اکستنشن به معنی بلند کردن و اضافه کردن به چیزی نام برده می شود، مانند اکستنشن ناخن ، مو و مژه. اکستنشن ناخن روشی بسیار طبیعی و تمیز و زیبا برای بلند کردن ناخن ها می باشد که بسیاری از بازیگران و خواننده های هالیوودی نیز از آن استفاده می کنند. این روش بسیار طبیعی و نچرال بوده که این رزها جای خود را نسبت به کاشت ناخن پر رنگ تر کرده. اگر می خواهید در مورد این روش زیبایی رای ناخن های خود اطلاعات خوبی را کسب کنید با ما همراه باشید:

تفاوت اکستنشن ناخن و کاشت ناخن

در کاشت ناخن از تیپ (ناخن مصنوعی) استفاده می شود اما در اکستنشن ناخن تنها به کمک فرمر مواد کاشت بر روی ناخن قرار می گیرد. در هر دو روش باید ناخن ها قبل از مواد گذاری، مانیکور و سوهان کشی شود تا برای مواد گذاری آماده شوند. در روش فرمر توانایی ناخن کار نمایانگر کیفیت کار می باشد پس نباید بدون تحقیق کار خود را در هر آرایشگاهی انجام دهید.

چه کاشت ناخنی

مراحل انجام اکستنشن ناخن

ابتدا کلیه ناخن ها را با سوهان نرم، مرتب و یکدست می کنیم، زیر ناخن ها را با دستگاه پاک می کنیم، فرمر را با دقت لازم درست زیر ناخن قرار داده و سعی می کنیم جای آن را سفت و محکم کنیم زیرا اگر در این بین فورمر تکان بخورد مواد بر روی ناخن که هنورز خشک نشده جا به جا می شود و فرم ناخن به هم میریزد.

زمانی که فرمر را چسباندیم و از محکمی آن اطمینان حاصل کردیم شروع به مواد گذاری کرده. لازم به ذکر است که روی فرمر سانت به سانت و میلی متر به میلی متر اندازه گذاری شده پس با دقت کامل می توانید تمامی ناخن ها را به راحتی اکستنشن کنید و مواد بگذارید. مواد گذاری در این روش بسیار راحت تر از کاشت ناخن می باشد و اگر دقت لازم را داشته باشید حتی بهتر از کاشت می باشد.

چه کاشت ناخنی

اندازه ناخن ها نسبت به درخواست و سلیقه مشتری می باشد پس ناخن کار باید قبل از اکستنشن ناخن نظر قطعی مشتری خود را جویا شود و طبق سلیقه و خواست او پیش برود. لازم به ذکر است که اکستنشن ناخن نیازمند توانایی فوق العاده و تجربه ناخن کار می باشد که مواد را به درستی از روی ناخن تا فرمر بکشاند پس برای اکستنشن ناخن خود به بهترین مرکز زیبایی واقع در شهرک غرب، خیابان ایران زمین، آرایشگاه ایرانا بیوتی مراجعه فرمایید.

در این مرکز تخصصی ناخن، عروس و کلیه خدمات زیبایی برای خانم ها، کادر مجرب و حرفه ای از ناخن کارها و طراحان فعالیت می کنند که با تمام روش های روز دنیا در مورد کاشت و اکستنشن ناخن و همچنین گریم و کاشت گیاهی اشنا هستند و با استفاده از مواد درجه یک و استاندارد بهترین و زیبا ترین ناخن ها را بر روی دست شما به ارمغان می آورند.

قیمت اکستنشن ناخن نسبت به دیگر روش ها کمی گران تر بوده اما با وجود دخالت نشدن ناخن مصنوعی و چسب شیمیایی توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. بسیاری از خانم ها این روش را بیشتر از ذیگر مدل های کاشت دوست دارند زیرا هم طبیعی و نچرال بوده و هم طراحی های متنوع و زیادی را می توان بر روی آن انجام داد. و در آخر بهتر است بدانید که استحکام آن همانند کاشت ناخن و داشتن تیپ مقاوم و بالا است.

کاشت ناخن در منطقه 2

انواع کارهای آرایشی در بهترین سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش از جمله:

شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ ،اکستنشن ناخن و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .