شینیون و انواع شینیون

شینیون و انواع شینیون:  به جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر شینیون می گویند . شینیون یکی از رایج ترین مدل های آرایش مو است که از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار میگرفت . شینیون در واقع یک کلمه فرانسوی است (chignon).

درگذشته این نوع ارایش مو در یک مدل خلاصه میشد و آن هم جمع کردن مو در پشت سر با سنجاق بود ولی امروزه ما شاهد تنوع زیادی از شینیون در سطح جهان هستیم که اکثر کشور ها شینیون مخصوص به خودشون رو دارند در ادامه با انواع شینیون آشنا خواهیم شد.

انواع شینیون

 

انواع شینیون

شینیون فرانسوی

 

شینیون رومی

 

شینیون هندی

 

شینیون کره ای 

 

شینیون اروپایی

 

شینیون روسی     

انواع شینیون                          

 انواع شینیون براساس ابزارهای که  در آن بکار گرفته میشود

شینیون با تور

تور ابزاری در شینیون است که کار شینیون را تسهیل میبخشد  انواع مدل های شینیون با تور بسیار زیبا میشود و مدل های زیادی با تور وجود دارد .

 

 شینیون خطی

این مدل شینیون را میتوان تنها با دست و اسپری حالت دهنده خطوطی را ایجاد کرد (شینیون کارهای حرفه ای) . افراد مبتدی نیز میتوانند با ابزارهای موجود و سنجاق ها برای ایجاد خطوط استفاده کرد .

 

شینیون مواج

یکی از شینیون های پر طرفدار شینیون مواج میباشد. برای درست کردن شینیون مواج کافیست با شانه با دست موج هایی را روی مو ایجاد کنید و با سنجاق فیکس کنید و با اسپری مو ثابت کنید سپس بعد از مدتی که از ثابت شدن آن مطمئن شدید سنجاق ها از رو ی سر باز کنید .

 

شینیون با پروتزگرد

با استفاده از پروتز میتوان مدل هایی گونگونی ایجاد کرد یکی از آن مدل ها شینیون گوجه ای است .

 

شینیون حرارتی

شینیون حرارتی با استفاده از ابزارهای حرارتی مو صورت میگیرد مثل سشوار اتوی موو …. و در کنا راین ابزارهای مختلف باید باید از اسپری مو نیز استفاده شود . در این نوع شینیون چند دسته از موهارو به حالت های مختلف در میاوریم .

بهترین سالن زیبایی در شهریار

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن های زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

 

عوامل آرامش خانواده در سبک زندگی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ؟ در صورت تمایل کلیک فرمایید .