آرایش عروس روز اروپایی یکی از انواع سبک میکاپ عروس می باشد که مورد استقبال خانم های جوان و نوجوتن قرار گرفته است . یکی از مهم ترین چیزها در روز عروسی ، مدل آرایش می باشد . بنابراین بهتر است قبل از انتخاب سالن زیبایی مورد نظر و سبک آرایش نکاتی را در رابطه با آرایش عروس روز بدانید . در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با آرایش عروس روز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید آرایش عروس زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

باید ها و نبایدهای آرایش عروس روز اروپایی

آرایش عروس روز نیازمند رعایت نکات ریز و درشت می باشد و در زیبایی چهره عروس خانم تاثیر بسزایی دارد . ممکن است نکات ذکر شده از نظر شما چندان مهم نباشد ، اما با رعایت نکات آرایش عروس روز ، در نهایت نتیجه کار بسیار رضایت بخش خواهد بود . در ادامه به معرفی نکات و ترفندهای آرایش عروس روز را به در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که می تواند برای میکاپ عروس کمک و راهنمای مناسبی برای ما باشد .

به یاد داشته باشید که برای امتحان سبک آرایش جدید روز عروسی فرصت مناسبی نمی باشد ، به عنوان مثال اگر تاکنون از رژ لب بنفش یا خط چشم گربه ای استفاده نکرده اید ، بهتر است آن ها را در روز عروسی امتحان نکنید ، در هر صورت در چنین شرایطی دو حالت وجود دارد ، استفاده از رژ لب بنفش می تواند چهره شما را زیبا کند و یا کاملا بر عکس عمل کند .

آرایش عروس روز

نکات مهم آرایش عروس روز

 • در حین استفاده از رژ لب به تنهایی از آن استفاده نکنید . توصیه می کنیم قبل از استفاده از رژ لب با استفاده از خط لب ، دور لب های عروس خانم را با توجه به سبک آرایش به فرم دلخواه پر کنید . رنگ قرمز و بنفش از جمله رنگ های پرطرفدار در بین عروس خانم های عزیز می باشد .
 • میزان اهمیت ابرو در آرایش عروس و تاثیر آن در چهره را نادیده نگیرید . در حین انجام آرایش عروس به آرایش ابروها توجه داشته باشید . با استفاده از ابزار آرایشی مناسب و مرغوب ابروهایی پرپشت و زیبا را برای عروس خانم به ارمغان آورید ، در این صورت زیباتر و جذاب تر خواهد شد .
 • در صورتی که برای آرایش عروس روز ایده خاصی در نظر دارید ، بهتر است قبل از عروسی ان را امتحان کنید . به عنوان مثال اگر تمایل دارید آرایش تان تیره و غلیط باشد ، قبل از روز عروسی حتما این سبک از آرایش را بر روی صورت خود امتحان کنید .
 • برای روز عروسی تغییرات بزرگ چندان جذاب نمی باشد . به عنوان مثال در روز عروسی پوست خود را برنزه نکنید و یا به فکر کوتاه نمودن موهای بلند خود نباشید .
 • اگر تمایل دارید در روز عروسی از لنزهای رنگی استفاده کنید ، توصیه می کنیم قبل از عروسی حتما رنگ لنز دلخواه تان را امتحان کنید . به یاد داشته باشید که لنز طوسی و عسلی برای عروس خانم ها بسیار مناسب می باشد .
 • آرایش عروس روز اروپایی را برای میکاپ عروسی خود امتحان کنید ، شاید این مدل ها چهره ای جذاب تر و متفاوت را برای شما به ارمغان آورد .

بهترین سالن زیبایی در شرق تهران

انتخاب بهترین سالن زیبایی برای آرایش عروس

انتخاب بهترین سالن زیبایی بخصوص برای عروس خانم ها بسیار حائز اهمیت است برای اینکه شما در کنار زیبایی مصنوعی بتوانید زیبایی طبیعی پوست و موی خود را حفظ کرده و همیشه زیبا باشید در حهت تحقق این خواسته باید با تحقیق و بررسی به سراغ سالن زیبایی بروید که حدمات آرایشی و پیرایشی خود را با کمک کادر دوره دیده و مواد مناسب با دقت در تاریخ انقضای مواد اجرا نماید در ادامه به برخی نکات مهم خواهیم پرداخت .

 • دلیل بر مهارت آرایشگر نیست پس مراقب باشید هزینه ای گزاف برای یک کار بی کیفیت نپردازید.
 • هرگز فکر نکنید قیمت بالای برخی سالن ها نشان از مهارت بالای آرایشگر است
 • فقط صرف تأیید یکی یا دو نفر از این آرایشگاه آن را بهترین سالن زیبایی ندانید بلکه بیشتر تحقیق کنید
 • وقتی وارد آرایشگاه می شوید به کیفیت مواد آرایشی و ابزار مورد استفاده توجه فرمایید چون استفاده از مواد بی کیفیت و تاریخ گذشته می تواند زیبایی پوست شما را از بین برده و صدمات زیادی به پوستتان وارد کند
 • هرگز فقط با تبلیغات اشخاص معروف بر حرفه ای بودن یک آرایشگاه صحه نگذارید
 • اگر سالن زیبایی با قیمت های پایینی کارهای آرایشی را انجام می دهد فکر نکنید ارزان بودن نشانه ی بی کیفیت بودن کار اجرایی است
 • تبلیغات بیشتر نشانه ی بهتر بودن نیست
 • پس از انتخاب بهترین آرایشگاه باز هم با برخی کارهای آرایشی ، آرایشگاه مورد نظرتان را آزمایش کنید

گریم و میکاپ حرفه ای عروس

معرفی مرکز تخصصی آرایش عروس روز 

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو ، ویتامین مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .