فیکانتور لب ،یکی از ارکان زیبایی چهره ، لب ها هستند که بسیار بر روی صورت خودنمایی می کنند ، رنگ لب ها می تواد صورتی را بی روح یا شاداب نشان دهد ، اگر دقت کرده باشید کسانی که می خواهند آرایش چشم کمتری داشته باشند حتما لب های خود را آرایش تند تری می کنند ،

یعنی از رنگ های جیغ تر استفاده می کنند و برندهای عالی تر رژ که به لب حجم هم بدهد ، خیلی از افراد هستد که لب های زیبایی ندارند برای همین موضوع شاید زیبایی چشم ها یا ابرو ویا فرم صورت کمتر به چشم بیایید ، برای حل این موضوع تا به امروز راههای مختلفی ارایه شده ؟

روش هایی مثل بوتاکس که همان تزریق ژل می باشد ، در این روش ها فقط لب ها بزرگتر می شوند اما دارای رنگ نیستند و در ضمن در تاریخ های نزدیک به هم باید تزریق انجام شود ، غیر از این هم بسیار غیر طبیعی می باشد ، در صورتی که امروزه تمام صنعت مد و آرایش به سمت طبیعی گرایی رفته است .

روش های دیگری هم که وجود دارد مثل استفاده از رژ های بیست و چهار ساعته ، یا رژ هایی از برند های خوب و معروف ، که در مورد این هم باید بگوییم استفاده از برند های خوب هم نمی تواند عیب های زیبایی شناسی را بپوشاند .

هر آنچه که باید در رابطه با فیکانتور لب بدانید

یکی از روش های جدید که به بازار مد و آرایش راه یافته است فیکانتور لب می باشد که توسط رییس آکادمی فی ارائه شده است ، البته فیکانتور فقط برای لب ها استفاده نمی شود ، برای تاتو خط چشم وسایه هم استفاده می شود که ما در این مقاله فقط به فیکانتور لب می پردازیم .

می خواهیم بدانیم که فیکانتور لب دقیقاٌ چه کاری را از نظر زیبایی شناسی انجام می دهد.در این روش در واقع قرینه سازی و رفع عیب ها  انجام می شود ، یکی دیگر از کارهای فیکانتور لب حجیم سازی و تغییر رنگ می باشد .

مثلا کبودی و سفیدی را از بین می برد ، این قرینه سازی و رنگ دهی باعث بیشترین هماهنگی و زیبایی با بقیه اجزای صورت را به وجود می آورد . و این زیبایی به صورتی می باشد که ظاهر طبیعی را حفظ می کند .

به طور کلی فیکانتور با استفاده از خطای دید قسمت هایی از صورت را کوچکتر یا بزرگتر نشان می دهد یا با تغییر رنگ قسمت هایی از صورت را با بقیه صورت هماهنگ تر می کند .

فیکانتور لب

در روش فیکانتور لب استفاده از تکنولوژی وجود دارد ، یکی از کارهایی که در روش فیکانتور لب انجام می شود استفاده از اپلیکشنی کاربردی برای طراحی و قرینه سازی لب ها و ابروها می باشد . بهترین رنگ ها برای فیکانتور ، رنگ های آلمانی هستند ، این رنگ ها دارای یک سری ویژگی خاص هستند که در اینجا به آنها میپردازیم ، اول اینکه ترکیبات این رنگ ها کاملا گیاهی هستند ، و بعد از مدتی جذب می شوند .

در ترکیب های فیکانتور لب از ترکیبات حساسیت زایی مثل عصر نیکل استفاده نشده پس در نتیجه این رنگ ها حساسیت زا نمی باشند .

حتما کلمه نسبت های طلایی را شنیده اید ، در روش فیکانتور لب  قرینه سازی بین لب و چشم به وسیله نسبت های طلایی طراحی می شود . هدف اصلی این روش از بین بردن عیب ها و ناهماهنگی های اجزای صورت می باشد ، تغییر رنگ لب و برطرف کردن سیاهی لب و حجم دادن به لب می باشد .

چه افرادی نباید فیکانتور لب را انجام دهند :

بانوان باردار و در حال شیردهی ، بیماران سرطانی ، کسانی که بیماری صرع یا بیماری خود ایمنی دارند ، حتما قبل انجام این روش از قرص ضد تبخال با مشورت پزشک استفاده نمایید.

بهترین سالن زیبایی در تبریز

مراقبت های بعد از انجام فیکانتور لب :

از نوشیدن الکل در روز انجام بپرهیزید ، بیست و چهار ساعت قبل از خوردن قرص هایی مثل آسپرین خودداری کنید ، در معرض نور شدید خورشید نباشید .

ماندگاری فیکانتور لب :

بعد از انجام فیکانتور لب از رژ با کیفیت استفاده کنید ، ماندگاری بین 1 تا 3 سال می باشد که بهتر است بعد از 2 سال تمدید انجام دهید.

میکاپ غلیظ صورت

سالن زیبایی ایرانابیوتی ، بهترین سالن زیبایی در تهران

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ،

میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، استروبینگ مو ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .