گریم و کانتورینگ صورت یک روند زیبایی است ، تکنیک گریم و کانتورینگ صورت ، شامل استفاده از ابزار آرایش صورت تیره و روشن برای چاق و یا لاغر نمودن اجزاء صورت می باشد . آرایش کانتورینگ ممکن است کار سختی به نظر برسد . گریم و کانتورینگ صورت به منظور متعادل سازی چهره انجام می شود . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با گریم و کانتورینگ صورت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد .

بهترین سالن زیبایی در اردبیل

گریم و کانتورینگ صورت چیست ؟

گریم و کانتورینگ صورت یک نوع روش آرایش جدید است که به عنوان آرایش ترمیمی هم محسوب می شود . با استفاده از روش های مختلف گریم و کانتورینگ برای کاهش ایرادهای صورت ، سایه های روشن و تیره بر روی پوست ایجاد می شود . برای انجام کانتورینگ به ابزار و لوازم خاصی احتیاج نخواهید داشت .

البته امروزه بسیاری از برندهای معروف لوازم آرایش پالت های چند رنگ را برای انجام آرایش به بازار عرضه نموده اند . اما اگر به تنهایی قصد انجام گریم و کانتورینگ صورت خود را دارید می توانید از مدادهای ماتی که یک یا دو درجه از رنگ پوست شما تیره هستند برای کانتور کردن استفاده کنید . پالت های کانتورینگ معمولا به دو دسته سرد و گرم تقسیم بندی شده اند .

در حقیقت با انجام کانتورینگ قسمت های مختلف صورت مانند گونه ، فک ، کنار بینی ، حاشیه صورت ، خط روی بینی و بالای ابرو به شکل برجسته یا کوچک نشان داده می شوند . یکی از کارهای مهمی که امروزه برای انجام آرایش عروس شیک و مدرن انجام می شود  ، گریم و کانتورینگ صورت است . اگر می خواهید زمینه آرایش خود را یکنواخت کنید از کانتورینگ استفاده کنید . با انجام کانتورینگ نتیجه کار فوق العاده زیبا و جذاب خواهد شد .

گریم و کانتورینگ صورت

گریم و کانتورینگ رنگ روشن

از کانتورینگ رنگ روشن برای قسمت هایی از صورت استفاده می شود که به دلیل قرار گرفتن در نور خورشید تغییر رنگ داده و تیره شده اند .

گریم و کانتورینگ رنگ تیره

از کانتورینگ رنگ تیره معمولا برای تیره نمودن قسمت هایی از پیشانی ، چانه ، بینی و گونه استفاده می گردد . البته لازم به ذکر است که استفاده از کانتورینگ تیره برای گونه ها ، باعث کاهش برجستگی گونه ها می شود . بنابراین بعد از انجام کانتور گونه برای برجسته نمودن گونه ها از کرم هایلایت استفاده کنید . شخصی که گریم و کانتورینگ صورت را انجام می دهد باید کاملا بر کار خود مسلط باید و به گونه ای کانتورینگ تیره و روشن را روی پوست انجام دهد که هیچ مرزی بین کانتور تیره و روشن تشخیص داده نشود .

چه کارهایی قبل از گریم و کانتورینگ صورت باید انجام شود ؟

همان طور که می دانید برای انجام آرایش معمولی ، پوست شما حتما باید تمیز باشد . بنابراین اگر قصد انجام گریم و کانتورینگ صورت را دارید بهتر است پوست خود را کانلا تمیز کنید و پس از بیست دقیقه انجام کانتورینگ را شروع کنید . با توجه به موارد ذکر شده با استفاده از رنگ های تیره و روشن قسمت های مورد نظر را پوشش دهید . به یاد داشته باشید برای اینکه کرم کانتور را بر روی صورت پخش کنید و برای محو نمودن قسمت های مورد نظر باید از برس های مخصوص کانتورینگ استفاده کنید .

کانتور

معرفی مرکز تخصصی گریم و کانتورینگ صورت

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن با موی طبیعی ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم و میکاپ عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ و مش ،آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .