آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن شامل سه روش اصلی می باشد که هنرجو به طور کامل روش های مختلف کاشت ناخن را می آموزد . همان طور که می دانید مراقبت از ناخن ها باعث حفظ زیبایی دست و پای شما خواهد شد . به همین دلیل در بین بانوان عزیز کاشت و طراحی ناخن افزایش یافته است .

هر یک از روش های آموزش کاشت ناخن از مزایای منحصر به فردی برخوردار است . کاشت ناخن علاوه بر حفظ زیبایی دست ها باعث تقویت ناخن های شکننده و یا افرادی که از انحراف ناخن رنج می برند ، می شود و در نهایت باعث زیباتر شدن شکل ظاهری ناخن ها می شود . بر همین اساس دوره های آموزش کاشت ناخن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است . در ادامه این مطلب اطلاعاتی را در رابطه با دوره های آموزش کاشت ناخن سالن زیبایی ایرانابیوتی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . با ایرانا بیوتی همراه شوید…

 

چه کاشت ناخنی

آموزش کاشت ناخن در مرکز تخصصی ایرانابیوتی

آموزش کاشت ناخن از جمله فعالیت هایی است که برای افراد علاقه مند یک منبع درآمدزایی مناسب می باشد و یادگیری آن در بین افرادی که به آرایش و زیبایی علاقه مند هستند بسیار رایج شده است . معمولا افرادی که ناخن های مناسبی ندارند و یا قصد زیباتر شدن ناخن هایشان را دارند ، تمایل زیادی به کاشت ناخن دارند .

اما یکی از دلایل اصلی که خانم ها به کاشت ناخن روی آورده اند ، رشد کم ناخن هایشان می باشد . کاشت ناخن باعث می شود تا ناخن های بانوان یکنواخت و شکننده نباشد . برای داشتن ناخن های زیبا ، خوش فرم ، بلند و یکدست انجام کاشت ناخن انتخاب بسیار مناسبی است .

توانایی هایی که پس از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن کسب خواهید کرد عبارتند از :

  1. انواع کاشت ناخن هلویی ، قالبی ، پودری یا اکرلیک
  2. طراحی ناخن
  3. مانیکور ناخن
  4. پدیکور ناخن
  5. ترمیم ناخن
  6. ژلیش ناخن
  7. بیبی بومر

پس از اتمام دوره آموزش با تمرین متناوب این امکان برای شما فراهم می شود تا به صورت حرفه ای فعالیت خود را در این حرفه شروع کنید . برای فعالیت در این حرفه می توانید به طور جداگانه کسب و کار خود را راه اندازی کنید و یا در سالن زیبایی معتبر کار خود را شروع کنید .

آموزش کاشت ناخن

دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن

هنرجو در دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن ابتدا با روش های مراقبت و حفظ بهداشت ناخن آشنا می شود . سپس موارد عملی را می آموزد . موارد عملی آموزش کاشت ناخن شامل یادگیری روش های مختلف کاشت و مزایای آن ها ، نحوه سوهان کشیدن ، حرکت صحیح دست و غیره می شود . حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که در دوره مبتدی چه مواردی را آموزش خواهید دید ؟ برای پاسخگویی به این سوال با ایرانابیوتی همراه شوید .

کاشت پایه ، کاشت پودر ، کاشت قالب ، کاشت میکس ، کاشت تزیینی ، طلاکوب ، مانیکور ناخن و پدیکور ناخن و غیره از جمله مواردی هستند که در دوره آموزش مبتدی هنرجو به طور کامل می آموزد .

دوره پیشرفته و حرفه ای آموزش کاشت ناخن

سرفصل های دوره پیشرفته آموزش کاشت ناخن عبارتند از : انواع کاشت شاین ، هلویی و کریستالی ، طراحی ناخن ، کاشت گریم ، بیبی بومر ، ژلیش ناخن ، نحوه چسباندن و کاشت فرمر ، فرنچ ناخن .

در حرفه ی آرایش و زیبایی یکی از خدماتی که درآمد بسیار زیادی دارد ، ازائه خدمات کاشت ناخن می باشد . با توجه به اینکه کاشت ناخن کاربرد بسیار وسیعی در زیبایی و تقویت ناخن ها دارد ، از بازار کار بسیار مناسبی برخوردار می باشد . لازم به ذکر است که معمولا در تمام فصول سال کاشت ناخن مشتریان خود را دارد . بنابراین اگر به دنبال منبع درآمد بالا در حرفه آرایش و زیبایی هستید ، پیشنهاد می کنم دوره مبتدی و پیشرفته آموزش کاشت ناخن را سپری کنید .

در صورتی که قصد گذراندن دوره های آموزش کاشت ناخن ایرانابیوتی را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه آموزش کاشت ناخن و مدت زمان آموزش با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید . دوره های آموزشی ارائه شده در آرایشگاه زنانه ایرانابیوتی با ضمانت یادگیری کامل هنرجو در حد حرفه ای برگزار می شود .

 

کاشت ناخن در منطقه 2

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .