مرکز تخصصی براشینگ مو 2020 , امروزه داشتن مو هایی زیبا و طبیعی از دغدغه های اصلی تمام بانوان به شمار می رود، در واقع به همین دلیل امروزه انواع روش های جلوه دادن به مو در سالن های زیبایی وجود دارد که براشینگ مو یکی از مهم ترین روش های زیبا سازی مو می باشد.

براشینگ مو باید زیر نظر افراد متخصص در مرکز تخصصی براشینگ مو  انجام شود تا آسیبی به موها وارد نشود، درست است که حین مشاهده انجام براشینگ مو در سالن های زیبایی کاری بسیار ساده بنظر می رسد اما در مرکز تخصصی براشینگ مو این کار به صورت حرفه ای انجام می پذیرد. وسیله برس و حرارات انجام می شود براشینگ مو گفته می شود. اگر حرارت بیش از اندازه به مو ها داده شود این عمل باعث آسیب رسیدن به ساقه های مو می شود.

مرکز تخصصی براشینگ مو 2020

مرکز تخصصی براشینگ مو

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

انواع براشینگ در مرکز تخصصی براشینگ مو

براشینگ مو برای انواع موها قابل استفاده است، تفاوت درطرز استفاده از برس برای مو های مختلف است که این کار به صورت حرفه ای در مرکز تخصصی براشینگ مو انجام می پذیرد.

 • براشینگ موهای کوتاه : اگر شما نیز دارای مو های کوتاه و کم پشت هستید در این صورت استفاده از سشوار و اتو مو بهترین راه برای حالت دادن و بلند نشان دادن موها است. استفاده از فرم مناسب تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی و زیبایی مو ها دارد.
 • براشینگ موی بلند و متوسط: برای مو های بلند و متوسط دو حالت برای سشوار زدن موها وجود دارد یکی سشوار از داخل مو ها و دیگری از بیرون سشوار کشیده می شود.
 • براشینگ مو های فر: اگر دارای مو ها مجعد هستید بهتر است برای از بین بردن وزی مو از اسپری های دو فاز استفاده کنید و البته از سشوار های کم قدرت استفاده نمایید. در مرکز تخصصی براشینگ مو بهترین متریال برای از بین بردن وزی مو به کار برده می شود.
 • براشینگ به سبک پر: همان گونه که از اسمش پیداست این نوع از براشینگ باید به صورت پر و رها باشد در نتیجه براشینگ در این مدل به سمت بالا بوده و در انتهای مو ها چرخش به سمت بیرون می باشد.
 • براشینگ صاف شلاقی: برای انجام این نوع براشینگ از دکمه گرم سشوار استفاده می کنند و در این مدل نیازی نیست تا جهت دست رو بالا باشد و برس کشیدن به صورت یکی در میان، یکی رو و یکی زیر انجام می شود. و در انتهای مو برس بدون هیچ حرکتی و به صورت صاف کشیده می شود. این مدل برای مو های بلند بسیار مناسب است.
 • براشینگ موج دار: این مدل برای موهای لخت مناسب است که از ژل های حجم دهنده در براشینگ استفاده می شود تا مو ها ضخیم تر و پر پشت تر به نظر برسند. برای این که انتهای موها حالت موج داشته باشد انتهای سشوار را به یک سمت بچرخانید.

 

لینک های مفید:
کراتین مو

 

آموزش براشینگ حرفه ای مو

 • ابتدا ریشه مو ها سشتشو داده می شود
 • بعد با ماده نرم کننده مو ها ماساژ داده می شوند. چون باعث تقویت و صاف کنندگی مو می شود.
 • در مرحله بعدی مو ها به روش طبیعی خشک می گردند
 • مو ها تقسیم بندی شده و توسط افراد متخصص عملیات براشینگ شروع می شود. در واقع تکنیک های انجام شده توسط افراد متخصص در مرکز تخصصی براشینگ مو باعث نتیجه فوق العاده می شود

مراحل براشینگ مو

 1. در مرحله اول باید مو ها به خوبی شسته شود چون براشینگ روی مو های چرب نتیجه خوبی ندارد.
 2. سپس از نرم کننده و یا ماسک های مو استفاده می شود که مانع از آسیب حرارت سشوار به موها شده و در ضمن باعث خوش فرمی مو نیز می شود.
 3. و در مرحله بعدی مو ها تقسیم بندی شده و شروع به براشینگ می کنند که در این مرحله بهتراست از برس فلزی استفاده شود.

و در مرحله آخر برای ثابت نگه داشتن مو از مواد حالت دهنده استفاده می شود نکته مهی که وجود دارد باید از استفاده این مواد دقت کرد چون استفاده در طولانی مدت باعث نازکی تارهای مو می گردد. هدف از انجام براشینگ مو زیبایی و جذابیت بیشتر مو ها می باشد که تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری بانوان دارد. کارشناسان در مرکز تخصصی براشینگ مو بر این اعتقاد هستند که اگر از سشوار به طرز درستی استفاده شود در این حالت میزان آسیبی که به مو ها می رسد به حداقل ممکن می رسد.

این نکته مهم را به خاطر بسپارید که هنگام استفاده از سشوار آن را بیش از اندازه به مو هایتان نزدیک نکنید و در فاصله 30 سانتی متری نگه دارید. در ضمن استفاده از برس های فلزی مناسب ترین نتیجه را در براشینگ مو، خواهد داشت و از زدن آب به مو های سشوار زده اجتناب کنید چون باعث وزی مو می شود.

 

لینک های مفید:
بالیاژ مو

 

مرکز تخصصی براشینگ مو 2020

مرکز تخصصی براشینگ مو

نکات دیگر در رابطه با براشینگ مو

 • برس مو را هنگام حالت دادن به مو از پایین به سمت ریشه مو بکشید
 • اگر بیش از اندازه از سشوار استفاده می کنید استفاده از سرم مو را از یاد نبرید
 • بعد از رنگ مو به هیچ عنوان از براشینگ استفاده نکنید چون باعث آسیب بیشتر به مو ها می شود.
 • هنگام براشینگ مو به درجه سشوار دقت کنید و فاصله آن را با مو ها رعایت کنید و بیش از اندازه نزذیک مو هایتان نگیرید.
 • حتما برس ها را دو هفته یکبار با استفاده از محلول آب و سرکه ضد عفونی کنید
 • استفاده از برس سرامیکی، باعث آسیب کمتری نسبت به برس های فلزی به مو ها می شود و برای مو های فر بهتر است از برس های فلزی استفاده نمایید

مرکز تخصصی براشینگ مو 2020

کراتینه مو با مواد طبیعی

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

مرکز تخصصی براشینگ مو 2020