آمبره موی بلند یک نوع تکنیک رنگ آمیزی است . در تکنیک آمبره موی بلند بخش بالایی موها ، رنگ تیره تری از بخش پایینی موی شما خواهد داشت . در حقیقت موهای شما ظاهری دو رنگ به خود می گیرد . برای اینکه پایین موها روشن تر از بخش بالایی باشد باید پایین مو را بی رنگ و یا دکلره نمایید ، سپس می توانید بخش پایین مو را به رنگ دلخواه رنگ نمایید . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با آمبره موی بلند در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین سالن زیبایی در سمنان

هر آنچه که باید در رابطه با آمبره موی بلند بدانید

آمبره موی بلند یکی از انواع روش های رنگ آمیزی مو است . امروزه تکنیک آمبره در بین خانم های جوان و نوجوان بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد و مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته است . یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراحلی که در آمبره  موی بلند در مرکز تخصصی آمبره موی بلند توسط رنگ کار حرفه ای و با تجربه باید انجام شود دکلره کردن موها است . دکلره برای از بین بردن رنگ قبلی مو انجام می شود . اما لازم به ذکر است که برای انجام دکلره دقت کنید که رنگ کار کل موهایتان را دکلره نکند و حتما ریشه موهایتان پیدا باشد .

همان طور که ذکر شد تکنیک آمبره کردن مو به این صورت است که ریشه موهایتان تیره تر باشد و همین طور که به ساقه مو نزدیک می شویم رنگ مو روشن تر شود . در روش آمبره موی بلند ساقه روشن تر از ریشه است . با توجه به موارد ذکر شده در تکنیک آمبره ، موها ظاهری دو رنگ پیدا می کنند . اگر به دنبال رنگ موی جذاب برای سال جدید هستید ، رنگ های آمبره انتخاب مناسبی خواهد بود و برای اینکه نتیجه بهتری داشته باشد به مرکز تخصصی ایرانابیوتی مراجعه نمایید .

آمبره موی بلند

از مهم ترین ویژگی های آمبره موی بلند این است که ریشه های مو تیره و ساقه مو روشن می باشد . در مرکز تخصصی آمبره ایرانابیوتی برای انجام آمبره موی بلند از رنگ های پایه و اصلی استفاده می گردد ، البته با توجه به سلیقه مشتری در برخی از موارد از روش هایلایت هم استفاده می شود .

آمبره موی بلند باید چگونه انجام شود ؟

آمبره موی بلند می تواند ترکیب دو رنگ گرم و سرد باشد . یکی از مهم ترین موارد بعد از دکلره کردن ، برای انجام آمبره انتخاب رنگ مو مناسب است ، بنابراین در انتخاب رنگ آمبره دقت زیادی به خرج دهید . برای آمبره مو در ابتدا ساقه های مو را به پایه برسانید ، بدین منظور با توجه به جنس و ضخامت موهایتان رنگ کار باید دکلره و اکسیدان مناسب را انتخاب نماید .

در تکنیک آمبره تیرگی در ریشه مو می تواند طبیعی باشد ، درچنین شرایطی در صورت رشد مو ، تغییر در این سبک از رنگ مو ایجاد نخواهد شد و نیازی نیست که مجددا ریشه موهای خود را رنگ کنید .

آمبره موی بلند

در صورتی که آمبره موی بلند یا کوتاه به درستی و با حوصله و در مرکز تخصصی رنگ ایرانابیوتی انجام گردد ، یک چشم انداز زیبا و عالی را برای موهای شما به ارمغان می آورد و در نهایت جذابیت ظاهری شما دو چندان خواهد شد .

خدمات سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .