برای هرکسی که احساس می کند موهایش از طول یا حجم مورد نظر برخوردار نمی باشد و زمان رشد آن بسیار طولانی است ، اکستنشن مو یک راه حل عالی و فوری خواهد بود . اما با توجه به روش های زیادی که در روش اکستنش مو وجود دارد ، دانستن این که کدام روش را انتخاب کنید بسیار دشوار می باشد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با بهترین روش اکستنش مو در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

امیدواریم با مطالعه این مقاله ، اطلاعات شما در این زمینه کامل شود . با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین روش اکستنش مو چیست ؟

اکستنشن مو و یا به اصطلاح اضافه نمودن مو در رنگ ها و سبک های مختلفی وجود دارد که شما را قادر می سازد در هر زمان ظاهر موی خود را تغییر دهید . با بهره گیری از خدمات متنوع اکستنش مو می توانید موهای بلندی را که همیشه در انتظارش بوده اید بلافاصله با افزودن موهای زائد داشته باشید . حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا اکستنش مو باعث آسیب یا ریزش مو نمی شود ؟

همان طور که ذکر شد اکستنش مو در روش های متنوعی انجام می گیرد که با توجه به نوع آن میزان آسیب دیدگی و ریزش مو به حداقل می رسد . لازم به ذکر است در صورتی که تصمیم به انجام اکستنش مو را دارید بهتر است به یک فرد متخصص و حرفه ای برای انجام کار مراجعه کنید . سالن زیبایی زنانه ایرانابیوتی با برخورداری از پرسنل مجرب ، با تجربه و حرفه ای آماده ارائه خدمات زیبایی از جمله اکستنشن مو به شما عزیزان می باشد . هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز است . امروزه هرکسی که به دنبال تقویت موهای خود می باشد .

اکستنشن مو

معمولاً همیشه روشی وجود دارد که متناسب با انواع مو باشد ، به همین دلیل ما همیشه توصیه می کنیم قبل از انجام اکستشن مشاوره انجام دهید تا موهای خود را ارزیابی کرده و شما را در مسیر درست راهنمایی کند . خصوصا برای مشتریانی که از ریزش مو رنج می برند . در ادامه به معرفی بهترین روش اکستنش مو خواهیم پرداخت ، بنابراین می توانید موردی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد .

در مرحله اول بهتر است بدانید اکستنش مو با استفاده از دو نوع مو مصنوعی و طبیعی انجام می شود .

اکستنش مو طبیعی مزایای بسیاری دارد و همانند موی طبیعی انسان می باشد . بنابراین شما می توانید بدون نگرانی موی خود را رنگ کنید یا شستشو دهید . اکستنشن موی طبیعی احساس شادابی ، نرم و براق بودن را به موهای شما می بخشد و متناسب با موهای طبیعی خواهد بود .

اکستنشن مو مصنوعی اگرچه بسیار ارزان تر از اکستنشن مو طبیعی است ، اما دوام چندانی ندارد . موی مصنوعی به شرایطی مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب و رطوبت هوا بسیار حساس است و همانند موی طبیعی به نظر نمی رسد و نگهداری و مراقبت از آن متفاوت است .

انواع روش های اکستنشن مو

  • اکستنشن مو کلیپسی

استفاده از این روش برای افرادی که از موهای بلندی برخوردار هستند بسیار مناسب است . اکستنشن کلیپسی کاملا ایمن ، بدون درد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد . به یاد داشته باشید در صورتی که اکستنشن مو کلیپسی به درستی انجام نشود در نهایت دیده خواهد شود . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با مشاورین ما در تماس باشید .

  • اکستنشن مو چسبی

این روش نسبت به اکستنشن کلیپسی از طول عمر بیشتری برخوردار است و کاملا ایمن می باشد . در حین شستشو می توانید بدون نگرانی از شامپو و حالت دهنده استفاده کنید . در صورتی که قصد اکستنشن مو به روش چسبی را دارید بهتر است به یکی از سالن های معتبر مراجعه نمایید . اکستنش مو چسبی مناسب افرادی است که از موهای کوتاه و یا متوسط برخوردار هستند .

  • اکستنشن مو به روش دوخت

این روش با توجه به ساختاری که دارد بسیار طبیعی به نظر می رسد . اکستنشن مو با دوخت برای انواع مختلف مو مناسب می باشد . در صورت استفاده از این روش توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از هر گونه مشکلی از نرم کننده مناسب استفاده کنید .

اکستنشن با چسب کراتین

اکستنشن آمبره

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .