امروزه طرح های جدید ناخن به قدری متنوع هستند که ممکن است خانم ها و به خصوص نوعروسان در حین انتخاب طرح مورد نظر دچار سردرگمی شوند . همان طور که می دانید یکی از جذاب ترین کارها برای بانوان عزیز بهره گیری از خدمات تخصصی ناخن از جمله طراحی ناخن ، مانیکور و پدیکور ناخن ، ترمیم ناخن و غیره می باشد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه بهترین و جذاب ترین طرح های جدید ناخن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ایرانابیوتی همراه شوید .

طرح های جدید ناخن را در سالن زیبایی ایرانابیوتی تجربه کنید

طرح های جدید ناخن بسیار زیادی وجود دارد به طوری که می توان از بین آن ها متناسب با هر سبک و سلیقه ای طرح مورد نظر را انتخاب نمود . به عنوان مثال می توان به طرح های جدید ناخن ساده و کم رنگ اشاره کرد که در طراحی آن از رنگ های مرسوم ، مد روز استفاده می کنند . همان طور که در مقالات قبل ذکر شد طراحی ناخن یکی از روش هایی است که برای تزئین و زیباسازی ناخن های دست و پا انجام می گردد .

طراحی ناخن برای برخی از خانم ها به قدری جذاب است که به صورت حرفه ای این را دنبال می کنند و برخی دیگر از روی علاقه در تلاش هستند تا طرح های جدید ناخن را آموزش ببینند و امتحان کنند . لازم به ذکر است که قبل از انجام طراحی ناخن باید پدیکور و مانیکور بر روی ناخن های شما انجام گردد . در چنین شرایطی طراحی شما نمای زیباتری خواهد شد و باعث زیبایی دستان شما می شود . با گذشت زمان طراحی ناخن در حال تغییر است و روز به روز روش های و تکنیک های طراحی مدرن ، جذاب و خلاقانه تری وارد بازار خدمات تخصصی ناخن می شود .

طرح های جدید ناخن

انواع طرح های جدید ناخن

همان طور که گفته شد معمولا پس از کاشت ، مانیکور و پدیکور ناخن طراحی ناخن توسط ناخن کار حرفه ای با توجه به طرح انتخابی مورد نظر شما انجام می گردد . البته بهتر است بدانید این امکان وجود دارد که بدون انجام مانیکور و پدیکور ، طراحی ناخن را بر روی ناخن های خود انجام دهید . برای انجام طرح های جدید ناخن ، ناخن کارهای حرفه ای از ابزار و رنگ های متنوع و به روزی استفاده می کنند .

طرح های جدید ناخن با استفاده از رنگ اکرلیک

با استفاده از رنگ اکرلیک می توان طراحی وان استروک را بر روی ناخن های شما پیاده سازی کرد . رنگ اکرلیک بر پایه آب در این نوع طراحی به کار گرفته می شود . طراحی وان استروک با نام طراحی ضربه ای هم شناخته شده است . طراح ناخن باید به خوبی با روش طراحی این طرح آشنا باشید . زیرا در طراحی وان استروک بر خلاف سایر روش های طراحی باید با حرکات مچ دست طراحی انجام می شود اما در سایر روش های طراحی معمولا جلوی دست حرکت می کند . در طراحی وان استروک دو رنگ به صورت همزمان استفاده می شود .

کاشت ناخن با قیمت مناسب

طرح های جدید ناخن با استفاده از ژلیش ناخن

اگر قصد دارید بدون استفاده از خدمات کاور و کاشت ناخن های خوش فرمی داشته باشید ، ژلیش ناخن انتخاب مناسبی خواهد بود . امروزه استفاده همزمان از طراحی و ژلیش ناخن بسیار رایج شده است و در آرایشگاه های زنانه و مرکز تخصصی خدمات ناخن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . مدت زمانی که ژلیش ناخن بر روی ناخن ها شما ماندگار خواهد بود 21 الی 30 روز می باشد . لازم به ذکر است که شما می توانید برای طراحی ناخن های پای خود از ژلیش ناخن استفاده کنید . در صورتی که رشد ناخن های پای شما کم باشد ، به مدت دو ماه ماندگاری خواهد داشت .

در صورتی که قصد انجام طراحی ناخن خود را دارید بهتر است به سالنی مراجعه کنید که ناخن کارهای حرفه ای و با تجربه در آن کار می کنند . ایرانابیوتی یکی از بهترین سالن های زیبایی به منظور ارائه خدمات پدیکور ناخن ، طراحی و ترمیم ناخن و مانیکور ناخن در منطفه سعات آباد می باشد . به منظور آشنایی بیشتر با طرح های جدید ناخن می توانید به وب سایت iranabeauty.com مراجعه نمایید .

کاشت ناخن با پودر

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .