خدمات vip عروس در سالن زیبایی مونا یزدانی شامل موارد پاکسازی و لایه برداری صورت ، شینیون عروس ، خدمات ناخن ، خدمات مژه ، اصلاح و ابرو ، گریم و میکاپ تخصصی عروس و غیره می باشد . البته علاوه بر موارد ذکر شده امکانات ویژه ای برای عروس خانم های عزیز در مونا یزدانی در نظر گرفته شده است . در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با خدمات vip عروس در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید میکاپ عروس زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با مونا یزدانی همراه شوید…

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

خدمات vip عروس در سالن زیبایی مونا یزدانی

ارائه بهترین خدمات عروس در سالن زیبایی مونا یزدانی. جهت کسب مشاوره و رزرو وقت تماس بگیرید.(برای تماس بر روی دکمه قرمز کلیک کنید)

آدرس شعبه اول VIP: سعادت آباد چهارراه سرو ساختمان ۴۲ طبقه ۱

مشاورین سالن مونا یزدانی میتوانند با بهره گیری از خدمات vip عروس در انتخاب نوع میکاپ وشینیون ، لباس و تاج عروس مشاوره مناسبی برای عروس خانم ها ارائه دهند . سالن زیبایی مونا یزدانی با برخورداری از انواع متنوع تاج سلطنتی عروس ، مشاورین مجرب سالن زیبایی مونا یزدانی با ارائه مشاوره حرفه ای به شما کمک میکنند تا در بهترین شب زندگی خود بدرخشید.

خدمات vip عروس

دلایل انتخاب خدمات vip  عروس

  1. انجام مشاوره و شفاف سازی قرارداد

مشاوره سالن زیبایی مونا یزدانی در صورت انتخاب خدمات vip عروس توسط شما ، وظیفه دارد نمونه کارهای میکاپ و شینیون عروس را به عروس خانم های عزیز نشان دهد . در این حین مشاوره شنونده تمام نیازها و دغدغه هایی که شما در روز عروسی خود دارید خواهد بود و در این خصوص راهنمایی و مشاوره لازم را به شما می دهد . در نهایت وظیفه ما شفاف سازی قرارداد برای عروس خانم ها به منظور عقد قرارداد و امضاء آن می باشد ، در این صورت در روز عروسی هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد .

  1. هماهنگی کامل قبل از روز عروس

در صورت انتخاب خدمات vip  عروس متخصص سالن مونا یزدانی وظیفه دارد قبل از روز عروسی با شما تماس بگیرد و مراحل انجام میکاپ و شینیون عروس را با شما هماهنگ کند . در این صورت با توجه به سلیقه ی شما بهترین و باکیفیت ترین خدمات عروس را به شما ارائه می دهد .

خدمات vip عروس

  1. آرامش و زمان بندی دقیق

یکی از مهم ترین دغدغه های سالن زیبایی مونا یزدانی حفظ آرامش و نشاط شما در روز عروسی است . بنابراین متخصصین ما هیچ کاری به شم تحمیل نمی کند و نیاز شما را بدون هیچ حاشیه ای برآورده می سازد . با توجه به اینکه عروس و داماد در روز عروسی باید به موقع برای انجام کارهای عکاسی و غیره آماده شوند ، مونا یزدانی این اطمینان را به شما می دهد که راس ساعت مورد نظر خود آماده خواهید شد . نحوه ی کار پرسنل مونا یزدانی به گونه ای است که در حین انجام خدمات عروس شما در آرامش کامل خواهید بود .

  1. دوام و ثبات آرایش عروس

یکی از مهم ترین دغدغه های عروس خانم ها در روز عروسی دوام و ثبات آرایش می باشد . سالن زیبایی مونا یزدانی با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه با توجه به نوع پوست شما این اطمینان را به شما می دهد که در روز عروسی آرایش ما دوا م ثبات لازم را داشته باشد .

 

لینک های مفید:
سالن عقد

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت سالن زیبایی مونا یزدانی مراجعه نمایید .

بهترین سالن زیبایی در سمنان

معرفی مرکز تخصصی خدمات vip عروس

سالن زیبایی مونا یزدانی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود.