گریم و میکاپ

گریم و میکاپ و انواع سبک ها :گریم به معنی متعادل سا زی اجزای صورت بایکدیگر و رفع نواقص و زیباتر کردن صورت است .گریم انواع مختلفی دارد که گریم عروس یکی از انهاست برای انجام آن باید انواع فون ها را تهیه کنید با توجه به پوست و باید شناخت کاملی از پوست داشته باشید در ادامه با انواع پوست آشنا میشویم .

واضح است که تکنیک و مدل های زیادی برای گریم عروس وجود دارد با بوجود امدن شبکه های مجازی و ارتباط بیشتر بین افراد شیوه های میکاپ اروپایی برای بسیاری از ایرانیان جذاب بوده و استفاده از آنها روز به روز در بین جوانان و عروس ها علاقمندان بیشتری داشته است. در ادامه بیشتر در رابطه با گریم و میکاپ توضیح خواهیم داد.

گریم و میکاپ

گریم و میکاپ

گریم برای انواع پوست های مختلف

گریم پوست چرب

پوست چرب همانطور که از اسمش معلومه دارای چربی زیاد است که قبل از گریم باید چربی اضافی پوست از محلول شیر پاک کن و یا الکل وآب و پنبه استفاده کنید.

گریم پوست خشک

پوست خشک کارش از پوست چرب سختتر است چون هر کرمی بصورت بزنید پوسته پوسته میشود و قبل از گریم باید به پوست باید از ماسک های ابرسان استفاده شود .

گریم پوست معمولی

پوست معمولی بهترین نوع پوست برای گریم است .

گریم پوست مختلط

پوست مختلط از همه ی پوست ها کارش سختتره چون روی بینی چرب است و یا کاملا برعکس که باید اماده سازی برای پوست چرب و خشک انجام دهد که زمان بیشتری میبرد .

گریم و میکاپ

آشنایی با اصطلاحات گریم

اندربیس در گریم

اندربیس در واقع همان مرطوب کننده های صورت میباشند و پوست را آماده زیر سازی میکنند .

لیکویید ها در گریم

لیکویید به  کرم هایی که پوشش دهی بالا دارند گفته میشوند از پرایمر ها در زیرسازی پوست استفاده میشود .

پرایمر ها در گریم

پرایمر قبل از زیرساز زده میشود و نقش لیفت و یکدست کردن مواد را دارند و باعث ماندگاری بالا مواد روی صورت میشود .

گریم و میکاپ

گریم و میکاپ

میکاپ و انواع سبک ها

میکاپ در واقع همان آرایش که برای رفع عیب های احتمالی صورت استفاده میشود در واقع میکاپ به فرم صورت کمک نمیکند بلکه برای زیباتر کردن چهره به آن رنگ می افزاید . فرق گریم و میکاپ در این است که گریم کار برجستگی و متعادل سازی چهره را انجام میدهد و گاهیم برای ایجاد تغییر کلی که بیشتر در سینما دیده میشود انجام میشود در صورتی که میکاپ رنگ هایی را به صورت می افزاید که در اصطلاح به چهره رنگ بدهد .

 

سبک یا استایل ها در میکاپ

سبک یا استایل در میکاپ به معنی انجام روش انجام آرایش میباشد که با تقسیم رنگ ها و هارمونی های مختلف به آرایش صورت میپردازد .

تعریف افکت در آرایش

افکت در آرایش به معنی خلق یک میکاپ با استفاده از عناصر تشکیل دهنده آرایش و استفاده از رنگ های مختلف در اجزای صورت جهت زیباتر کردن صورت میباشد .

انواع سبک ها در میکاپ

سبک کلاسیک : بصورت کلی میشود گفت در سبک کلاسیک هر چه آرایش چشم و دور چشم غلیظتر باشد باشد باید در ناحیه لب از رنگ های ملایمتری استفاده شود و بلعکس .

سبک اروپایی در میکاپ: در سبک اروپایی همیشه آرایش لایت و سبک میباشد و از رنگ ها بصورت یکدست استفاده میشود و تغییر زیادی ایجاد نمیکند مگر برای رفع ایرادات صورت سبک اروپایی یک سبک لایت و سبک است .

سبک عربی : در سبک عربی آرایش ها بصورت غلیظ میباشد و با استفاده از رنگ های تیره و غلیظ در صورت تغییرات زیادی در صورت ایجاد میکند . در میکاپ عربی برجسته سازی لب و گونه اهمیت زیادی دارد و استفاده از رنگ های براق در اطراف چشم و لب نیز مجاز است.

 

سبک آسیایی در میکاپ: در سبک شرقی استفاده از رنگ های شاد و زنده مجاز است و ما در این سبک شاهد آرایش های رنگارنگ هستیم وهمچنین استفاده از رنگ های قرمزتیره  بنفش  سرخابی و ….. هستیم .

 

سبک هالیوودی در میکاپ : در این سبک بیشتر به متعادل سازی چهره میپردازند و از رنگ هایی که به رنگ پوست شخص نزدیک باشد استفاده میشود رنگ های ملایم تا جایی ک طراوت چهره را پنهان نکند. در این سبک معمولا تضاد شدید ناحیه چشم با لب ها به چشم میخورد در حالتی که تیرگی محسوسی در ناحیه چشم و درخشندگی در اطراف و ناحیه لب دیده میشود.

گریم و میکاپ

گریم و میکاپ

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن های زیبایی در تهران

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، گریم و میکاپ

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی و انواع گریم و میکاپ ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .