برگزاری دوره مراقبت از پوست در آموزشگاه های مختلف انجام می‌ شود و هر آموزشگاه سرفصل ها و نکات مهم خود را بر اساس استراتژی های مدرس خود، در نظر می گیرد.

اگر شما قصد شرکت در دوره مراقبت از پوست را دارید و علاقه‌مند هستید که تمام مباحث آموزش مراقبت از پوست را از صفر تا صد به صورت کامل بیاموزید، باید در وهله ی اول این آموزشگاه مناسب را انتخاب کنید تا بر اساس دانش های به روز و نوین، این دوره را پشت سر بگذارید.

در دوره‌های آموزشی مراقبت از پوست مسائل مختلفی مطرح می شوند که هر یک از این مسائل اهمیت بالایی دارند و یادگیری آن ها باعث می شود که بعد از اتمام دوره و در هنگام آغاز کار بتوانید با تجربه ی بیشتری شروع به کار کنید.

آموزشگاه سودابه بیطرفان به عنوان یک آموزشگاه رسمی و معتبر در زمینه ی آموزش مراقبت از پوست تمام خدمات مربوط به این دوره را ارائه می‌ دهد و مسائل و نکاتی را این دوره مطرح می‌کند که قطعاً تمام هنرجوهای گرامی می‌توانند به صورت کامل و جامع این دوره را پشت سر بگذارند.

آموزش مراقبت از پوست

دوره آموزش مراقبت از پوست

دوره مراقبت از پوست به دوره ای گفته می شود که طی آن هنرجوها به صورت کامل با مفاهیم مختلفِ پاکسازی صورت و جوانسازی صورت آشنا می شوند و کار با دستگاه های مختلف را می آموزند. این دوره مجموعه ای از دوره ی پاکسازی پوست، دوره فیشیال و دوره جوان سازی می باشد.

در واقع جزو کاملترین دوره های پوستی محسوب می‌ شود و اگر شما در آموزشگاه اسکین کر سودی این دوره را پشت سر بگذارید این اطمینان را به شما خواهیم داد که به صورت کاملاً موفقیت‌ آمیز تمام مباحث مربوط به مراقبت از پوست را از ۰ تا ۱۰۰ خواهید آموخت و می توانید به سرعت وارد بازار کار شوید.

چگونه بهترین آموزشگاه را انتخاب کنیم؟

اگر قصد شرکت در دوره پاکسازی پوست و دوره آموزش مراقبت از پوست را دارید و هنوز نتوانسته است که یک آموزشگاه معتبر مناسب در این زمینه پیدا کنید تا به آن مراجعه داشته باشید، باید آموزشگاه اسکین کر سودی را به شما معرفی کنیم. این آموزشگاه از ویژگی های مثبت و بسیار خوبی برخوردار است. تمام این ویژگی‌ ها در کنار هم باعث می‌ شوند تا هنرجوها زیادی از تهران و سراسر ایران در این آموزشگاه حاضر شوند و دوره های مختلف پوستی را بگذرانند. ویژگی‌های این آموزشگاه معتبر شامل موارد زیر می باشد:

 • وجود مدرس با دانش و با تجربه یعنی سودابه بیطرفان
 • استفاده از منابع آموزشی معتبر و پیشرفته
 • تدریس به روش روز دنیا و بهره گیری از مباحث جدید مربوط به مراقبت از پوست
 • ارائه ی مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای
 • هزینه ی نسبتا مناسب در برابر آموزش غنی و پربار
 • محیط آرام و مناسب برای یادگیری
 • پشتیبانی کامل حتی بعد از اتمام دوره
 • امکان برگزاری دوره ها به شکل غیر حضوری

آموزش مراقبت از پوست

بازارکار و درآمد اسکین کر و پاکسازی صورت

امروزه فعالیت های اسکین کر و مراقبت از پوست بازار کار خوبی دارند و اگر شما آموزش پاکسازی پوست را به صورت کامل بیاموزید و در یک دوره مراقبت از پوست معتبر در یک آزمایشگاه خوب شرکت کنید، بدون شک با بازار کار خوبی هم مواجه می شوید و می توانید به پیشرفت شغلی بالایی دست پیدا کنید.

بعد از دریافت مدرک مورد نظر نه تنها می توانید این خدمات را ارائه دهید، بلکه می توانید در زمینه آموزش هم شروع به فعالیت کنید و این مسئله باعث می‌ شود تا چند منبع درآمد مختلف داشته باشید. همین مسئله هم نشان دهنده ی بازار کار بسیار خوب فعالیت های مربوط به اسکین کر می باشد.

هر چقدر اعتبار مدرک دریافتی شما بالاتر باشد، بهتر و سریع تر جذب سالن های زیبایی و آرایشی و کلینیک های زیبایی خواهید شد.

در نتیجه می توانید روند کار خود را به صورت صعودی طی کنید و به درآمد بالاتری دست پیدا کنید و مشتری های خاص خود را روز به‌ روز افزایش دهید.

از آن‌جایی که امروزه افراد زیادی به سلامتی و زیبایی پوست صورت خود اهمیت می دهند، فعالیت‌ های اسکین کر هم گسترش زیادی پیدا کرده‌ اند و در نتیجه درآمد بالایی دارند.

 

سرفصل های دوره های پیشرفته و مبتدی

اگر در دوره آموزش مراقبت از پوست شرکت کنید، سرفصل های مختلفی آشنا می شوید که البته این سرفصل ها برای دوره مبتدی و دوره پیشرفته متفاوت است. در ادامه سرفصل های دوره مبتدی و سپس سرفصل های دوره پیشرفته را مرور می کنیم.

دوره مبتدی:

 • آنالیز کامل ساختمان پوست و مو
 • آشنایی با مباحث آبرسانی پوست
 • یادگیری لایه برداری پوست با روش های مناسب
 • شناخت انواع پوست و ویژگی های هر یک از آن‌ ها
 • یادگیری پاکسازی انواع پوست
 • انجام فیشیال صورت
 • یادگیری ماساژ برای افزایش گردش خون در پوست
 • یادگیری کار با دستگاه بخور
 • آموزش کار با گوی یخ
 • استفاده از اتوی صورت یا اولتراسوند

دوره پیشرفته:

 • آشنایی کار با دستگاه تونل ال ای دی
 • کار با دستگاه میکرودرم ابریژن
 • آموزش دستگاه هیدرودرم
 • آموزش دستگاه هیدرو فیشیال
 • یادگیری پیلینگ یا لایه بردار
 • آموزش کامل تر اولتراسوند یا اتوی صورت
 • یادگیری فیشیال صورت به صورت صد در صدی
 • آموزش کار با لایه بردار های شیمیایی یا اسید تراپی
 • نحوه ی استفاده از اسید ها
 • مراقبت های لازم بعد از انجام پیلینگ
 • مراقبت های لازم بعد از انجام پاکسازی پوست

آموزش مراقبت از پوست

در این دوره با چه دستگاه هایی آشنا می شویم؟

در دوره آموزش مراقبت از پوست کار با دستگاه های مختلف پوستی را هم به صورت کامل خواهید آموخت، که هر یک از این دستگاه ها کارکرد خاص خود را دارند و دارای ویژگی های مختص خود هستند.

آموزش کار با هر یک از این دستگاه ها به صورت کاملا اصولی و عملی در آموزشگاه اسکین کر سودی انجام می شود.

تونل LED

یکی از دستگاه های کاربردی و بسیار مهم در دوره مراقبت از پوست که باید به صورت کاملاً اصولی آن را بیاموزید، ال ای دی تراپی می باشد. این دستگاه دارای رنگ های مختلف است که هر یک از این رنگ ها خاصیت خاص خود را دارند. برای مثال رنگ آبی به از بین بردن جوش و آکنه کمک می‌ کند و چربی پوست را کاهش می دهد. اما رنگ سبز به تسکین و ریلکس شدن پوست منجر خواهد شد. رنگ زرد هم به کاهش التهاب و قرمزی و افزایش درخشانی روشنی پوست کمک می‌کند و همینطور سایر رنگ ها که هر یک نقش مهمی در درمان های پوستی ایفا می کنند.

دستگاه میکرودرم ابریژن:

دستگاه میکرودرم ابریژن برای مراقبت و پاکسازی پوست استفاده می شود. در واقع این دستگاه یک روش درمانی غیرتهاجمی می باشد که به صورت کاملاً آرام پوست را لایه‌برداری می‌کند و اگر از چندین جلسه از این دستگاه استفاده شود پوست صاف تر، روشن تر و یکدست تر خواهد شد.

دستگاه هیدرودرم:

هیدرودرم دستگاهی است که با استفاده از آن می توان پوست را به خوبی شاداب و آبرسانی کرد. این دستگاه به سلول‌های لایه شاخی پوست رطوبت رسانی می کند و باعث می شود تا پوست نرم تر، شاداب‌ تر و جوان‌ تر به نظر برسد و چین و چروک های سطحی پوست را از بین خواهد برد.

دستگاه هیدرو فیشیال:

آموزش دستگاه هیدرو فیشیال از جمله آموزش های مهمی است که در دوره پاکسازی پوست به صورت کامل به آن پرداخته می‌شود.

این دستگاه نوعی دستگاه میکرودرم ابریژن اکسیژن رسان به حساب می‌ آید که برای مراقبت های پوستی از آن استفاده می‌ کنند. این وسیله می تواند به صورت کامل پاکسازی پوست را انجام دهد و در اکثر کلینیک های زیبایی و لاین های زیبایی وجود دارد.

اتوی صورت:

اولتراسوند یا التراسونیک که با نام اتوی صورت هم شناخته می‌شود شامل امواج صوتی با فرکانس بالا می باشد، که می تواند به خوبی به لایه‌ های عمقی پوست نفوذ کند و در نتیجه به ترمیم سریع تر سلول های پوستی کمک خواهد کرد و باعث افزایش گردش خون و کوچک شدن منافذ باز پوست می شود.

 

یک متخصص پوست باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

شخصی که در دوره مراقبت از پوست شرکت می‌ کند و مدرک تخصصی این دوره را دریافت می کند تبدیل به متخصص پوست می شود. اما فردی متخصص پوست شده است فقط نباید دانش آکادمیک داشته باشد، بلکه باید بتواند این دانش ها را به صورت کاملا اصولی در روند کار خود هم پیاده سازی کند.

در همین راستا یک متخصص پوست باید به صورت کامل فرایند پاکسازی پوست، فیشیال و آموزش های مراقبت از پوست را بلد باشد تا بتواند برای مراجعه کنندگان خود از بهترین روش‌ها و به روز ترین متدهای درمانی استفاده داشته باشد.

علاوه بر این یک متخصص پوست باید به صورت کامل به مراجعه کنندگان مشاوره دهد و مشاوره قبل و بعد از فرایند پاکسازی و فیشیال را هم بلد باشد تا افراد بیاموزند که بعد از انجام مراقبت‌ های پوستی باید چه اقداماتی انجام دهند تا  روش‌های درمانی بهتر خود را نشان دهند و پوست آن ها روز به روز سالم تر و زیباتر شود.

برای اینکه بتوانید به تمامی تخصص های با ارزش دست پیدا کنید، می توانید به وبسایت اسکین کر سودی مراجعه داشته باشید و اطلاعات بیشتر را کسب کنید و در نهایت در آموزشگاه سودابه بیطرفان چه به صورت حضوری و چه به صورت غیرحضوری دوره های مراقبت از پوست را با موفقیت پشت سر بگذارید. بعد از دریافت مدرک متوجه خواهید شد که چقدر آموزشگاه مناسب می‌تواند در موفقیت افراد تاثیرگذار باشد.