یکی از مهم ترین دغدغه های هر خانمی که موهایی بلند و متوسط دارد، ظاهر شدن موخوره در قسمت پایین و نوک مو ها است. بسیاری برای درمان موخوره راه حل هایی را در پیش می گیرند که شاید اشتباه باشد و یا فایده ای برای مو خوره فرد نداشته باشد.

برای پیدا کردن بهترین راه حل برای داشتن موهای زیبا بهتر است ابتدا در مورد علت و این که موخوره چگونه درمان می شود اطلاعات کافی را کسب کنید تا قبل از بروز این عارضه بتوانید از دچار شدن به آن جلوگیری فرمایی. برای دریافت پاسخ خود در مورد موخوره چگونه درمان می شود و چگونه می توان از آن جلوگیری کرد، با ما همراه باشید.

درمان موخوره

 

لینک های مفید:
کلینیک کاشت مو در تهران

 

درمان موخوره چگونه انجام می شود؟

برای درمان موخوره راه حل های متعدد و مفیدی وجود دارد که قبل از توضیح آن ها بهتر است بدانید که این عارضه بسیار خفیف بوده و موجب ریزش مو و یا آسیب به ریشه و ساقه مو نمی شود. به محض مشاهده بهتر است با یک متخصص در سالن زیبایی مشورت کنید. در این مقاله نیز راه حل های سودمندی را در اختیار شما بانوان گرامی قرار خواهیم داد.

درمان موخوره

برای درمان موخوره روش های زیادی وجود دارد که یک به یک آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

 

لینک های مفید:
بهترین کلینیک لاغری

 

  1. اولین راه حل برای از درمان موخوره ها می توان به کوتاه کردن قسمت های موخوره در پایین موها اشاره کرد. برخی در منزل و با خیس کردن قسمت موخوره با یک قیچی به راحتی مو ها را در منزل کوتاه می کنند و برخی ترجیح می دهند برای این کار مدل مو های خود را در کنار کوتاه کردن کمی تغییر دهند که در این حالت به شما استفاده از مدل کوپ کوتاه را پیشنهاد می کنیم. پس اولین پاسخ به موخوره چگونگی درمان موخوره می شود؟ کوتاهی قسمت های آسیب دیده از مو به شما رمی رود.
  2. استفاده از لوازم خشک کننده برای موها مانند سشوار و اتو مو یکی از مهم ترین علت های بوجود آمدن موخوره در افراد است که برای این کار بهتر است بعد از خشک شدن مو ها نه به طور کامل، فقط تا حدی که مو ها رطوبت کمی داشته باشد از شانه کردن و استفاده لوازم خشک کننده جددا خودداری فرمایید
  3. در برخی سالن های زیبایی حرفه ای مانند آرایشگاه ایرانا واقع در شهرک غرب، خیابان ایران زمین، دستگاه های فوق العاده ای برای از بین بردن موخوره ها وجود دارد که به هیچ عنوان باعث کوتاهی مو ها نمی شود و تنها قسمت های آسیب دیده را از بین می برد. در این روش می توانید هم موهایی سالم داشته باشید و هم به بلندی آن دست نزنید.
  4. روش های درمان موخوره در خانه با انواع محصولات گیاهی وجود دارد که برای از بین بردن موخوره های مختصر و کم و یا جلوگیری از موخوره استفاده می شود که به نسبت روش های درمانی در قسمت بالا تاثیر کمتری بر روی بهبودی آن ها دارد. به طور مثال حنا، روغن زیتون، روغن نارگیل،عسلف بابونه، آووکادو، سرکه سیب و سفیده ی تخم مرغ از موارد پر کاربرد در روش های سنتی برای درمان موخوره محسوب می شود.

موخوره

امیدواریم تا به این جا پاسخ موخوره چگونه درمان می شود را گرفته باشید و توانسته باشیم تا کمک شایانی در راستای زیبایی و حفظ آن برای بانوان انجام داده باشیم. اگر موخوره شما با روش های درمان خانکی حل نشد حتما برای مشاوره با متخصصین ما در سالن زیبایی ایرانا مراجعه کنید و مشکلات خود را در کم ترین زمان و بهترین راه های درمان برای همیشه حل کنید. منتظر حضور سبز شما با نوان عزیز در سالن زیبایی ایرانا واقع در غرب تهران هستیم.

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .