میکروبیلدینگ چیست و چه کابردی دارد

میکروبیلدینگ چیست ؟؟؟ در میکروبیلدینگ از بیلد یا تیغ نازکی برای برش پوست وانتقال رنگ به لایه های زیرین پوست استفاده میشوند .این روش با استفاده از قلم دستی انجام میشود .این نوع روش یک نوع آرایش نیمه دائم است یعنی تا ابد باقی نمیماند و به ترمیم نیز نیاز دارد. اگر ترمیم را ادامه ندهید به مرور زمان کمرنگ و از بین خواهد رفت .

در نظر داشته باشید میتوانید در این روش ابروهای شما 40  درصد تیره تر از نتیجه نهایی کار خواهد بود که این مسئله باعث شکه شدن بسیاری از افرادی میشود که از این روش استفاده میکنند و این باعث نارضایتی بسیاری از افراد خواهد شد که باید خدممتون عرض کنم که این مسئله حل خواهد شد و کاملا طبیعی بوده و مشکلی نخواهد بود مشکل شما با شروع جلسه های ترمیم حل خواهد شد و رنگ ابروها ملایم تر خواهد شد .

میکروبیلدینگ

خدمات میکروبیلدینگ انواع مختلفی دارد که شامل :میکروبیلدینگ ابرو ,خط چشم, رژ لب ,مژه .

میکروبیلدینگ

ماندگاری

در این روش بین 12 تا 18 ماه ماندگاری دارد در نظر داشته باشید که به ترمیم نیاز دارد که با توجه به نوع پوست متفاوت بوده توصیه ما اینه که با متخصص خودتون برای مراجعه بعدی تاریخ تمدید مشورت کنید .

اگر بعد از مدتی از مدل ابروهای خودتان خسته شدید میتوانید بطور کامل میکروبیلدینگ را ریمو کنید .

نکاتی که قبل از انجام میکرو بیلدینگ باید به آن توجه کنید :

از یک هفته قبل ابروهای خود را با موچین و وکس اصلاح نکنید .

کار لایه برداری و فیشال انجام ندهید ( از ده روز قبل ) .

سی روز قبل از انجام میکروبیلدینگ از ویتامین B و محصولات حاوی رتیندل استفاده نکنید .

از دو هفته قبل آفتاب نگیرید (زیر نور مستقیم قرار نگیرید.

در روز انجام میکرو بیلدینگ ورزش نکنید .

از هفته قبل روغن ماهی و ویتامین E استفاده نکنید بدلیل اینکه خون را رقیق میکند .

از سه روز قبل کار وکس و رنگ انجام ندهید .

از نوشیدن الکل حداقل تا 48 ساعت قبل از میکرو بیلدینگ و همچنین مصرف آسپرین و ایبوپروفن نیز خودداری کنید .

تا دو ساعت قبل از انجام میکرو بیلدینگ قهوه ننوشید .

میکروبیلدینگ

مراقبت های بعد از انجام میکرو بیلدینگ :

هر روز دو مرتبه ( صبح و شب ) ابروهای خود را با آب و صابون به آرامی شستشو دهید و اطمینان حاصل کنید که صابون بطور کامل پاک شود سپس با حوله نرم به ارمی خشک کنید همچنین میتوانید از روغن نارگیل نیز بعد از شستشو استفاده کنید .

سعی کنید ابروهای خود را دستکاری نکنید و برای چهار هفته بوتاکس و لایه برداری انجام ندهید سعی کنید تا قبل از اولین جلسه ترمیم از لوازم آرایشی و مواد مراقبتی پوست بر روی ابروی خود استفاده نکنید . به مدت هفت روز ورزش نکنید و از انجام کارهایی که باعث تعریق میشود خودداری کنید . به مدت ده روز از شنا کردن و استحمام های طولانی و پر از بخار خودداری کنید(سونا و جکوزی ) .

تفاوت میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبیلدینگ روشی است که با استفاده از قلم مخصوص دستی که بیلد به آن متصل است انجام میشود . بیلد یک ردیف از سوزن های چیده شده در کنار هم که ظاهری تیغ مانند دارند و به وسیله آن رنگ به داخل پوست و به صورت هاشور وارد میشود در این روش نسبت به روش سنتی تاتو نتیجه طبیعی تر و ظریفتر خواهد بود .

در این روش ماندگاری کمتری وجود دارد و این نوع یک آرایش نیمه دائم محسوب میشود بدلیل اینکه سطحی تر اانجام میشود که این مسئله موجب میشود که در این روش نیجه کار ظریف تر از میکرو پیگمنتیشن باشد افرادی که به دنبال ظاهری آراسته و طبیعی هستند این روش را انتخاب میکنند . در میکروپیگمنتیشن از نوعی قلم الکتریکی که دارای سوزن و کارتریج میباشد.

ماندگاری میکرو پیگمنتیشن بیشتر میکروبیلدینگ بیشتر خواهد بود بدلیل اینکه عمقی تر انجام میشود . زمان ترمیم در میکروپیگمنتیشن به شش تا هشت ماه میرسد و در میکروبیلدینگ به پنج تا شش ماه میرسد . طراحی به روش میکروبیلدینگ معمولا دو تا سه ساعت به طول میکشد که این در میکروپیگمنتیشن معمولا به چند جلسه هم به طول بینجامد .

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .