آرایش ابرو چیست و انواع آرایش ابرو

ابرو یک عضو مهم در صورت بشمار میرود و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شخص دارد . به همین دلیل آرایش ابرو و ابروهایتان یکی از مهترین عضو های صورت میباشد که باید اهمیت زیادی به آن بدهید . آرایش ابرو انواع مختلفی دارد بعضی از خانوم ها که به صورت مادر زادی ابروهای کمی دارند و میخواهند ابروهای خود همیشه زیبا باشد و وقت کافی برای آرایش ابرو ندارند میتوانند از روش های موقت و دائم برای آرایش ابرو استفاده کنند (میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن ) .

البته امروزه روش های متعددی برای آرایش ابرو نیز وجود دارد مانند هاشور ابرو – فیبروز ابرو – سایه ابرو و تمامی روش ها در سالن زیبایی ایرانا بیوتی زیر نظر کادری مجرب و محیطی ارام انجام میپذبرد .همه ی این روش ها نوعی تاتو محسوب میشوند .

همچنین اون دسته از خانم هایی که علاقه ندارند از روش های تاتو برای ابروهای خود استفاده کنند روش های دیگری وجود دارد مانند کاشت ابرو در کلینیک های زیبایی زیر نظر متخصص انجام میشود . همچنین اون دسته از دوستانی که میخواهند یه صورت موقت ابروهای خود را پرپشت تر بکنند و حالتش را تغییر دهند میتوانند از اکستنشن ابرو استفاده کنند البته باید در نظر داشته باشید که این روش موقتی است و بعد از چند هفته نیاز به ترمیم دارد و همچنین مراقبت از آن سخت است .

انواع آرایش ابرو

اصلاح ابرو 

اصلاح ابرو میتواند نقش بسزایی در زیبایی ابروی شما داشته باشد اصلاح ابرو به چند روش صورت میگیرد که در ادامه مقاله خدمتتان عرض خواهیم کرد . البته قبل از اینکه به سراغ توضیح انواع اصلاح ابرو بریم بدنیست که خدمتتان عرض کنم در انتخاب مدل ابروهای خود دقت کنید هر مدل ابرو متناسب با یک نوع صورت میباشد وش ما باید مدلی انتخاب کنید که صورتتان تناسب داشته و جلوه بشتری به صورتتان بدهد . چند نمونه از مدل ابروها متناسب با انواع فرم های صورت را در تصویر زیر مشاهده میکنید .

آرایش ابرو

اصلاح ابرو به معنی فرم دادن به ابرو میباشد که دارای اصول و قواعد خود میباشد که پرسنل ایرانا بیوتی به خوبی آشنا به این قواعد هستند و طبق اصول و روش های بروز زیر نظر پرسنل مجرب در ایرانا بیوتی انجام میپذیرد.

در روش اول استفاده از موچین میباشد که در روش به دلیل دقت بالا در اصلاح میتوان یکی از بهتربن روش های اصلاح ابرو دانست . استفاده از موچین بدلیل اینکه موهای زائد ابرو بصورت تکی برداشته میشود و دقت بالا در اصلاح میتواند بهترین روش برای رسیدن به فرم دلخواه ابروهایتان باشد .

در روش دوم استفاده از تیغ اصلاح ابرو میباشد که در این روش نیز دقت بالایی برای انجام اصلاح میشود و میتواند شما را به فرم دلخواهتان برساند . استفاده مکرر از این روش میتواند باعث ضخیم شدن تارهای نازک ابرو شود . به همین دلیل استفاده مکرر از این روش توصیه نمیشود .

در روش سوم بند ابرو میباشد. این روش باید توسط فردی مجرب انجام شود تا شما بتوانید به فرم دلخواه خود برسید .

ریمل ابرو 

استفاده از ریمل ابرو یکی از روش های آرایش ابرو میباشد که میتواند ابروهای شما را مرتب کند و به آن رنگ بیافزاید و جاهای خالی ابرو را بپوشاند استفاده از ریمل ابرو بسیار آسان است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد . شما میتوانید با استفاده از ریمل ابرو به ابروهای خودتان جلوه دو چندان ببخشد.

ریمل ابرو

مداد ابرو 

مداد ابرو نیز یکی دیگر از روش های آرایش ابرو میبشاد که برای فرم دادن و حجیمتر نشان دادن ابرو اشتفاده میشود که البته مداد ابرو یکی از قدیمترین نوع آرایش ابرو نیز میباشد استفاده از مداد ابرو راحت است و اکثر خانم ها تبحر خاصی در استفاده از مداد ابرو دارند .

مداد ابرو نیز در رنگ های مختلفی وجود دارد که شما میتوانید با در نظر گرفتن رنگ ابرو و موهایتان تهیه و استفاده نمایید .

مداد ابرو

سایه ابرو 

سایه ابرو موقت یکی از محصولات آرایش ابرو میباشد که با داشتن یک براش براحتی قابل استفاده میباشد. و در رنگ های مختلف و کیفیت خوب قابل تهیه میباشد .

یک نوع روش نیمه دائم هم به اسم سایه ابرو وجود دارد که این روش هم یک نوع تاتو محسوب میشود البته طبیعی تر از تاتو میباشد و نتیجه کار بسیار زیباتر از تاتو جلوه میکند .

آرایش ابرو

حال که با متد های آرایشی و انواع آرایش ابرو آشنا شدید خوب است که با چند آرایشگاه خوب در این زمینه آشنا شوید

سالن زیبایی لی لی در شهرک غرب :‌ سالنی مجلل و شناخته شده با کادری مجرب .

سالن زیبایی گیوا که با چند شعبه در سطح تهران فعالیت میکند .

 

چرا زنان باید آرایش کنند؟ در وب سایت تنظیم خانواده حتماً بخوانید و بدانید … کلیک کنید ….