ژلیش ناخن یاهمان لاک موقت برای افرادی مناسب است که به دنبال روشی بلندمدت برای طراحی ناخن های خود هستند استفاده از ژلیش ناخن و بلند نسبت به لاک معمولی دوام زیادی داشته و دیرتر پاک میشود.

برای انجام ژلیش ناخن باید از دستگاه ال ای دی یا یو ای جهت استفاده در واقع ژلیش ناخن ربطی به کاشت ناخن نداشته و قیمت دارد عوامل مختلفی مثل کیفیت و مرغوبیت مواد مصرفی در قیمت نهایی ژلیش ناخن تاثیر مستقیم دارد

ژلیش ناخن یکی از جدیدترین و جذاب ترین روش های زیبای ناخن می باشد به ساده ترین شکل می توان گفت ژلیش ناخن ترکیبی از لاک با اکریلیک ژل شده است و معمولاً دوام بیشتری نسبت به لاک دائمی دارد ژل ها در سه مرحله روی ناخن ژل بیس ژل رنگی و تاپ ژل ,اما در برخ موارد بر روی ناخن های کاشته شده نیز قابل استفاده هستند .

ژلیش ناخن

کارهای روزانه مانند شستشو رویا تماس با مواد شوینده باعث تسریع در از بین رفتن لاک های معمولی می‌شود ولی استفاده از ولیشن این موارد را از بین برده و معمولاً مقاومت بیشتری نسبت به تغییر رنگ و ترک خوردگی از خود نشان می دهد.

همانطور که گفته شد لاک ژلیش ناخن شامل ژله رنده شده می‌باشد در بطری های کوچک نگهداری می شوند و با استفاده از سرچ کوچکی که در لاک کلاسیک نیز استفاده می کنید می توانید با استفاده از این محصول را روی ناخن ها بکشید ژلیش ناخن جریان هوا خشک نمی‌گردد و دستگاه مخصوص نیاز دارد.

ژلیش ناخن لاک موقت نباید با کاشت ناخن در مرکز تخصصی ناخن اشتباه گرفته شود مراحل مخصوصی است که باید مرحله به مرحله توسط آرایشگر و یا افراد متخصص انجام گیرد.

اطلاعات دارید که لاک های معمولی که در بازار با وجود هستند ناخن وارد می‌کند و با مسدود کردن منافذ برای بهداشت و سلامت پوست و ناخن به حساب می آید شمال نیست جزو افرادی هستید که ژلیش‌ناخن را انتخاب می‌کنید در واقع انتخاب هوشمندانه‌ای کردید

ژلیش ناخن به جنس و رنگ آن بستگی دارد که معمولاً بین ۱۰ تا ۲۰ روز می باشد.

ژلیش ناخن خوب بهتر است یا لاک موقت

لاک معمولی قابل پاک کردن است اما ژلیش ناخن را نمی توانیم با استفاده از استون پاک کنیم دو تا سه هفته سالم می ماند و ترک فردوسی سیاه نمی گردد که این مدت دوام به جنس و برند بستگی دارد.

ژلیش ناخن

تفاوت ژلیش ناخن با کاشت ناخن

ژلیش ناخن با کاشت ناخن فرق داشته در کاشت ناخن موادی از جنس پلاستیک یا پودر های فشرده قرار می گیرند که ناخن بلندتر به نظر برسد و رنگ‌های مختلفی دارد و در نتیجه بسیار زیبای به همراه دارد.

در صورتی که در فرآیند مانیکور ناخن با ژل که همان ژلیش ناخن است روی ناخن استفاده می شود و هدف از آن بلند نشان دادن و یا ضخیم تر کردن ناخن نیست بلکه طراحی و زیبا کردن ناخن می باشد که با استفاده از نور لامپ های ال ای دی یا اشعه ماورای بنفش برای خشک کردن آن استفاده می شود.

مراحل انجام ژلیش ناخن با دستگاه UV

ابتدا ژلیش روی کاشت ناخن بمالید سپس دستتان را داخل دستگاه قرار دهید نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که داستان باید به مدت ۲۰ تا ۶۰ ثانیه در داخل دستگاه بماند کیفیت ۱۰ آی لاک ژلیش ناخن به بلند استفاده شده و لامپ ال ای دی و همچنین زمان خوش اخلاق بستگی دارد لاک ژل شیشه ای از مایع به جامد تبدیل می شود و فرآیند خشک شدن آن خیلی کوتاه است.

بعد از هر لایه که ژلیش به ناخن ها زده می‌شود باید ناخن در دستگاه قرار بگیرد پوشش آخر ژل برای درخشش بیشتر ناخن استفاده می شود

نکته مهمی که بعد از اتمام مصلی شناخت دقت کنید این است که تا چند ساعت بعد از انجام ژلیش ناخن از شستن دست با مواد شوینده شیمیایی اجتناب کنید.

ژلیش ناخن

چگونه ژلیش را از روی ناخن پاک کنیم

حال اکثر کاربران می باشد و بر روی ناخنها باقی می ماند تا وقتی که ناخن ها بلند می شود بین ریشه ناخن و لاک فاصله ایجاد می‌شود در واقع همین امر باعث پاک کردن ژلیش میشود در این حالت برای صورت خوبی انجام شود بهتر است که پاک شده و دوباره عملیات شود ریشه مراجعه به آرایشگاه و انجام این کار زیر نظر افراد متخصص توصیه می شود.
همچنین لازم به ذکر است که مواد استفاده شده در جلویش ناخن باعث شکستگی و تضعیف ناخن ها نمی شود فقط روش پاک کردن آن اگر زمانی طولانی انجام شود ممکن است آسیب خیلی ناچیز به ناخن ها وارد کند که معمولاً در مدت زمان خیلی کوتاهی با استفاده از افراد متخصص انجام می‌شود که در این صورت هیچ آسیبی به ناخن های شما وارد می شود.

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن زیبایی در ایلام

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ،

خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی  در سالن زیبایی در ایلام ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

بهترین سالن زیبایی در ایلام

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .