میکروبیلدینگ مژه ، هاشور مژه یا بن مژه اصطلاحاتی هم سطح هستند که برای خدمات مژه مورد استفاده قرار می گیرند . با توجه به ظرافت کاری که برای خدمات مژه به کار می رود اصطلاح میکروبلیدینگ مژه به کار می رود . همه ی شما می دانید اولین ارتباطی که بین انسان ها برقرار می شود از طریق چشم می باشد و به نوعی ارتباط بی کلام است . چشم از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که با استفاده از خدمات زیبایی و آرایش چشم ، همیشه با اعتماد به نفس بالاتری ارتباط برقرار خواهید کرد .

در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با میکروبیلیدینگ مژه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

اکستنشن و کاشت مژه

میکروبیلیدینگ مژه چیست ؟

میکروبیلیدینگ مژه از جمله خدمات زیبایی است که در آن در قسمت های ریشه مژه رنگ کاشته می شود و باعث می شود چشم های شما جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد . انجام میکروبلیدینگ مژه برای افرادی که از چشم ها درشتی برخوردار هستند و یا بین مژه هایشان خالی است ، مناسب می باشد . به یاد داشته باشید که برای قسمت پایین چشم در حین انجام میکروبیلیدینگ نباید از بی حس کننده استفاده شود ، زیرا این امکان وجود دارد که وارد چشم شود . مواد بی حس کننده برای چشم ها خطرناک هستند .

سالن زیبایی ایرانابیوتی با برخورداری از دستگاه های استاندارد و به روز ، مواد اولیه با کیفیت و مرغوب ، لوازم یک بار مصرف استیل ، و بهره گیری از پرسنل متخصص خدمات میکروبیلدینگ مژه را به شما عزیزان ارائه می دهد . تمام افرادی که دوره آموزش آرایشگری را گذرانده اند صرفا جزء تاتو کاران یا هاشور زنان حرفه ای محسوب نمی شوند . خصوصا برای کارهای تخصصی مانند میکروبیلدینگ ، بن مژه ، اکستنشن مژه و غیره . بنابراین برای اینکه از کیفیت کار آرایشگر خود مطمئن باشید حتما نمونه کارهای قبلی او را بررسی کنید .

میکروبیلدینگ مژه

یکی از بهترین روش های حفظ زیبایی دائمی صورت برای افرادی که کارمند می باشند و زمان برای شان بسیار اهمیت دارد میکروبیلدینگ مژه می باشد . در حقیقت میکروبیلدینگ یکی از روش های تاتو و آرایش دائم است .

تاثیر میکروبیلدینگ مژه بر زیبایی چشم

میکروبیلدینگ بر زیبایی چشم تاثیر خارق العاده ای دارد . میکروبیلدینگ مژه باعث خوش حالت تر شدن چشم ها می شود و مژه ها را از بی رنگی در می آورد . امروزه استفاده بهینه از زمان برای بسیاری از افراد اهمیت بسیار زیادی دارد . بنابراین با انجام میکروبیلدینگ زمان کمتری را برای زیبایی خود صرف خواهید کرد . از دیگر مواردی که برای خانم ها بسیار مهم است تمیز بودن آرایش چشم است .

معمولا اگر برای رفتن به یک مهمانی یا جشن وقت کمی داشته باشید ، چشم های خود را با عجله آرایش خواهید کرد . در نتیجه استرس و اضطراب شما موجب به هم ریختن آرایش چشمانتان خواهد شد . میکروبیلدینگ مژه باعث می شود برای چشم های خود ، آرایش تمیز و همیشگی داشته باشید . میکروبیلدینگ مژه چشم های شما را زیباتر و جذاب تر نشان خواهد داد .

اکستنشن و کاشت مژه

معرفی مرکز تخصصی میکروبیلیدینگ مژه

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بافت مو کودک ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .