لیفت و لمینت مژه چیست

لیفت و لمینت مژه تقریبا هیچ تفاوتی باهم ندارند در ادامه به این دو مقوله خواهیم پرداخت

لیفت مژه

موادیست از جنس کراتین که در چند مرحله در طول یک روز روی مژه قرار میگیرد و مژه هارو مشکی و ضخیمتر و بلندتر میکند و باعث تقویت مژه میشود . در واقع لمینت کار ریمل را انجام میدهد البته خیلی منظم تر و طبیعی تر .

نام دیگر لیفت همان لمینت است .

لمینت مژه 

لمینت مژه هیچ تفاوتی با لیفت مژه ندارد در لمینت از رنگدانه های بخصوص استفاده میشود تا مژه ها ضخیمتر شود و جایگزین ریمل شود .

لیفت و لمینت مژه

تفاوت لیفت و لمینت مژه

لیفت در وافع پیش زمینه برای لمینت است این دو تفاوت چندانی ندارند با این تفاوت که در لمینت از رنگدانه های بخصوص استفاده میشود که در واقع کار ریمل را انجام میدهند مژه ها را ضخیمتر میکند (با توجه به سلیقه شما ) اما کاری که لیفت انجام میدهد حالن دار کردن مژه است این دو در واقع مکمل یکدیگر هستند و کار را کامل میکنند (قبل از لمینت حتما باید لیفت انجام شود ).

لیفت و لمینت مژه

نکاتی که باید قبل از لیفت و لمینت مژه به آن توجه کرد

باید توجه داشته باشید که لیفت و لمینت مژه برای کسانی که پوست حساس دارند و یا اگزما ی پوستی مناسب نمیباشد در اینصورت بهتر است از روش های دیگر برای تقویت مژه استفاده کنید چون ممکن است اینکار باعث حساسیت و سوزش چشمان شما شود . اگر مژه کوتاهی دارید لیفت برای شما مناسب نیست .

ماندگاری و مزایای لیفت و لمینت مژه

مزایا : لمینت مژه طبیعی ترین روش تقویت مژه میباشد. که مژه ها زا بلندتر و ضخیم تر و با قوس زیباتری دیده میشود . در لمینت از موادی استفاده میشود که باعث رشد سریعتر مژه ها میشود و باعث تقویت و تغذیه پوست در اطراف چشم میشود و همچنین مژه ها را از عوامل خارجی مانند : سرما,گرد و غبار و اشعه ماوراء بنفش حفاظت میکند .

دوام: لمینت به تدریح از روی مژه محو میشود و شما برای ترمیم دوباره آن اگر برای شما رضایت بخش بود بعد از محو کامل لمینت از مژه ها باید به آن مرکز مراجعه کنید . لمینت چند ماه روی مژه ها دوام میاورد برای دوام بیشتر آن بهتر است کمتر از لوازم آرایش استفاده کنید .

مرکز تخصصی لیفت و لمینت مژه

سالن زیبایی ایرانا بیوتی با کادری مجرب در تمامی خدمات زیبایی و با نمونه کارهای بالا و همچنین استفاده از بهترین و با کیفیتترین مواد در غرب تهران در خدمت شما عزیزان خواهد بود . ایرانا بیوتی یکی از بزرگترین و مجهزتیرین سالن های زیبایی در غرب تهران میباشد برای رزرو و همچنین مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل بفرمائید .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .