حرفه ی آرایشگری از مشاغل پرطرفدار با درآمد بالا است که حتی امکان مهاجرت کاری را نیز به شاغلین این رشته محیا می کند.برای رسیدن به درجه ای که جزء بهترین ها در ارایشگری باشید باید در آموزشگاه آرایشگری معتبر،دوره های آموزشی خود را طی کرده و تمرین و تکرار فراوانی داشته باشید تا به سطحی برسید که بتوانید آرایشگری را به طور حرفه ای آموخته و به عنوان آرایشگری با مهارت بالا و تخصصی مشغول به کار شوید.

 

چگونه بهترین آموزشگاه آرایشگری را بشناسیم؟

برای انتخاب آموزشگاه های آرایشگری معتبر و کاربلد باید به نکات بسیار مهمی توجه کنید که نکاتی کلیدی در انتخابی بی نقص خواهند بود.در ادامه ویژگی های مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری را بررسی خواهیم کرد.

  1. معتبر بودن آموزشگاه : توجه ویژه به معتبر بودن آموزشگاه به هنرجو کمک می کند تا در مکانی آموزش ببیند که از نظر دیگر مراکز معتبر بوده و زیر نظر مرکز علمی معتبر مشغول به کار باشد و کلیه استاندارهای یک آموزشگاه آرایشگری معتبر را رعایت کند.
  2. داشتن زمانبندی دقیق در برگزاری دوره های آموزشی : یک آموزشگاه آرایشگری معتبر باید برنامه آموزشی جامع و مناسب داشته و دوره های آموزشی به طور مرتب و منظم اجرا شوند.
  3. ارائه ی مدرک معتبر : آموزشگاه باید در حدی اعتبار داشته باشد که بتواند پس از پایان دوره مدرکی معتبر به هنرجویان ارائه کند که در کشور ایران و دیگر کشورها اعتبار داشته باشد.
  4. اساتید مجرب و حرفه ای : داشتن اساتید مجرب و حرفه ای برای هر رشته از آرایشگری بسیار اهمیت دارد تا تدریس به درستی و کامل توسط اساتید دوره دیده اجرا شود.
  5. تدریس کامل و اصولی : باید سطح آموزش بالا بوده و به طور کامل و جامع ارائه شود .
  6. آموزش کلیه رشته های آرایشی : یک آموزشگاه خوب باید بتواند کلیه رشته های آرایشگری را آموزش دهد تا هنرجویان بدون دغدغه بتوانند رشته های مورد نظر خود را به ترتیب اولویت آموزش ببینند.
  7. رعایت بهداشت : از موارد مهم دیگر در آموزشگاه ها رعایت کلیه نکات بهداشتی است تا هنرجویان در محیطی سالم به یادگیری بپردازند.
  8. محیطی مناسب : داشتن محیط مناسب با سرویس بهداشتی و سالن آموزشی تمیز و مرتب به گونه ای که فضای کافی برای آموزش هنرجویان وجود داشته باشد از دیگر خصوصیات یک آموزشگاه مناسب است.
  9. تضمین ورود به بازار کار : این مسئله بسیار مهم است که هنرجو بعد از گذراندن دوره های آموزشی بتواند خود دست به کار شده و مشغول به کار شود.
  10. تکرار و تمرین : هر قدر آموزش شما بی نقص انجام شده باشد ولی باز هم نیاز است که تکرار و تمرین داشته باشید تا معایب کار رفع شده و تمرین لازم را برای ارائه ی بهترین کار اجرایی برای مشتریان داشته باشید.

معرفی بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران

آموزشگاه آرایشگری مهستان

ارائه ی کلیه دوره های آموزشی آرایش و پیرایش

نشانی : تهران – سعادت آباد – چهارراه سعادت آباد و پل مدیریت – پایین تر از آتش نشانی – کوچه توحید یکم – پلاک 81

شماره تماس : 88075682-021   –   09331494959

 

آرایشگاه زیبایی زنانه

 

آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق

با ارائه ی کلیه دوره های آموزشی آرایش و پیرایش

نشانی : تهران – شریعتی شمال – بعد از پل سید خندان – روبروی پارک شریعتی  – نبش خیابان اتوبانک – پلاک 1007 – طبقه اول – واحد 9

شماره تماس : 22886080-021   –    09109171742

 

تکنیک های آرایش صورت گرد

آموزشگاه آرایشگری نارتا

با ارائه ی کلیه دوره های آموزشی آرایش و پیرایش

نشانی : تهران – صادقیه – آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 63 – واحد 6

شماره تماس : 09120345255  –  0223241203

 

خدمات تخصصی عروس

 

ما را همراهی کنید در پیج اینستاگرام ایرانا بیوتی 

معرفی بهترین سالن زیبایی در تهران