میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربردی دارد

میکروپیگمنتیشن بر خلاف تاتو که بصورت مصنوعی جلوه میکند پیگمنتیشن جهت بازسازی طبیعی صورت و جلوه بخشیدن و معتادل سازی صورت مورد استفاده قرار میگیرد .پیگمنتیشن براساس اصول عملی و با استفاده از قلم مخصوص الکتریکی و دستگاه های استاندارد و لوازم یکبار مصرف صورت میگیرد .در پیگمنتیشن رنگدانه ها در عمق مشخصی از پوست تزریق میشود که این عمل از آسیب رساندن به بافت پوست را به حداقل می رساند.

پیگمنتیشن یک نوع آرایش دائم به حساب می آید که شامل خدماتی مانند خط لب و رژلبخط چشم و ابرو نیز کاربرد دارد .

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن و تفاوتش با تاتو سنتی

اگر بخوایم در حالت کلی در نظر بگیریم در پیگمنتیشن درد و خون ریزی کمتر بوده و ماندگاری بالاتری نیز دارد و همچنین در روش سنتی تاتو علمی تر است و توسط متخصصین (پیگمنتر ) انجام میشود و نتیجه بسیار متفاوت با تاتو سنتی خواهد بود .

میکروپیگمنتیشن

در ادامه انواع پیگمنتیشن ها رو با توضیحات خدمتتون عرض خواهیم کرد :

پیگمنتیشن ابرو

ابرو مانند قابی در صورت است اگر طراحی ابرو شما بدرستی صورت بگیرد چهره را بازتر و شاداب تر نشان میدهد همچنین افرادی که ابروهای کم پشتی دارند هم می توانند از این روش استفاده کنند ویا برای کسانی که ابرو هایشان را از دست داده اند میتوانند مجدد ابروی خود را از پایه طراحی کنند .

پیگمنتیشن لب

از این روش برای برجسته تر کردن و پرتر نشان دادن آن و حتی رنگ آمیزی لب نیز استفاده کرد اگر لب های رنگ پریده ای دارید و دوست دارید که همیشه جلوه زیبایی داشته باشند میتوانید از این روش استفاده کنید . پیگمنتیشن لب شامل رنگ آمیزی لب و یا ترکیب کردن رنگ ها روی لب ها است .

پیگمنتیشن خط چشم

در این روش برای ایجاد جلوه و ظاهری زیبا و ایجاد عمق در چشم ها استفاده میشود . ضخامت و رنگ این فرایند بسته به تمایل فرد قابل تغییر است . ذر روش پیشرفته به خط چشم سایه دار نیز میتوان اشاره کرد .

میکروپیگمتیشن

 

میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است

پیگمنتیشن یا آرایش دائم در مردان و زنان مورد استفاده قرار میگیرد و هر کس که علاقه دارد تغییری در ظاهر خود به وجود آورد و یا وقت کمتری برای آرایش دارند و کسانی که محدودیت فیزیکی دارند ,همچنین افرادی که به مواد آرایش حساسیت دارند. افرادی که پوست چرب دارند و نمیتوانند آرایش کنند یا آرایش آنها زود خراب می شود میتوانند از این روش استفاده کنند .

توصیه ها قبل از انجام  میکروپیگمنتیشن

برای اینکه بهترین نتیجه رو بگیرید اینکار باید بدست پیگمنتر مجرب انجام شود که تجربه کافی و همچنین نمونه کار های قابل قبولی داشته باشد . با اینکار مطمئن خواهید یود که نتیجه کار بصورت حرفه ای و کاملا دقیق خواهد بود .

بعضی افراد برای رسیدن به نتیجه دلخواه ممکن است به دو و یا چند جلسه نیاز داشته باشند به همین دلیل حتما با متخصص خودتان مشورت کنید که به نتیجه دلخواه برسید . این روش یک نوع آرایش دائمی است اما به مرور زمان کمرنگ میشود و اگر میخواهید به مدت دائم حفظ کنید نیاز به جلسات ترمیم دارید . البته ممکن است هرگز پاک نشود ولی کمرنگ میشوند تنها روش از بین بردن کامل میکرو پیگمنتیشن استفاده از لیزر است ک بطور کامل ریمو شود.

مراقبت ها بعد از انجام میکروپیگمنتیشن

باید از قرار گرفتن نواحی آسیب دیده در معرض نور خورشید خودداری کنید . استفاده از لنز هایی تماسی البته اگر پیگمنتیشن در نواحی چشم انجام شده حداقل تا ده روز خودداری کنید . استفاده از لوازم آرایش در نواحی که پیگمنتیشن انجام داده اید به مدت سه الئ پنج روز و همچنین استفاده از ژل پترولیوم یا وازلین در نواحی که میکروپیگمنتیشن انجام شده برای محافظت از عوامل بیرونی.

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .