خدمات کاشت ناخن در منطقه 2 در مرکز تخصصی ناخن به نام ایرانابیوتی قابل انجام است . کاشت ناخن از جمله خدماتی است که اگر برای انجام آن به یک شخص تازه کار و بی تجربه مراجعه کنید ، موجب به خطر افتادن سلامتی شما می شود . در تمام نقاط تهران کاشت ناخن توسط افراد حرفه ای و مبتدی انجام می گردد .

در ادامه اطلاعاتی را در این رابطه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، تا در نهایت بتوانید مدل ناخن زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

کاشت ناخن در منطقه 2

برای انجام کاشت حتما قبل از اقدام برای بهره گیری از خدمات ناخن ، از شخصی که خدمات ناخن را ارائه می دهد تحقیقات لازم را انجام دهید و نمونه کارهای ناخن کار را مشاهده کنید ، در چنین شرایطی بهتر می توانید تصمیم بگیرید . کاشت ناخن در منطقه 2 با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ، با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می شود .

با انجام کاشت ، ترمیم و طراحی ناخن هایتان توسط ناخن کار حرفه ای متوجه کیفیت و خصوصیت های آن خواهید شد . کاشت ناخن در منطقه 2 بدون هرگونه هواگیری و بلند شدن ناخن کاشته شده توسط ناخن کار حرفه ای و با تجربه انجام می گردد .

کاشت ناخن در منطقه 2

مراقبت از کاشت ناخن در منطقه 2

لازم به ذکر است که همانند سایر خدمات زیبایی ، کاشت ناخن به مراقبت نیاز دارد و بعد از انجام آن باید برای جلوگیری از آسیب دیدگی و سلامت ناخن ، نکات بهداشتی را رعایت نمایید . نکات زیر به منظور مراقبت از کاشت ناخن در منطقه 2 ذکر شده است :

 1. اگر قصد دارید کاشت ناخن انجام دهید ، حتما توجه داشته باشید که ناخن هایتان سالم باشد ، سپس کاشت ناخن مصنوعی را انجام دهید .
 2. بعد از کاشت ناخن در منطقه 2 روزانه و مرتب ناخن های خود را تمیز و چک نمایید .
 3. از مقاومت و سفت بودن ناخن های کاشته شده مطمئن شوید .
 4. با استفاده از آب و صابون دست های خود را شست و شو دهید .
 5. اگر ناخن هایتان شل شود مجددا باید از نو کاشته شوند .
 6. در صورتی که ناخن هایتان آسیب دیده باشد ، قبل از بیشتر شدن آسیب دیدگی ، نسبت به ترمیم آن ها اقدام نمایید .
 7. و غیره

توجه داشته باشید ، در صورتی که ناخن های خود را نزد همکاران ما در هر کجای تهران انجام داده اید می توانید برای ترمیم ناخن هایتان به مرکز تخصصی ایرانابیوتی مراجعه نمایید ، ناخن کار حرفه ای و با تجربه ما بهترین ترمیم ناخن را برای کاشت شما انجام خواهد داد .

کاشت ناخن با قیمت مناسب

آموزش کاشت ناخن در منطه 2

قیمت آموزش کاشت و طراحی ناخن نسبت به شهرستان بیشتر است ، البته در هر یک از نقاط تهران هم متفاوت می باشد . کاشت ناخن در منطقه دو هر چقدر حرفه ای و پیشرفته باشد ، هزینه آموزش بیشتر خواهد بود . برای تبدیل شدن به ناخن کار حرفه ای به تجربه و تمرین نیاز خواهید داشت . سرفصل های آموزش کاشت ناخن در مرکز تخصصی ناخن عبارتند از :

 1. آموزش کاشت قالب ، پودر میکس ، کاشت ژل
 2. آموزش سوهان کشی ناخن ص
 3. شناخت ابزارهای کاشت ناخن
 4. آموزش مواد گزاری اصولی
 5. آموزش ساختار ناخن
 6. آموزش کاشت موقت
 7. ترمیم ناخن
 8. آموزش مانیکور
 9. آموزش پدیکور
 10. گریم ناخن پودر

چه کاشت ناخنی

معرفی مرکز تخصصی کاشت ناخن

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو ، ، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .