مرکز کاشت ناخن به دلایل مختلفی در بین بانوان انجام می شود بعضی به دلیل زیبایی و بعضی به دلیل مشکلاتی رایجی که در ناخن هایشان دارند. مرکز کاشت ناخن در الهیه این کار را به نحو احسنت و به صورت تخصصی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. کاشت ناخن از تنوع بالایی برخوردار بوده و باعث زیبایی ناخن ها می شود.

اگر تا به حال کاشت ناخن انجام نداده اید شاید درک زیبایی ناخن ها برایتان قبل از کاشت کمی مبهم باشد زیرا برخی از مشتریان از کاشت ناخن ترس دارند، در صورتی که هیچ ترسی نداشته بلکه اگر توسط افراد متخصص انجام شود، نتیجه فوق العاده خواهد داشت و باعث افزایش زیبایی دست های شما خواهد شد.

در ادامه با ما باشید با اطلاعات تکمیلی در رابطه با مرکز کاشت ناخن و انواع کاشت ناخن….

مرکز کاشت ناخن در الهیه

مرکز کاشت ناخن در الهیه

برخی افراد به دلیل اینکه عادت بدی مثل جویدن ناخن دارند به همین دلیل راه حل ترک این عادت را کاشت ناخن می دانند. و برخی دیگر به دلیل این است که ناخن های شکننده ای دارند و برای داشتن ناخن هایی زیبا اقدام به کاشت ناخن می کنند. به هر حال و به هر دلیلی بانوان عاشق زیبایی و زیبا شدن هستند پس دلیل زیاد هم مهم نیست چون هر خانمی حق زیبا شدن و زیبا دیده شدن را دارد.

در مرکز کاشت ناخن در الهیه، کاشت ناخن باعث استاندار دیده شدن ناخن ها می شود و اگر عیبی در ناخن ها باشد برطرف شده و ناخن هایتان بی نهایت زیبا می شود و لازم به ذکر است که پس از کاشت ناخن می توانید به راحتی به کار های روز مره خود رسیدگی کنید.

انواع کاشت در مرکز کاشت ناخن در الهیه 

کاشت ناخن قالبی

  در این نوع کاشت مواد ناخن را با ریختن درون قالب آماده، عمل کاشت انجام می شود. سپس با زدن مواد ضد قارچ برروی ناخن با دقت بسیار زیاد قالب را روی ناخن قرار می دهند و بعد از چند ثانیه قالب را جدا می کنند. و در نهایت ناخن را طراحی می کنند. در مرکز کاشت ناخن در الهیه کاشت قالبی تنها در صورت تقاضای مشتری انجام می پذیرد.

نکاتی در رابطه با کاشت ناخن قالبی

 • ماندگاری کمتری نسبت به بقیه کاشت ها دارد
 • زود تر شکسته می شود
 • نیاز به سوهان کشی ندارد
 • ضخیم بوده و کمی حالت مصنوعی دارد
 • مواد مصرف شده در کاشت قالبی بیشتر از سایر روش ها می باشد
 • کاشت ناخن قالبی برای افرادی که ناخن های استاندارد ندارند توصیه نمی شود.

کاشت ناخن پودری

در این روش از کاشت ابتدا با استفاده از الکل ناخن ضد عفونی می شود و بعد با انتخاب اندازه مناسب ناخن، ناخن ها را به مدت 20 ثانیه با زاویه 45 درجه نگه می دارند و سپس اقدام به سوهان کشی می کنند.

در مرحله بعدی باندر را به دقت و به حالت ضربه مانند روی ناخن زده می شود و سپس تمام ناخن ها به چسب آغشته شده و در پودر فرو می روند و بعد از چند ثانیه بیرون کشیده می شوند که پودر های اضافه به وسیله برس ها کوتاه می گردند. مرکز کاشت ناخن در الهیه این کار را به صورت تخصصی و حرفه ای زیر نظر کادر مجرب برای شما انجام می دهند.

مرکز کاشت ناخن در الهیه

مرکز کاشت ناخن در الهیه

مزایای کاشت پودری

 • کاشت ناخن پودری جزء رایج ترین و پر کاربرد ترین روش های کاشت می باشد که ماندگاری بیشتری دارد.
 • بر اثر برخورد ضربه دچار شکستگی و بد فرمی نمی شود و مقاومت بالایی دارد.
 • صدف ناخن را زیبا تر و کشیده تر نشان می دهد.
 • مدت زمان زیادی برای کاشت ناخن پودری لازم است و در هر ترمیم ناخن حدود یک ساعت و نیم وقت لازم است.
 • افرادی که وقت و حوصله زیادی ندارند کاشت ناخن پودری توصیه نمی شود.

کاشت ناخن ژله ای

در این نوع کاشت با استفاده از 3 لایه  ژل که به بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاپ شاین معروف هستند باعث ساخت لایه ای شیشه ای و محکم برروی ناخن ها می شوند و معمولا بعد از هر مرحله از ژل زدن از دستگاه UV برای از بین بردن چسبندگی ژل استفاده می شود. مرکز کاشت ناخن در الهیه به صورت حرفه ای کاشت ژله ای را انجام می دهد.

نکاتی درمورد کاشت ژله ای

 • این نوع ناخن ها حدود دو هفته دوام دارند.
 • انجم این نوع کاشت در مناطق مرطوب و شرجی توصیه نمی شود.
 • در انجام کاشت ناخن ژله ای آسیبی به ناخن های طبیعی وارد نمی شود.
 • افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند این نوع کاشت بهترین گزینه برای ترک این عادت بد است.

کاشت ناخن میکس

ناخن میکس ادغام دو کاشت پودری و ژله ای است.

کاشت ناخن به روش فیبر یا گیاهی

در این نوع  کاشت از فیبر های که رشته های نازک دارند استفاده می شود. یعنی با قرار دادن این رشته ها برروی ناخن مواد ژله ای را روی آن قرار می دهند که در هر مرحله ناخن را در دستگاه UV قرار می دهند تا خشک شود. و در مرحله آخر اقدام به سوهان کشی می کنند. مرکز کاشت ناخن در الهیه از معدود سالن هایی است که در آن کاشت گیاهی به صورت تخصصی انجام می پذیرد.

کاشت ناخن دیپینگ

در این نوع کاشت ناخن از قلم اشتفاده نمی کنند و معمولا از پودر و پرایمر استفاده می کنند. در این نوع کاشت با آماده سازی ناخن و زدن مواد ضد قارچ ، یک لایه پرایمر بر روی ناخن ها زده می شود و در مرحله بعدی ناخن ها به صورت عمودی در پودر فرو می روند. که بعداز رسیدن به ضخامت دلخواه اقدام به سوهان کشی و بافرینگ می کنند. ودر مرحله آخر ناخن ها را پولیش می کنند.

مرکز کاشت ناخن در الهیه

مرکز کاشت ناخن در الهیه

کاشت ناخن با فرمر

در این نوع کاشت با ابزاری از جنس کاغذ اقدام به کاشت می کنند. در واقع با قرار دادن وسیله کاغذی برروی ناخن مواد را اروی آن قرار می دهند و در مرحله آخر از ژل و پودر های رنگی استفاده می کنند.

کاشت ناخن گریم

کاشت ناخن گریم به کاشت فرنچ نیز معروف است که صدف ناخن را با پودر هلویی پوشش می دهند و سپس خط فرنچ به صورت یک خط مستقل و جدا از خط ناخن طراحی می شود. کاشت ناخن گریم هزینه بیشتری نسبت به دیگر کاشت ها دارد اما مرکز کاشت ناخن در الهیه این کار را با نازلترین قیمت انجام می دهد.

کاشت ناخن سیلک

د راین حالت ناخنهای طبیعی دچار تغییر نمی شوند و آسیبی نمی بینند و لایه ای از جنس ابریشم روی ناخن ها قرار می گیرد و در مرحله بعدی از چسبی برای چسباندن صدف ناخن استفاده می شود. که در مرحله اخر نیز از اسپری فیکس کننده استفاده می کنند.

کاشت بیبی بومر

این نوع کاشت زیر مجموعه کاشت ناخن گریم می باشد. که در این نوع کاشت از دو رنگ استفاده می شود که رنگ ها در هم محو می شوند و تشخیص مرز رو رنگ غیر ممکن می باشد. در واقه به همین دلیل نام دیگر آن ناخن بیبی بومر می باشد.

در کاشت ناخن هایلایت بعد از اتمام آماده سازی و زیر سازی ناخن ها 180ثانیه ناخن ها داخل دستگاه UV می مانند. و در مرحله آخر از پودر بیبی بومر سفید برای زیبا سازی نوک ناخن ها استفاده می شود.

مدل های ناخن

مرکز کاشت ناخن در الهیه

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی در مرکز کاشت ناخن ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .