لمینت ناخن چیست و چه کاربردی دارد ؟ لمینت ناخن یا کاور ناخن موادی است که روی ناخن طبیعی قرار میگیرد و از شکنندگی ناخن جلوگیری میکند . شاید شماهم مثل خیلی از خانم ها قصد داشته باشید فرم ناخن هایتان را تغییر دهید و یا دنبال راهی هستید که ناخن های طبیعی خود را حفظ کنید و در عین حال ناخن های زیبا و شکیل داشته باشید.

در این روش از تیپ گذاری استفاده نمیشود و شکل طبیعی ناخن حفظ می شود. در لمینت ناخن مواد بر روی صدف طبیعی خودتان قرار میگیرد و از صدمه به ناخن جلوگیری می کند. در واقع این مواد باعث میشوند که ناخن ها ضخیم تر شده و ناخن ها را در برابر ضربه مقاوم میکند.

کاشت ناخن با قیمت مناسب

 

لینک های مفید:
سالن زیبایی

 

تفاوت لمینت ناخن و کاشت ناخن

در کاشت ناخن ابتدا ناخن ها را سوهان میکشند و لایه ای طبیعی از ناخن ها باقی میماند سپس با موادی روی ناخن رو پر میکنند و تیپ گذاری میکنند که ابن باعث ضخیمتر شدن ناخن ها شده و از حالت طبیعی خارج میشود اما در لمینت ناخن روی صدف ناخن موادی بصورت نازک قرار میگیرد و در عین حال که فرم ناخن طبیعی تغییری نمیکند بلکه از ناخن شکننده در برابر آسیب های محافظت می کند.

کاشت ناخن در منطقه 2

مزایای و معایب لمینت ناخن

همانطور در بالا خدمتتان عرض کردم لمینت برای کسانی که دوست ندارند ناخن هایشان از حالت طبیعی خارج شود و یا از کاشت ناخن خسته شده اند و ناخن هایشان ضعیف و شکننده میباشد میتوانند از لمینت استفاده کنند . در این روش به دلیل خاصیت ارتجاعی و سبک بودن آن آسیب کمتری به بافت ناخن میزند در لمینت ناخن از لیکوئید استفاده نمیشود به همین دلیل باعث حساسیت نمی شود.

همچنین پرایمر های مورد استفاده در لمینت ناخن غیر اسیدی میباشند . استفاده مداوم از این روش ها ممکن است مشکلاتی را بوجود بیاورد وهمچنین این روش ها به کسانی که به بیماری های قارچی و عفونی مبتلا هستند و همچنین دوستانی که مستعد این بیماری ها هستند توصیه نمیگردد.

مراحل انجام لمینت ناخن

قبل از انجام لمینت حتما دست های خود را بشویید تا آلودگی های روی ناخن هایتان پاک شود . سپس یک لایه نازک در تمامی قسمت های صدف ناخن سوهان کشیده میشود تا فرم خوبی پیدا کند . سپس مایع ضد قارچ روی تمامی قسمت های ناخن زده میشود و بعد از آن روی سطح ناخن یک لایه بیس ژل زده میشود و سطح ناخن پوشانده میشود

البته توجه داشته باشید که در این قسمت نباید ژل بیس با گوشت و همچنین پوست ناخن تماس داشته باشد زیرا ممکن است که ناخن هوا بکشد و بعد از مدتی دچار مشکل شوید ژل بیس باید با فاصله کمی از گوشت و پوست ناخن زده شود سپس ناخن ها با ژل مخصوص لمینت از جنس فایبرگلاس سه الی چهار بار پوشانده می شود به صورتی که در هربار زدن ژل بر روی ناخن درون دستگاه uv قرار می گیرد

 

لینک های مفید:
سالن عقد

 

و سپس لایه ی بعدی روی ناخن زده می شود و در مرحله آخر ممکن است که صدف ناخن حالت چسبناک پیدا کند برای برطرف کردن آن از پد الکلی ضخیمی استفاده می شود تا آن لایه چسبناک از بین برود و ناخن حالت براق پیدا کند سپس طبق سلیقه هر فرد ناخن ها دیزاین می شود و شما می توانید از ژلیش ناخن و لاک های معمولی و یا دیزاینی که باب سلیقه تان هست را روی ناخن هایتان پیاده کنید.

کاشت ناخن در منطقه 2

ماندگاری لمینت ناخن

لمینیت ناخن نسبت به رشد ناخن ها، میانگین هر 25 روز نیاز به ترمیم مجدد در سالن زیبایی زیر نظر افراد متخصص دارد. البته برای تغییر در رنگ لاک و یا طراحی می توانید هر چند روزی که مایل هستید به آرایشگاه مراجعه نمایید.

مرکز تخصصی لمینت ناخن

ایرانا بیوتی، بهترین سالن زیبایی در غرب تهران است که کلیه خدمات ناخن اعم از کاشت، ترمیم، لمینیت و ژلیش و طراحی را زیر نظر افراد مجرب و با سابقه برای مشتری های عزیز انجام می دهد. برای مشاهده نمونه کارها می توانید به وب سایت، تلگرام و اینستاگرام این مجموعه مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که تمامی لوازم مانند سوهان و سری های سوهان برقی برای تمامی افراد زدعفونی و استرلیزه خواهد شد.