بوتاکس ابرو جوانسازی پوست و رفع چین و چروک بوسیله ماده ای بنام بوتولینیوم به لایه مشخصی از پوست توسط متخصصین این زمینه تزریق میشود و باعث کاهش تحرکات ماهیچه ای در این ناحیه شده در نتیجه باعث از بین رفتن چین و چروک در نواحی میشود .

بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو چه کاربردی دارد :

بوتاکس ابرو برای از بین بردن چین و چروک هایی که بدلیل افزایش سن و تحرکات ماهیچه در ناحیه های از صورت که باعث ایجاد خطوط ریزی در ابرو و یا دیگر نواحی صورت میشود . با افزایش سن مشکلاتی همچون چین و چروک در صورت ظاهر میشود و چهره را پیر و فرسوده نشان میدهد. لیفتیگ پوست باعث جوانسازی پوست میشود و چهره شما کمتر خسته و عصبی نشان میدهد و باعث میشود پوست شما شادابی و طراوت خود را دو باره بدست آورد . مشکل دیگری که شاید خیلی باعث ازار افراد میشود افتادگی ابرو میباشد که در سنین بالا بیشتر مشاهده میشود که با بوتاکس قابل درمان است .

شما میتوانید قبل از امتحان کردن روش های قدیمی از بوتاکس استفاده بکنید و یا با متخصص در این زمینه مشورت بخواهید.

بوتاکس ابرو

اما بوتاکس از نظر هزینه مقرون به صرفه تر است و اینکه لازم نیست برای رفع آن زیر تیغ جراحی بروید و شما با انجام بوتاکس خطر را به حداکثر کاهش میدهید .

بوتاکس بعد از تزریق به لایه های مشخصی از پوست باعث فلج شدن عضلات قسمت مورد نظر میشود و طی این فرآیند چین و چروک های آن ناحیه از بین میرود البته در نظر داشته باشید که نتیجه نهایی بعد از دو هفته مشخص خواهد شد البته شما تغییراتی در دو روز اول خواهید دید ولی نتیجه نهایی بعد از دوهفته پدیدار خواهد شد . بوتاکس ابرو یک عمل غیر جراحی است .

در نظر داشته باشید که بوتاکس اثر دائمی ندارد و باید بصورت متناوب انجام شود ماندگاری در بوتاکس ابرو بسته به روش انجام آن توسط شخص متخصص و مواد بوتاکس بستگی دارد و در بازه زمانی بین شش تا چهار ماه از بین میرود.

ممکن است بعد از انجام بوتاکس در ناحیه مورد نظر قرمزی یا کبودی مشاهده شود که مرور زمان از بین میرود . در این ادامه به مراقبت های بعد از انجام بوتاکس خواهیم پرداخت.

بوتاکس ابرو

مراقبت های بعد از بوتاکس

بعد از انجام بوتاکس از مصرف الکل و فعالیت های سنگین خودداری کنید . در صورت قرمز شدن و یا کبودی در ناحیه که بوتاکس انجام شده میتوانید از ویتامین k استفاده کنید . در صورت نارضایتی از نتیجه کار میتوانید آن را ترمیم کنید و جای نگرانی نیست . حتما از لایه برداری صورت بعد از عمل بوتاکس خودداری کنید .در صورت مشاهده عوارض بعد از انجام بوتاکس حتما به متخصص خود مراجعه کنید .

باید به این نکته توجه کرد که حمام بعد از بوتاکس مانعی ندارد اما از حمام های پر از بخار و یا شستن صورت با آب خیلی داغ خوداری کنید زیرا ممکن است باعث تغییر حالت دادن در ناحیه مورد نظر شود .

بوتاکس ابرو

مراقب های قبل از انجام بوتاکس

از یک هفته قبل از انجام بوتاکس از مصرف آسپرین خودداری کنید زیرا خون را رقیق میکند و ممکن است موجب افزایش خونریزی شود . همچنین از یک الی دو روز قبل از مصرف ایبوپروفن و همچنین مصرف روغن ماهی و دوز بالای ویتامین E خودداری کنید . از مصرف الکل بپرهیزید (حداقل 24 ساعت قبل از انجام بوتاکس).

اگر سابقه بیماری خاصی دارید حتما با دکتر خود مطرح کنید زیرا ممکن است قبل از انجام بوتاکس داروهایی تجویز کند که شما یک هفته قبل از انجام بوتاکس باید آنها را استفاده کنید.در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید زیرا قبل از انجام بوتاکس نباید پوست شما دچار آفتاب سوختگی باشد .

و از انجام خدمات همچون اپیلاسیون , وکس و . . خودداری کنید و همچنین استفاده از کرم های موبر نیز قبل از بوتاکس ممنوع است .

بوتاکس ابرو یا خط اخم برای مردان نیز کاربرد دارد و مانعی برای انجام بوتاکس وجود ندارد .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .