انواع شینیون مو یکی از رایج ترین مدل های محبوب در بین بانوان می باشد، در واقع با انجام این روش، مو ها را با مدل های مختلف در پشت سر جمع می کنند و مناسب برای مراسم های مهم مانند جشن عروسی، تولد و غیره می باشد.

انواع شینیون مو

همه چیز در مورد انواع شینیون مو

کلمه شینیون (chignon) به معنی گیس پشت سر می باشد که به روش های مختلف و با فرم های گوناگون درست می شود. در زمان گذشته مدل شینیون مو فقط به جمع کردن مو ها در پشت گردن خلاصه می شد ولی به مرور زمان و با گسترش اهمیت زیبایی، خدمات زیبایی دچار تغییر تحول زیادی شد و امروزه شینیون مو دارای مدل های متنوعی می باشد که طرفداران بسیاری نیز دارد.

در واقع آرایشگران حرفه ای با انجام انواع شینیون مو، تخصص خود را به رخ می کشند. برای شینیون مو نمیتوان مدلی استاندارد تعریف کرد زیرا از لحاظ تنوع و مدل نامحدود بوده و با ترکیب مدل های مختلف می توان مدل های جدیدی درست کرد.

معمولا آرایش مو به گستردگی آرایش صورت نیست ولی مدل مو های مختلف باعث وابسته شدن بانوان به استایل های جدید مو شده است. معمولا دربرهه هایی از زمان مدل خاصی محبوبیت پیدا کرده و مد می شود، به طوری که در سال های اخیر مدل مو باز بسیار ترند بوده و طرفداران بسیاری دارد. استفاده از انواع شینیون مو در مجلس مختلف از جمله جشن نامزدی و عروسی به فراوانی دیده می شود.

وسایل مورد نیاز برای انواع شینیون مو چیست؟

این تکنیک نیز مانند تمامی تکنیک ابزارهای خاصی وجود که در حالت کلی به دو دسته تقسیم میشوند وسایل ساده و پیشرفته

وسایل ساده :

 • کلیپس مو
 • تل مو
 • کش مو
 • تور

ابزارهای پیشرفته در شینیون مو :

 • تورهای نامرئی
 • بیگودی
 • پروتزهای اسفنجی
 • گیره مویی
 • چوب ( که احتمالا در فیلم های کره ای دیده اید )
 • موهای مصنوعی
 • و غیره

انواع شینیون مو

ابزارهای حرارتی درشینیون مو

در شینیون مو ،به دلیل این که لوازم شینیون بسیار گسترده هستند در برخی مواقع برای انجام برخی از مدل ها به ابزار های حرارتی مو نیاز است که رایج ترین ابزار های حرارتی مو اتو مو و سشوار می باشد که معمولا در اکثر مدل های مو استفاده می شود. با توجه به مدل مو از ابزار های حرارتی دیگر نیز میتوان استفاده کرد.

معمولا انجام مدل های شینیون زمان بر هستند و ممکن است هزینه زیادی هم بابت انجام شینیون های پیشرفته پرداخت شود. در برخی مواقع به دلیل اینکه مشتریان دارای مو های صافی هستند، در این صورت آرایشگر برای حجم دادن به مو ها زمان زیادی صرف می کند. که هر چه زمان صرف شده بیشتر باعث به همان میزان هم باید هزینه بیشتر بابت کار نجام شده پرداخت کرد.

مدل های جدید شینیون مو

مدل انواع شینیون مو بسته یکی از مدل های رایج و پر طرفدار در بین زنان میان سال می باشد که میخواهم کمی در این باره حرف بزنم. مدل مو بسته شینیون از زمان های گذشته تا به امروز محبوبیت خود را در بین مشتریان حفظ کرده است. معمولا مدل مو بسته دارای انواع مختلفی می باشد که در حالت کلی به دو دسته ساده و کار شده تقسیم می شود.

اگر قصد حضور در مراسم های عروسی را دارد استفاده از مدل مو بسته کار شده برای افراد میان سال بسیار مناسب می باشد. که در این میان معمولا دختران بهتر است از مدل مو های باز و جذاب استفاده کنند .

انواع شینیون مو

انواع شینیون مو 

نوع دیگر شینیون مو ،مدل پر طرفدار، مدل خطی می باشد که از جذابیت و ظاهری بسیار زیبا برخوردار است. در حالت کلی مشاوره با آرایشگر برای انتخاب مدلی مناسب و هماهنگ با لیاستان بهترین راه کار می باشد و باعث انتخابی صحیح خواهد شد چون بسته به نوع قیافه و لباستان هر مدلی برای هر کسی مناسب نبوده و بهتر است افکار افراد متخصص در این باره را نیز مد نظر قرار دهیم تا انتخابی درست داشته باشیم.

شینیون مو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت بانوان دارد و همان گونه که در حین حضور در مجلسی خاص دقت و حساسیت زیادی برای نتخاب لباسی مناسب به خرج می دهید، بهتر است برای زیبایی بیشتر در انتخاب مدل مو مناسب نیز چنین حساسیتی داشته باشید. شروع سال جدید باعث تغییرات زیادی در مدل مو ها خواهد شد و هر ساله مدلی خاص مورد توجه قرار می گیرد که بهتر است از مدل های بروز استفاده کنید تا زیباییتان چندین برابر شود.

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی

انواع خدمات آرایش مو ،انواع شینیون مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ ،انواع شینیون مو و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی و انواع شینیون موی عروس،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .