه الیاف ماندگاری است که به مژه های طبیعی شما اضافه می شود تا باعث شود مژه های شما پرتر و تیره تر به نظر برسد . اکستنشن مژه یکی از روش های زیبایی مژه است که مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفته است ، تقریبا بیشتر خانم ها تمایل دارند مژه های پرپشت و بلند داشته باشند . اما در بسیاری از موارد با توجه به عوامل ژنتیکی و عوامل محیطی این امکان وجود دارد که فرد از مژه های کم پشت و کوتاه برخوردار شود .

در چنین شرایطی خانم ها با استفاده از روش های مختلف اکستنشن مژه برای رفع کم پشتی مژه اقدام می کنند . با این حال امروزه درمان های خانگی برای تقویت مژه وجود دارد . اما درمان های خانگی زمان بر است .

بنابراین می توان از روش های مختلف دیگری مانند اکستنشن مژه استفاده نمود . با استفاده از این روش به سرعت به هدف مورد نظر خواهید رسید . اما بهتر است قبل از انجام اکستشن مژه با روش انجام آن آشنا شوید . فرآیند اکستنشن مژه به این صورت است که مژه ها به صورت تک تک به مژه های طبیعی شما با استفاده از چسب مرغوب اضافه می شوند . اکستنشن های مژه معمولا با استفاده از موی سمور ، ابریشم و یا موی انسان ساخته می شوند .

اکستنشن مژه

مژه های بلند و مرتب در زیبایی چشم ها بسیار تاثیرگذار است ، معمولا خانم ها به این موضوع واقف هستند . همان طور که ذکر شد در اکستنشن ، مژه به صورت تک تک بین مژه های پلک بالای شما با استفاده از چسب باکیفیت اضافه می شود . بنابراین با اکستنشن مژه دیگری نیازی به استفاده از مژه مصنوعی و یا آرایش چشم زیاد نخواهد بود .

اکستنشن مژه برای چه کسانی مناسب است ؟

در صورتی که از مژه های بلند و پرپشتی برخوردار هستید ، نیازی به اکستنشن مژه نخواهید داشت و می توانید از مهمانی ها تنها از مژه مصنوعی استفاده نمایید . اکستنشن مژه تنها مناسب افرادی است که طول مژه آن ها کمتر از سه میلی متر می باشد . به یاد داشته باشید که بلندی مژه مصنوعی بهتر است دو برابر مژه های طبیعی شما باشد . اگر بیشتر از حد طبیعی باشد ممکن است باعث ریزش مژه های طبیعی شما شود . قبل از انجام اکستنشن مژه توصیه می کنم ، مژه های طبیعی خود را کاملا خشک کنید . در نظر داشته باشید که کاشت مژه طبیعی تر از اکستنشن مژه می باشد .

اکستنشن مژه

معرفی مرکز تخصصی اکستنشن مژه

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بافت مو کودک ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن با موی طبیعی ، بوتاکس ابرو ، بافت مو ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .