به دلیل نغییر مد در سبک آرایش در متد های جدید آرایش عروس دیگر از آرایش هایی با سبک غلیظ استقبال نمیشود و آرایش ها معمولا بر اساس سبک صورت شخص و با آرایشی ملایم انجام میشود.

آرایش عروس از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و تاثیر فوق العاده ای در زیبایی عروس دارد. و نکات مهمی و ریزی وجود دارد که باید حین آرایش عروس به آنها توجه کرد تا نتیجه ای فوق العاده بدست آید. ایرنا بیوتی با درج چند مورد مهم در رابطه با آرایش عروس با هدف کمک و آشنایی بهتر عروس های عزیز در رابطه با آرایش شرح داده است.

بایدها و نبایدهای آرایش عروس

آرایش عروش جزء مهم ترین مراحل آماده سازی برای عروسی است که باید دقت زیادی شود.

خواسته تمام بنوان زیبایی خارق العاده در شب عروسی است و باید در انتخاب نوع سالن زیبایی دقت زیادی شود چون عامل اصلی زیبایی عروس خانم ها ، سلیقه و تخصص آرایشگر است که نتیجه نهایی را رقم می زند.

جهت مشاهده لیست بهترین سالن های زیبایی برای خدمات عروس و آشنایی با محیط و نمونه کار ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

 نکات بسیار مهم در رابطه با آرایش عروس

 • میکاپ عروسی را از قبل تست کنید

بهترین راه حل مطمعن شدن از نوع میکاپ انتخاب شده این است که چند هفته قبل از عروسی نزد آرایشگر خود رفته و از تقا ضا کنید تا نوع آرایش انخاب شده برای شب عروسی را روی صورتتان امتحان کند.

سعس کنید تمام نکات ریزی را که برایتان مهم است با ارایشگر خود در میان بگذارید.

که این اطلاعات شامل موارد مختلفی از قبیل

 • رنگ مو
 • رنگ ناخن
 • رنگ رژ

می شود.

 • در روز تست میکاپ لباس سفید بپوشید

هنگامی که میخواهید میکاپ را تست کنید، حتما لباس سفید بپوشید تا نتیجه آرایش را با لباس سفید ببینید در این حالت راحتتر تشخیص خواهید داد که آیا آرایشان به لباس سفید می اید یا نه؟

 • رنگ ابرو مناسب  آرایش عروش انتخاب کنید

همیشه رنگ ابر هایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید و حتما بخش های خالی ابروهایتان را پر نمایید. ار پهن کردن بیش از اندازه و یا باریک کردن بیش از حد ابرو، اجتناب کنید.

ابرو هایتانهرچقدر طبیعی تر باشد به همان اندازه زیبا تر به نظر می رسید.

شکل ابرو باید با فرم صورتتان متناسب باشد.

آرایش عروس با جدیدترین متد

 

لینک های مفید:
سالن عقد

 

آرایش عروس زیبا

 • از موی مصنوعی استفاده نکنید

در برخی موارد آرایشگران برای راحتی کار خود از مو های مصنوعی استفاده می کنند، سعی کنید چنین کار هایی انجام ندهید، چون زیر نور رنگ ها متضاد دیده شده و باعث نمایش نمایی نا هماهنگ می شود.

 • آرایشگرتان باید فقط کارهای شما را انجام دهد

در برخی مواقع آشنایان نیز به سالن آرایش مشترک با عروس مراجعه می کنند که این کار درستی نیست و باعث حواس پرتی آرایشگر می شود و آرایشگر مجبور به تقسیم زمان می شود که در این حالت حساسیت بر روی کار های عروس کمتر می شود.

 • مدل آرایش مورد نظرتان را به آرایشگر نشان دهید.

هر کسی یک یبک آرایش خاصی را می پسندد و تمایل دارد در سب عروسی در تم خاصی آرایش شود . که اطلاع دقیق آرایشگراز خواسته عروس باعث اطلاع دقیق آرایشگر از خواسته عروس می شود که شما با نشان دادن چند عکس مرتبط با آرایش مد نظرتان در شفاف سازی این موضوع کمک بسیاری به آرایشگر خواهید کرد.

 • از آرایش مات و بی رنگ اجتناب کنید

چوت لبای عروس سفید است برای اینکه جذاب تر دیده شوید بهتر است از ارایش با رنگ های متضاد با رنگ لباس استفاده نمایید.

 • در انتخاب مژه دقت کنید

انتخاب مژه مناسب نقش زیادی در زیبایی عروس دارد سعی کنید از مژه هایی که در لابه لای مژه های طبیعی قرار می گیرد استفاده کند تا حالت طبیعی داشته باشید.

و از مژه هایی که در یک ردیف قرار می گیرند استفاده نکنید.

آرایش عروس اروپایی

عروس -آرایش

 • مدل آرایش جدید انتخاب کنید

سعی کنید از مدل های آرایش قدیمی دوری کنید ، هرچه مدل آرایشتان جدید تر باشد جذاب تر دیده خواهید شد.

 • از بهترین لوازم آرایش خود استفاده کنید

هرچه کیفیت لوازم آرایشگری بیشتر باشد ماندگاری آن نیز بیشتر می گردد.

از آرایشگر خود تقاضا کنید که از لوازم آرایشی با کیفیت استفاده کند.

 • آرایش تان را در نورهای مختلف امتحان کنید

روزی که میکاپ عروسی را تست می کنید سعی کنید در نور اتاق و نور خورشید ارایشتان  را مورد بررسی قرار دهید . چون باید نوعی میکاپ انتخاب نمایید که در زیر نور خورشید و و نور اتاق، زیبا ترین حالت ممکن را داشته باشد.

 • آنچه می پسندید قبل از میکاپ به آرایشگرتان بگویید

اگر در روز عروسی از میکاپ انتخاب شده صرف نظر کردید این موضوع را با آرایشگر در میان گذاشته و مواردی را که در میکاپ قبلی مورد پسندتان بود را بیان کنید

 • از آرایش زیاد بپرهیزید

آرایش بیش از اندازه باعث ایجاد جلوه ای بد خواهد شد، هرچه آرایشتان ساده تر باد زیبا تر دیده خواهید شد.

 

لینک های مفید:
مزون لباس عروس

آرایش عروس با متد 2022

بهترین سالن زیبایی در تجریش غرب تهران

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن های زیبایی

انواع خدمات آرایش عروس ،آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .