پودر دکلره برای بی رنگ نمودن مو مورد استفاده قرار می گیرد . اگر قصد داشته باشید رنگ موی خود را روشن کنید در کنار خرید رنگ مو نیاز به خرید بهترین پودر دکلره خواهید داشت . مطمئنا بارها از رنگ کار خود شنیده اید ، برای اینکه موهای شما به رنگ دلخواه دربیاید ، باید از پودر دکلره استفاده شود . در ادامه اطلاعاتی را در رابطه با بهترین پودر دکلره در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید رنگ های فوق العاده زیبا و جذاب را بر روی موهای خود خلق نمایید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

تفاوت هایلایت و رنگ و مش

بهترین پودر دکلره مو چیست ؟

پودر دکلره ، دکو کرم یا کرم دکلره برای بی رنگ کردن مو استفاده می شوند . اگر قصد دارید رنگ موهای خود را کاملا تغییر دهید به عنوان مثال از رنگ مشکی به رنگ بلوند ، حتما باید قبل از رنگ آمیزی از پودر دکلره استفاده کنید . با توجه به موادی که برای ساخت پودر دکلره مورد استفاده قرار می گیرد مانند پراکسید ، باعث بی رنگ شدن موهای شما خواهند شد .

به منظور استفاده از پودر دکلره باید آن را با اکسیدان مخلوط کنید ، متاسفانه برخی از افراد بر این باورند که دکلره باید با آب مخلوط شود ، اما این طور نیست و اگر پودر دکلره را با آب مخلوط کنید ، فعال نخواهد شد و در نهایت نتیجه مطلوبی نخواهد داشت . بنابراین در حین خرید پودر دکلره باید اکسیدان هم تهیه کنید .

پودر دکلره

پودر دکلره چگونه عمل می کند ؟

پودر دکلر ه یک نوع ماده شیمیایی است که استفاده از آن باعث می شود رنگ دانه های طبیعی از تارهای موی شما خارج شوند . قدرت تغییر رنگ پودر دکلره به اکسیدان مورد استفاده هم بستگی دارد . در نظر داشته باشید اگر برای اولین بار است که از پودر دکلره استفاده می کنید ، به دلیل از بین رفتن رنگدانه های طبیعی ، بافت و رنگ موهای شما تغییر خواهد کرد .

مواد شیمیایی موجود در این پودر زمانی که فعال شود ، به طور طبیعی گرما تولید می نماید . با توجه به اینکه ریشه مو به سر نزدیک است این قسمت بهتر از سایر قسمت های مو روشن خواهد شد . با توجه به موارد ذکر شده ممکن است از دکلره کردن موهای خود پشیمان شده باشید ام به یاد داشته باشید اگر هنگام دکلره نمودن به طور صحیح و به درستی از موهای خود مراقبت کنید ، از آسیب دیدگی آن جلوگیری خواهد شد .

ویژگی های پودر دکلره خوب

  1. بهترین پودر دکلره هیچ گونه گرد و غباری نخواهد داشت ، بدین منظور که اگر از فاصله ی حدودا بیست متری این پودر را در داخل یک ظرف بریزید هیچ نوع غباری از آن بلند نخواهد شد .
  2. اگر پودر دکلره خوب باشد بعد از اینکه با اکسیدان ترکیب شد ، کف نخواهد کرد . برخی از پودرهای دکلره حاوی چربی می باشند و زمانی که دست های خود را شست و شو دهید دست شما کاملا چرب خواهد بود . بهتر است بدانید این چربی باعث براق شدن موهای شما خواهد شد ، علاوه بر این از آسیب دیدن موهای شما جلوگیری می کند .

دکلاره

معرفی مرکز تخصصی دکلره و رنگ مو 

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو ، ویتامین مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشنمژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .