یکی از دغدغه های هر خانمی بعد از انتخاب مدل ناخن، طرح های ناخن است. این که چه طرحی برای چه مدل ناخنی مناسب است و یا نسبت به رنگ پوست باید از چه رنگ و دیزاینی استفاده کرد، پرسشی است که ذهن بسیاری از خانم ها را به خود مشغول کرده است. در این مقاله سعی داریم شما را با انواع طرح های ناخن آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

جدیدترین طراحی ناخن

قبل از معرفی کردن جدیدترین طرح های ناخن بهتر است بدانید انتخاب دیزاین تنها بستگی به سلیقه شخصی شما دارد و بهتر است برای رضایت قلبی از رنگ هایی که به پوست دستتان زیبا می شود انتخاب کنید. جدید ترین طراحی ناخن در سال های 2019 و 2020 شامل مدل های تک رنگ و ساده می باشد اما لازم به ذکر است که برخی از سلبریتی ها در ایونت ها و مراسم های بزرگ مانند فرش قرمز از مدل های خیلی خاص و فانتزی استفاده می کنند.

طراحی های ناخن

طرح ناخن ساده

همه ی ما می دانیم زیبایی در سادگی است پس اگر به دنبال طرح های شیک و فوق العاده هستید، انتخاب طرح ناخن ساده و تک رنگ بسیار مناسب و زیبا می باشد. طرح ناخن ساده شامل دیزاین های تک رنگ (آبی، قرمز، سبز، بنفش، مشکی، صورتی و …) انواع فرنچ سفید و رنگی، و دیزاین هایی که تنها برای یک یا دو ناخن استفاده می شود، جزء طرح ناخن ساده می باشد. حل این شما هستید که به نسبت سلیقه تان از یک مدل بهره می برید.

طراحی های ناخن

طرح ناخن مجلسی

به طرح ها غیر فانتزی و در رنگ های تیره که عموما با لباس شخص، ست می شود را طرح ناخن مجلسی می گوییم. دیزاین های گل، فرنچ، رنگ های خاص از پر طرفدار ترین طرح های ناخن مجلسی می باشند.

طراحی های ناخن

طرح ژلیش ناخن

طرح های ژلیش ناخن بسیار متنوع تر از لاک های معمولی است زیرا به راحتی می توان تمامی دیزاین های حرفه ای و حتی پیچیده مانند طرح های آبرنگی، مینیاتوری، طرح های چهره و هر مدل دیگر را به راحتی بر روی ناخن نقاشی کرد اما دو نکته حائز اهمیت است: اول این که لاک ژل تنها با دستگاه ال ای دی خشک می شود و دومین نکته این است که هزینه بیشتری به نسبت لاک های دیگر باید تقبل کنید.

طراحی های ناخن

اگر از داشتن ناخن های ساد و بی رنگ خود خسته شده اید و قصد دارید تغییری در ظاهر دستان خود ایجاد کنید بهترین کار انتخاب طرح های ناخن زیبا در یک مرکز ناخن حرفه ای می باشد. اگر ناخن های کاشت ندارید جای هیچ نگرانی نیست زیرا می توانید از لمینیت، ژلیش و مانیکور بر روی ناخن های طبیعی خود استفاده کنید.

طرح های ناخن زمستانی

طرح های زمستانی عموما دارای المان های این فصل است. به طور مثال دونه های برف، آدم برفی و … . البته می توانید از تمامی طرح های ناخن نیز استفاده کنید و هیچ قانونی برای آن وجود ندارد.

طراحی های ناخن

طرح های ناخن تابستانی

طرح های ناخن تابستانی عموما دارای رنگ های شاد و شبرنگ است که بر روی تمامی مدل های ناخن بسیار شیک و زیبا می شود. تنها کافیست از ناخن کار خود نمونه های دیزان را که طراحی کرده است بگیرید و یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

طراحی های ناخن

بهترین طرح ناخن برای عید نوروز

با نزدیک شدن به عید نوروز که بسیاری از سالن ها شلوغ است و در بین این ازدحام شاید نتوانید در آرایشگاه بهترین نمونه را انتخاب کنید، بهتر است از قبل نمونه طراحی خود را انتخاب کنید. نمونه های طراحی را می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و وب سایت های معتبر انتخاب کنید و یا از کانال ناخن کار خود بهترین مدل را برگزینید.

طراحی های ناخن

بهترین طرح های ناخن برای عید نورورز را بهتر است متناسب با رنگ سال و یا تیپ و استایلتان برای مهمانی ها انتخاب کنید و کاملا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .