ناخن

در این صفحه از خدمات ناخن میپردازیم به اینکه چرا باید ناخن زیبا داشته باشیم؟ انواع خدمات ناخن ؟ مانیکور چیست؟پدیکور چیست؟محاسن مانیکور و پدیکور؟کاشت ناخن؟مزایای کاشت ناخن؟نکات پیشگیری و ایمنی بعد از کاشت؟انواع لاک؟ میپردازیم.کلیه ی خدمات ناخن در مجموعه ی زیبایی ایرانا بیوتی با مجرب ترین کادر با بهترین امکانات در بهترین نقطه ی شهر تهران انجام میشود.

.چرا باید ناخن زیبا داشته باشیم:

امروزه ناخن ها ,از اهمیت ویژه ای برای خانمها برخوردار است,بدین ترتیب که زیبایی ناخن و مرتب بودن آن از نکات بسیار پر اهمیت برای زیبایی ظاهری و اعتماد به نفس به شمار میرود و برای خانمها حس زیبایی و آراستگی به ارمغان میاوردوبه شخص کمک میکند تا لاک و طرح مورد علاقه ی خود را بر روی ناخن خود بکشند و از آن لذت ببرد.ناخن زیبا در زندگی اجتماعی نقش مهمی برای فرد ایجاد میکند ولی برخی افراد با روش های غیر کارشناسانه باعث ضربه ردن به سلامتی خود میشوند.در این قسمت شما را با انواع خدمات ناخن آشنا میکنیم.

انواع خدمات ناخن:

خدمات ناخن شامل سه بخش است؟

 • مانیکور و انواع ان
 • پدیکور و انواع آن
 • کاشت ناخن و انواع ان

مانیکور

مانیکور و انواع ان؟

شاید شما فکر کنید که مانیکور کردن فقط یک سوهان کشیدن و لاک زدن به ناخن های خود است و بس,در حالی که این قسمتی از این فرایند است.شاید به هر مجموعه ارایشی که مراجعه میکنید خدمات مختص به خود را داشته باشند ولی در کل مانیکور به چند بخش اسپا,سوهان کشیدن,مرتب کردن شکل ناخن و زدودن پوست های اضافه ی دور ناخن,لایه برداری از پوست,تقویت کردن ناخن و در نهایت لایه برداری از پوست میشود.انواع مانیکور شامل:

 1. مانیکور ساده
 2. مانیکور فرانسوی
 3. مانبکور فرانسوی بر عکس
 4. مانیکور سنگی
 5. مانیکور امریکایی
 6. مانیکور پارافین
 7. مانیکور ژلی
 8. مانیکوز اینه ای
 9. مانیکور اکریلیک
 10. مانیکور اسپا

خدمات ناخن

1.مانیکور ساده یا پایه

این روش مانیکور در تمامی روش های مانیکور یکسان است و انجام میشود ابتدا اگر ناخن ها لاک داشته باشند با لاک پاک کن ها تمیز میشوند و سپس دستها در اب گرم و مواد گذاشته میشوند و در ان کمی ماساژ داده میشوند(این کار باعث از بین رفتن سلول های مرده ی پوست میشودو باعث تلطیف پوست شما میشود)سپس مانیکوریسم ناخن های شما را به فرم دلخواه در اورده و ان را سوهان میکشد و با ماساژ کار ادامه میابد و در پایان لاکه پایه وسپس لاک و رنگ اصلی به ناخن زده میشود.

2.مانیکور فرانسوی

این نوع از مانیکور با هدف حفظ فرم ناخن انجام میشود و یکی از زیبا ترین و محبوب ترین مانیکور ها در بین خانم هاست.

در این روش تمامی اقدامات مانیکور ساده انجام میشود با این تفاوت که در انتخاب لاک و رنگ مناسب و نحوه ی اعمال ان باعث جذابیت مانیکور فرانسوی میشود.در مانیکور فرانسوی فرم ناخن ها به شکل مربع نوک تیز و رنگ لاک ناخن تقریبا هم رنگ دست و نوک ناخن به رنگ سفید در میاید.

3.مانیکور فرانسوی بر عکس

در مانیکور فرانسوی بر عکس ابتدا دست ها باید در اب گرم شسته شوند.سپس قسمت ابتدایی رویش ناخن به رنگ سفید است و پس از ان رنگ پایه و اصلی و نوک ناخن ها به رنگ سفید در میاید.

4.مانیکور سنگی

این نوع مانیکور همانند مانیکور ساده است فقط در پایان برای رفع خستگی,بین انگشتان و دور پا سنگ گرم گذاشته میشود.

5.مانیکور امریکایی

تمامی مراحل این مانیکور مانند مانیکور فرانسوی است با این تفاوت که مانیکور امریکایی نوک ناخن ها به صورت گرد در میاید و ظاهری طبیعی تر نسبت به مانیکور فرانسوی دارد.در این نوع مانیکور نوک انگشت ها بیش از اندازه سفید نمیشود و ظاهر طبیعی دارد.

6.مانیکور پارافین

این روش برای خانم هایی توصیه میشود پوست خشک و حساسی دارند و همانند یک اسپای کامل میماند.

7.مانیکور ژلی

در این روش تمامی مراحل مانیکور ساده انجام میشود و زیر ناخن تمیز میشود و روی ناخن با لاک ژلی تزئین میشود .از مزایای این روش میتوان به دوام بالا و براقی وتازگی رنگ لاک ناخن در طولانی اشاره کرد.

8.مانیکور اینه ای

در مانیکور اینه ای درخشندگی و براقی ناخن حائز اهمیت است,به صورتی که ناخن ها به اصطلاح به صورت اینه در میایند و درخشندگی بالایی دارند و باعث جذابیت بیشتر ناخن ها میشود.

9.مانیکور اکریلیک

این مانیکور به خانم هایی پیشنهاد میشود که ناخن کشیده و جذابی ندارندوبدین صورت است که با استفاده از ناخن مصنوعی بلند و کشیده ودر اخر با لاک و اکریل ناخن تزئین میشود.

10.مانیکور اسپا

این متدکه شامل لایه برداری از پوست و از بین بردن سلول های مرده از روی پوست است که باعث تراوت و شادابی پوست شما میشود و همراه ماساژاست و این خدمات جدای خدمات مانیکور ساده است.

خدمات ناخن

پدیکور

.پدیکور و انواع ان

اکثر خانم ها فکر میکردند که پاها در اندام بدن چندان مهم نیستند در صورتی که امروزه زیبایی پاها بسیار مورد توجه قرار میگیرند.پدیکور در سال 2000میلادی در امریکا به وجود امد که به کمک زیبایی خانم ها آمد.خدمات پدیکور بر روی پا است که شامل زدودن پا از پوست اضافه و مرده و لایه برداری و ماساژ پا,گرفتن ناخن ها و سوهان کشیدن ناخن و در آخر لاک زدن است.انواع پدیکور همانند خدمات مانیکور است.

مزایا مانیکور و پدیکور

دستان ما در معرض الودگی و گرد و غبار قرار میگیرند که اگر پاها را هم که در اثر راه رفتن زیاد ممکن است با الودگی و پوست مرده و پینه بسته به آن اضافه کنیم بیشتر متوجه میشویم که سلامتی و زیبایی دست ها و پا ها چقدر مهم است.مانیکور و پدیکور به ما کمک میکنند که پوستی سالم و شاداب و زیبا داشته باشیم.از دیگر مزایای آن میتوان به نکات زیر اشاره کرد:4

 1. کشیدگی ناخن و زیبایی ان
 2. شادابی پوست در اثر ماساژ
 3. لایه برداری پوست و سلول های مرده
 4. گردش خون بهتر
 5. از بین رفتن عفونت های قاچی از ناخن ها
 6. سلامت روانی
 7. کاشت ناخن بهتر

خدمات ناخن

کاشت ناخن

کاشت ناخن علاوه بر زیبایی,کمک زیادی به کسانی میکند که ناخن هایی بد فرم دارند یا کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند یا ناخن های شکننده دارند.کاشت ناخن متدی است که با تراشیدن سطح ناخن زیرین و چسباندن ناخن مصنوعی بر روی ناخن به صورت موقت یا طولانی مدت انجام میشود و آن را به روش دلخواه تزیین میشود.به صورت کلی کاشت ناخن به 2 روش اصلی کاشت با موادپودری و کاشت با موادژله ای انجام میشود که از روی همین 2روش قالب های دیگری نیز به وجود آمد مانند:

 • پودری
 • ژله ای
 • قالبی یا دوال
 • گیاهی و غیره….
 • برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی مربوط به کاشت ناخن مراجعه کنید

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .