هدف اصلی میکاپ صورت تأکید بر ویژگی های خوب چهره و به حداقل رساندن ویژگی های منفی است . از آنجا که هر فرد ویژگی های منحصر به فردی دارد ، هیچ روش ایده آل برای میکاپ صورت وجود ندارد . استفاده از لوازم آرایشی یک هنر است . هر کسی می تواند صورت خود را آن طور که تمایل دارد آرایش کند ، اما ما نکاتی را در مورد استفاده از ابزار آرایشی و میکاپ صورت به شما یاد می دهیم تا به نحو احسن میکاپ صورت خود را انجام دهید .

در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با میکاپ صورت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

میکاپ و کانتورینگ صورت

میکاپ صورت چیست ؟

میکاپ صورت حرفه ای که توسط متخصص زیبایی یا آرایش صورت می گیرد بهترین روش برای یادگیری نحوه استفاده از لوازم آرایش ، به روشی که به بهترین وجه نیاز شما را برطرف کند . متخصص زیبایی ویژگی های صورت شما را با دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد . سپس او به شما می آموزد که چگونه از ابزار میکاپ صورت استفاده کنید تا به بهترین وجه ویژگی های مثبت خود را برجسته کنید و موارد منفی خود را به حداقل برسانید . در حقیقت میکاپ همان آرایش عادی صورت است .

میکاپ صورت کاملا با گریم صورت متفاوت است ، زیرا برای میکاپ تنها از تکنیک سایه روشن و تیره برای آرایش صورت استفاده می شود . امروزه صنعت مد و زیبایی در بین خانم ها طرفدار بسیار زیادی دارد . فرم صورت برای انجام میکاپ چندان موثر نیست . افرادی که قصد دارند در زمینه میکاپ و گریم صورت فعالیت کنند باید اطلاعات زیادی در این زمینه به دست بیاورند . به فردی که در رابطه با گریم و میکاپ صورت اطلاعات کافی داشته باشد میکاپ آرتیست گفته می شود .

میکاپ صورت

اگر بخواهید یک آرایش حرفه ای و بدون عیب و نقص بر روی صورت شما انجام شود باید به یک میکاپ آرتیست با تجربه و حرفه ای مراجعه کنید . برای انجام میکاپ درست و اصولی باید در رابطه با نحوه ترکیب رنگ ها ، انواع فرم صورت و نحوه ی استفاده از لوازم آرایش شناخت کافی داشته باشید . یک میکاپ آرتیست حرفه ای باید بداند چه آرایشی به فرم صورت شخص بیشتر می آید و با استفاده از چه تکنیک هایی معایب صورت برطرف می شود . در حقیقت یک میکاپ آرتیست حرفه ای باید با تکنیک های روز صنعت مد و زیبایی در دنیا آشنایی کامل داشته باشد .

خدمات میکاپ صورت

میکاپ صورت باعث جذابیت چهره خانم ها می شود بنابراین بسیار اهمیت دارد . با استفاده از یک میکاپ حرفه ای نه تنها چهره شخص برطرف می شود بلکه عیب و نقص های صورت برطرف خواهد شد . در هر سبک از میکاپ صورت رنگ های آرایشی منحصر به فرد و خاص مورد استفاده قرار می گیرد . به طور انواع سبک میکاپ صورت عبارتند از :

 • سبک هالیوودی
 • سبک کلاسیک
 • سبک شرقی
 • سبک اروپایی
 • سبک عربی

لوازم مورد نیاز برای میکاپ صورت

 1. مرطوب کننده و پرایمر
 2. رژگونه و هایلایتر
 3. کرم پودر و کانسیلر
 4. مداد طراحی ابرو
 5. خط چشم و ریمل
 6. پالت سایه
 7. رژلب
 8. براش

گریم و شینیون عروس

معرفی مرکز تخصصی میکاپ صورت

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون مو عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن با موی طبیعی ، بوتاکس ابرو ، بافت مو ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، میکاپ عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .