اگر یکی از دغدغه های شما هم داشتن غبغب است  و اگر بدنبال از بین بردن غبغب با هایفوتراپی هستید و اگر شما هم سوالاتی از این قبیل داشته باشید که آیا:

از بین بردن غبغب با هایفو تراپی

  • آیا هایفو واقعا در از بین بردن غبغب موثر است؟
  • بهترین روش از بین بردن غبغب کدام است؟
  • ماندگاری از بین رفتن غبغب، با هایفو تراپی چه مدت است و یا اینکه ایا پس از برطرف شدن غبغب دوباره امکان برگشت  ان وجود دارد؟
  • ایا هایفو تراپی به تنهایی باعث از بین رفتن غبغب میگردد؟
  • هایفو تراپی غبغب چند جبسه نیاز دارد؟
  • قیمت هایفو تراپی غبغب چقدر است؟

پس پیشنهاد ما به شما خواندن کامل مقاله تاثیر هایفو بر غبغب است پس با ما همراه شوید تا بدانید ایا واقعا هایفو تراپی باعث از بین رفتن غبغب می شود ؟

جواب دکتر ساحل نکویی به سوال آیا ازبین بردن غبغب با هایفو امکان پذیر است؟

در این ویدئو دکتر ساحل نکویی خدمات دهنده هایفوتراپی غبغب در اصفهان به این سوال جواب میدهند:

برای همه انتخاب بهترین مرکز هایفو و انجام هایفوتراپی با بهترین دستگاه هایفو تراپی یا همان Hifu Doublo Gold، در اولویت است چرا که جدیدترین تکنولوژی در دستگاه هایفو دابلو گلد پیاده سازی شده بالاترین اثر بخشی را دارد و به جرات می توان گفت تنها دستگاه هایفو تراپی است که بدون عارضه است.

آیا هایفو واقعا در از بین بردن غبغب موثر است؟

اگر عمل هایفو تراپی را دربهترین مرکز هایفو تراپی شهر خود انجام دهید و دستگاه انها بهترین مارک دستگاه هایفو تراپی موجود در بازار باشد صد در صد هم نتیجه بهتری خواهید گرفت و هم هزینه هایفوتراپی شما بالاتر خواهد شد اما پاسخ به این سوال که ایا واقعا هایفو در کوچک کردن غبغب یا از بین بردن ان موثر است جوای ما به قسمت اول سوال بله و به قسمت دوم خیر است.

یعنی اینکه هایفو تراپی تاثیری که از طریق امواج اولتراسوند بر روی چربی غبغب میگذارد باعث لیفت چربی ها میشود و غبغب شما کوچک تر میشود  و اگرهمرمان با انجان هالفو لرای رفع غبغب از مرو های چربی سوز هم استفاده کنید قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت. اما اینکه قطعی بگوییم هایفو تراپی غبغب شما را از بین می برد خیر اینطور نیست. در ادامه به این سوال که پس درمان قطعی برای از بین بردن غبغب چیست پاسخ خواهیم داد.

آیا امکان برگشت غبغب بعد از هایفو تراپی وجود دارد و ماندگاری رفع غبغب با هایفو چه مدت است؟

بعد ار انجام هایفو تراپی شما باید حتما سبک زندگی خود را اگر پر خور بودید را تغییر دهید ماندگاری هایفو تراپی نسبت به بقیه روشهای جوانسازی بالاست و حدود دوسال است.

بهترین روش از بین بردن غبغب چیست؟

بهترین روش برای از بین بردن غبغب انجام اینکار با دستگاه جوانسازی پوست اگنس است. دستگاه اگنس چربی را لیفت نمیکند بلکه کامل از بین می برد و یکی از بهترین روشها و خاص ترین دستگاه هایی ست که در بازار موجود است هیچگونه عوارضی ندارد و نیاز به بیهوشی هم ندارد. و باعث لیفت و جوانسازی هم میشود شاید برایتان جالب باشد که بدانید اگنس جایگزین خوبی خوبی برای عمل بلفاروپلاستی است.

عوارض انجام هایفو تراپی غبغب

به جرات می توان گفت بدون عارضه ترین و بی خطر ترین روش جوانساری و لیفت صورت، هایفو تراپی است. بعد از انجام هایفو تراپی صورت و یا غبغب می توان تنها عوارضی را که نام برد قرمزی پوست، حالت خارش یا گز گز که چند ساعت بعد از بین میرود  و در بعضی افراد حالت سر شدن در پوست رخ می دهد که بین یک هفته نهایتا دوهفته حالت سر بودن پوست طول میکشد اما برای همه اتفاق نمی افتد.

قیمت هایفو تراپی غبغب و تعداد جلسه مورد نیاز رفع غبغب با هایفو

عوامل موثر در تعیین قیمت هایفو تراپی غبغب به نوع دستگاه هایفو تراپی بسیار بسیار بستگی  دارد بالاترین هزینه یک جلسه هایفو تراپی غبغب مربوط به دستگاه دابلو گلد پریمیوم2022 است که نوع کره ای و امریکایی ان در بازار موجود است. معمولا تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفو تراپی غبغب دو الی سه جلسه است.

بهترین مرکز هایفو تراپی غبغب

اگر بدنبال پیدا کردن بهترین مرکز هایفو تراپی درشهر محل زندگیتان هستید پیشنهاد ما به شما اینست که:

اولا: قبل از تصمیم گیری و انتخاب مرکز هایفوتراپی حتما در مورد دستگاه هایفویی که در ان مطب مورد استفاده قرار اطلاعات کسب کنید چرا که تاثیر هایفو بسیار زیاد به نوع دستگاه بستگی دارد اگر دستگاه چینی و با کیفیت پایین باشد قیمت یک جلسه هایفو پایین تر هست اما جوابدهی بسیار ضعیف و پایینی دارد و دز ضمن ماندگاری کمی هم دارد. بهترین دستگاه هایفو تراپی دابلو گلد پریمیوم 2022 اصل کره ایست.

دوما: فاکتور دیگری که در تاثیر گذاری هایفو تراپی در لیفت و جوانسازی تاثیر بسزایی دارد، روش انجام هایفو و مهارت شخصی است که برای شما اینکار را انجام میدهد.