یکی از سؤالاتی که از ما زیاد پرسیده می شود این است که آیا استفاده از سشوار برای خشک کردن و براشینگ موهای شما باعث ریزش مو می شود یا ریزش مو را تسریع می کند ؟ اگر در حین خشک کردن موهای خود با استفاده از سشوار ، متوجه ریزش موی غیر طبیعی شده اید ، طبیعی است که این سوال برای شما پیش بیاید که آیا این ارتباطی بین ریزش مو و سشوار وجود دارد یا خیر . امروز ما اطلاعاتی را در رابطه با سشوار کشیدن تأثیرگذاری آن ها در ریزش مو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم .

هم چنین در ادامه در رابطه با راه درمان ریزش مو صحبت می کنیم ، تا در نهایت بتوانید موهای زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

ویتامین مو

آیا سشوار کشیدن موها باعث ریزش مو می شود؟

واقعیت این است که تا زمانی که پوست سر خود را با سشوار تحریک نمی کنید ، دچار ریزش مو نخواهید شد . در حالی که استفاده از سشوار در تنظیمات کم یا متوسط ​​آن می تواند باعث به حداقل رساندن میزان گرما به سمت پوست سر شما شود ، حتی استفاده از آن به طور مناسب نباید مشکل ایجاد کند مگر این که بیش از حد به پوست سر شما نزدیک باشد . گفته می شود ، گرمای حاصل از سشوار می تواند تأثیر منفی بگذارد .

خشک کردن روزانه مو باعث می شود موهای شما رطوبت خود را از دست دهد و در نهایت باعث خشک و شکنندگی موهای شما شود . اما تاثیری در چرخه رشد طبیعی مو شما نخواهد داشت .

سشوار تقریباً در امور روزمره خانم ها استفاده می شود . در حقیقت سشوار راحت ترین و بهترین راه برای سرعت بخشیدن به روند خشک کردن مو می باشد . به علاوه در بسیاری از سالن های زیبایی برای براشینگ و شینیون مو به وفور از سشوار استفاده می شود . گرما یکی از برجسته ترین دلایل ریزش موهای شما است . اما چگونه از ریزش مو جلوگیری کنیم ؟

تاثیر سشوار بر ریزش مو

برای به حداقل رساندن آسیب سشوار بر مو ، بهتر است تا حد امکان از حالت خنک سشوار استفاده کنید . در حالی که از سشوار استفاده می کنید به جای تمرکز روی ریشه ها ، جهت سشوار را به سمت نوک مو تنظیم کنید .

علاوه بر این ، شما همیشه باید سشوار را در فاصله مشخصی از پوست سر نگه دارید زیرا قرار گرفتن مستقیم در معرض هوای گرم می تواند رطوبت ریشه های مو را به طور کامل از بین ببرد و آسیب های جبران ناپذیری به ریشه مو وارد کند .

از محصولات محافظ مو در برابر گرما و حرارت استفاده کنید . محصولات محافظت از گرما به طور خاص برای محافظت از موهای شما در برابر ابزارهای حرارتی مانند سشوار و اتو مو طراحی شده اند. این محصولات صورت کرم یا اسپری وارد تولید می شوند . اگرچه نمی توانند از 100٪ آسیب جلوگیری کنند ، اما می توانند از آسیب دیدگی بیش از حد مو جلوگیری کنند .

موها و پوست سر خود را به اندازه کافی مرطوب نگه دارید تا در اولین مواجهه با سشوار خشک نشوند . موهای تغذیه شده مطمئناً برای مقابله با اینگونه آسیب ها نسبت به موهای خشک و کم تغذیه ، به خوبی مقاومت می کنند و کمتر آسیب می بینند . استفاده از سشوار را به دو بار در هفته محدود کنید .

ویتامین مو

 

 سالن زیبایی ایرانابیوتی ، بهترین سالن زیبایی در تهران

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، استروبینگ مو ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

علت گرایش دختران جوان به آرایش کردن ؟ جواب این سؤال و سؤال های دیگر در وب سایت تنظیم خانواده در صورت تمایل کلیک کنید .