مرکز تخصصی کاشت ناخن چه خدماتی را ارائه می دهد؟ بهترین مرکز تخصصی کاشت ناخن کجاست؟ انواع کاشت ناخن را ناخن ببرید؟ دلایل کاشت ناخن در مvاکز تخصصی چیست؟ دلایل استفاده از کاشت ناخن چیست؟

دلایل استفاده از مرکز تخصصی کاشت ناخن

امروزه کاشت ناخن در ایران رواج بسیاری پیدا کرده و تاثیر به سزایی در افزایش زیبایی بانوان دارد. هر کسی بسته به دلایل شخصی اقدام به کاشت ناخن می کند، ولی اکثر افرادی که ناخنشان رشد کافی ندارد، از این روش استفاده می کنند. حال چه مواردی در بحث کاشت ناخن اهمیت دارد؟ و به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با مرکز تخصصی کاشت ناخن با ما همراه باشید.

 

لینک های مفید:
کاشت ناخن

 
مرکز تخصصی کاشت ناخن

مرکز تخصصی کاشت ناخن

کاشت ناخن چیست؟

همان طور که گفتیم بانوان بنا به دلایل شخصی اقدام به کاشت ناخن می کنند برخی به دلیل افزایش زیبایی و برخی نیز به دلیل عدم رشد کافی ناخن ها اقدام به کاشت ناخن می کنند مثلا: افرادی که ناخن هایشان رنگ مناسبی ندارد و یا بسیار شکننده است و یا مبتلا به مریضی جویدن ناخن هستند، این گونه افراد باید حتما اقدام به کاشت ناخن کنند چون مانع این عمل می شود و علاوه بر حفظ سلامتی زیبایی خاصی نیز دارد.

معمولا ناخن های مصنوعی در طرح ها و اندازه های مختلف کاشت می شوند. نکات مهمی  در کاشت ناخن وجود دارد که باید به آنها توجه کنیم. در حالت کلی کاشت ناخن برای همه افراد توصیه نمی شوند ولی کسانی که دارای مشکلات ژنتیکی هستند و یا ناخن هایشان ایراد دارد .

این افراد بهتراست اقدام به کاشت ناخن کنند تا علاوه بر افزایش جذابیت، باعث ایجاد حس خوبی نیز می شود.

چه کاشت ناخنی

 

لینک های مفید:
ترمیم ناخن

 

انواع کاشت درمرکز تخصصی کاشت ناخن

در حالت کلی کاشت ناخن های مصنوعی در مرکز تخصصی کاشت ناخن به 3 گروه اصلی تقسیم می شود.

  1. ناخن های پلاستیکی که در فروشگاه ها قالب دسترسی هستند و نام دیگر آن ناخن قالبی است.
  2. استفاده از پورد کاشت ناخن که روی ناخن طبیعی قرار می گیرد.
  3. استفاده از ژل های UV که امروزه جزء محبوب ترین روش کاشت ناخن به حساب می آید.

 کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن قالبی زیاد توصیه نمی شود و دارای کیفیت مناسبی نیست. در کاشت ناخن قالبی ابتدا مواد کاشت را روی ناخن مصنوعی قرار می دهند، سپس با قرار دادن مواد ضد قارچ بر روی ناخن طبیعی، اقدام به چسباندن ناخن مصنوعی می کنند. و لازم به یاد آوری است که این نوع ناخن ها نیازی به سوهان کشی ندارند.

کاشت ناخن قالب برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که ناخن های مرتب و یک شکلی ندارند بهتر است از ناخن های قالب استفاده نکنند.

افرادی که ناخن های یک شکلی دارند میتوانند از ناخن های قالب استفاده کنند.

پس شرط لازم برای استفاده از ناخن های قالبی، مشابه بودن ناخن های دو دست است.

ضخیم بودن ناخن های قالب باعث خارج شدن دست از حالت طبیعی می شود پس بهتر است روی انگشتان استاندارد استفاده شود وگرنه ظاهر خوبی بوجود نخواهد آمد.

ناخن های قالبی معمولا ماندگاری کمتری دارند و احتمال هوا گرفتن در آنان بیشتر است.

مرکز کاشت ناخن

کاشت ناخن پودری چگونه است؟

کاشت ناخن پودری در مرکز تخصصی کاشت ناخن از لحاظ زیبایی و دوام در رتبه اول قرار دارد. در کاشت ناخن پودری، ابتدا ناخن مصونوعی یا همان تیپ به ناخن طبیعی چسبانده می شود و سپس به اندازه دلخواه کوتاه می گردد و در نهایت به مواد ضد قارچ چسبیده می شود. و مرحله آخر نیز سوهان کاری و زیبا سازی ناخن انجام می شود. معمولا زمان زیادی برای کاشت ناخن پودری لازم است و به افرادی که حوصله و تحمل پایینی دارند توصیه نمی شود.

کاشت ناخن ژله ای چگونه انجام می شود؟

مواد ژله ای جهت کاشت ناخن ژله ای به صورت آماده قابل خرید هستند در این نوع از کاشت بعد از آغشته شدن ناخن به مواد ضد قارچ، در مرحله بعدی مواد ژله ای روی ناخن اضافه می شود و برای خشک کردن آن از دستگاه UV استفاده می شود. در واقع روش کاشت ناخن ژله ای مشابه با پودری است، فقط در نوع مواد استفاده شده تفاوت دارند.

کاشت ناخن میکس در مرکز تخصصی کاشت ناخن

ناخن میکس ترکیبی از دو کاشت پودری و ژله ای می باشد که در انجام کاشت میکس بعد از استفاده از مواد ضد قارچ ، کاشت پودری انجام میشود که بعد از مرحله سوهان کاری ژله ای روی ناخن زده می شود.

 

لینک های مفید:
طراحی ناخن

 

که در آخر کار نیز به وسیله دستگاه UV خشک می گردد.

ناخن میکس معمولا از سایر کاشت ها گران تر بوده و زیبایی و مقاومت زیادی دارد.

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .