انواع مدل های ناخن

مدل های ناخن امروزه برای خانم ها از اهمیت زیادی  برخوردار است و خیلی از خانم ها به دنبال تنوع برای طرح و مدل برای ناخن های خود میباشند . امروزه مدل های بسیار زیادی از ناخن وجود دارد و هر شخص متناسب با شکل ناخن خود میتواند آن را پیاده کند و یا کسانی که ناخن های شکننده دارند با کاشت ناخن میتوانند نسبت به طراحی ناخن حود اقدام کنند . مدل ناخنی که انتخاب مبکنید باید متناسب بادست شما باشد و دست شما را زیبا تر جلوه دهد .

مدل های ناخن

انواع مدل های ناخن

امروز مدل های ناخن دارای تنوع زیادی برای هر دست میباشد که در ادامه مقاله به انواع مدل های ناخن و طریقه پیاده سازی آن بر روی ناخن را توضیح خواهیم داد. متخصصین ما در سالن زیبایی ایرانا بیوتی با توجه به فرم دست و انگشتان انواع مدل های ناخن را به شما پیشنهاد میدهند و طبق سلیقه خودتان و مشاوره با متخصصین ایرانا بیوتی به بهترین شکل بر روی ناخن های شما انجام میشود .

مدل ناخن بادامی 

این مدل بیشتر بدرد ناخن های بلند و کشیده میخورد در این مدل ناخن ها در قسمت های بالایی نازک  و حالت نیم گرد سوهان کشیده میشود این ناخن برای انگشتان بلند و لاغر مناسب میباشد .

مدل ناخن بادامی تیز

این مدل ناخن بدلیل اینکه مدل محبوب لیدی گاگا میباشد محبوبیت زیادی بین خانوم ها پیدا کرده در این مدل ناخن ها از کناره ها مرتب به سمت نوک سوهان کشیده میشود و در قسمت نوک ناخن باریک میشود.

مدل های ناخن

مدل ناخن گرد 

این مدل بیشتر مناسب ناخن های پهن و کوتاه است این مدل ناخن ها را پهن نشان میدهد و طریقه سوهان کشیدن در این مدل بدین صورت است که اول ناخن ها را به شکل مربع کوتاه میکنید سپس از گوشه های ناخن شروع به سوهان کشیدن میکنید و در اخر شکل گرد به ناخن میدهید . این مدل بیشتر بدرد خانم هایی میخورد که فعالیت زیاد روزانه دارند ونمیتوانند زیاد از ناخن هایشان مراقبت کنند .

مدل ناخن مربعی 

این مدل هم مانند مدل ناخن گرد برای ناخن های کوتاه مناسب است و مقاومت زیادی دارد در این مدل نیز ناخن های خود را به شکل مربع کوتاه کنید سپس دو طرف ناخن را سوهان بکشید و وقتی مربع کامل شد لبه تیز ناخن را انحنا دهید . این مدل برای افرادی که ناخن های کشیده دارند زیباتر است .

مدل های ناخن

مدل ناخن بیضی مربعی 

این مدل ترکیبی از مدل بیضی و مربعی میباشد . در این مدل نیز شما ناخن های خود را به شکل مربع دراورید سپس دو ضلع ناخن را منحنی کنید بطوری که ظاهر ناخن از حالت مربعی خارج نشود سپس منحنی را کامل کنید این مدل هم مانند مدل مربعی مقاومت زیادی دارد و براحتی نمیشکند و مناسب ناخن های کشیده و باریک میباشد .

مدل ناخن بالرین

 

 مدل ناخن بیضی

این مدل ناخن بسیار شبیه به مدل بادامی میباشد با این تفاوت که مانند مدل بادامی تیز نیست و انحنای بیشتری دارد . این مدل را میتوانید بصورت زیر پیاده کنید به ناخن های خود زوایه بدهید و سپس در نوک ناخن انحنا ایجاد کنید تا شکل بیضی به خود بگیرد . این مدل مناسب انگشتان پهن و باریک مناسب میباشد و همه عزیزان میتوانند از این مدل استفاده کنند .

مدل ناخن مستطیلی

این مدل در واقع همانند مدل مربعی میباشد با این تفاوت که در این مدل طول ناخن بلندتر است . این مدل ناخن معمولا روی ناخن های عروس خانم ها انجام میشود .

مدل ناخن تیز 

این مدل ناخن برای خانم هایی که انگشتان کوتاه و فرنچ ناخنشان کوچیک است مناسب است و به هیچ عنوان به خانم هایی که انگشتان باریک دارند مناسب نیست زیرا انگشتان را بلندتر نشان میدهد و جلوه زیبایی ندارد . این مدل نیاز به مراقبت بالایی دارد و بسیار شکننده میباشد . ناخن های تیز از بریدن گوشه های ناخن های بادامی بدست میاید .

مدل ناخن دشنه ای 

این مدل ناخن هم از سوهان کشیدن مدل بادامی شکل میگیرد و همچنین نیاز به مراقبت زیادی دارد . این مدل هم مناسب خانم هایی است که انگشتان بلند و باریک ندارند زیرا در این مدل انگشتان کشیده دیده میشود .

مدل ناخن رژ مانند 

در این مدل ناخن یا بصورتی سوهان کشیده میشوند که شکلی شبیه به رژ ایجاد شود . که طرفداران خاص خود را دارد .

مدل ناخن پاچه ای و یا پا اردکی 

این مدل نیز همانند اسمش شباهت زیادی به پای اردک دارد و در انواع مصنوعی قایل تهیه میباشد .

ما در این مقاله سعی کردیم شما را انواع مدل های ناخن و طریقه شکل گیری آن آشنا کنیم .

مدل های ناخن

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی و مدل های ناخن

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ ، مدل های ناخن و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی و مدل های ناخن،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .