شینیون خاص و جذاب از جمله خدمات آرایش مو می باشد . وقتی در مورد صنعت مد و آرایش صحبت می کنیم در واقعه درباره دنیای بزرگی صحبت می کنیم که هیچ انتهایی ندارد ، از گذشته تا به امروز تغییرات چشمگیری در این صنعت می بینیم تغییراتی که در واقع نشان از تغییر سلیقه در نسل های مختلف دارد .

امروزه صنعت آرایش دسته بندی های مختلفی دارد که مهم ترین آن مبحث آرایش مو می باشد ، همانطور که می دانیم مو درصد بالایی از زیبایی را به عهده دارد ، بارها دیده ایم که صورت آرایشی زیبایی داشته اما به خاطر متناسب نبودن آرایش مو در واقع آرایش چهره به چشم نیامده و جلوه خاصی نداشته است.

آرایش مو طیف وسیعی دارد ، برای آرایش مو مدل های متعددی با سلیقه های فراوان وجود دارد ، هر وقت بخواهیم به مجلس خاصی برویم یا ستاره مجلسی باشیم حساسیت خاصی برای آراستن موهای خود پیدا میکنیم و برای اینکه به مقصود خود برسیم به موارد زیادی باید توجه  داشته باشیم که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. یک توصیه مهم برای اینکه بخواهیم آرایش زیبایی به موهای خود بدهیم حتما باید موهای سالمی داشته باشیم هرچه موی شما سالم تر ، پرتر و سرحال تر باشد حتما آرایش موهای شما زیباتر به نظر میرسد .

بهترین سالن زیبایی در ساری

شینیون خاص جدید و اروپایی

شینیون در لغت به معنای جمع کردن مو در پشت سر می باشد ، که البته در واقع در حال حاضر هم همین است با این تفاوت که این جمع کردن با مدل های متفاوتی همرا شده است و از ابزار زیادی برای این حالت دادن استفاده شده ،مورد جالبی که در مورد شینیون خاص وجود دارد این است که با اینکه امروزه گرایش به باز بودن مو در مراسم ها زیاد شده ، اما بازهم کسانی که خاص تر و شیک پوش تر هستند با شینیون های خاص و جدید خودنمایی می کنند و در جمع بسیار متفاوت می باشند.

برای داشتن آرایش زیباتر موهای خود حتما به چند نکته توجه کامل را بفرمایید اولین نکته جنس موهای خود را بشناسید ، به طور مثال موهای شما نرم یا زبر است ، موهای شما نازک یا ضخیم می باشد ، موی شما بی حالت یا حالت دار است

، رنگ موی شما نقش بسزایی در این انتخاب دارد مویی که رنگ روشن یا درخشانی دارد مثلا از فرمول رنگ استروبینگ مو استفاده کرده باشد (استروبینگ درخشان کردن زاویه تابش نور به مو) می تواند شینیون موی ساده تری داشته باشد ، برای داشتن شینیون خاص حتما به مدل صورت خود ، کوتاهی یا بلندی گردنتان ، لباسی که استفاده می کنید ، اینکه یقه لباس باز یا بسته باشد ، و نوع مجلس که بسیار حایز  اهمیت می باشد.

شینیون خاص

مدل های جدید شینیون خاص

یکی از خاص ترین شینیون ها ، شینیون بافتی می باشد ، در واقع تلفیقی از شینیون به همراه بافت است . یکی از زیباترین شینیون ها ، شینیون حرارتی بسیار زیبا و خاص می باشد . شینیون اروپایی که امروزه متداول شده سبکی ساده و بسیار زیبا می باشد. مدل شینیون دیگری که اخیرا انجام میشود ، شینیون به سمت پایین می باشد شینیون خاص و زیباییست ، همان تلفیق بافت و شینیون به سمت پایین سر می باشد ، شینیون برای کسانی که حجم موی کمتری دارند نیز بسیار مناسب می باشد، زیرا شینیون کار میتواند با اضافه کردن چند شاخه مو یا پروتز کار را به نحو احسن انجام دهد.

در نظر داشته باشید همیشه برای انجام شینیون خاص به شینیون کاری مراجعه کنید که در این زمینه صاحب سبک و نظر باشد و با نظرات حرفه ای خود بتواند شما را راهنمایی کند.یکی از حساس ترین و خاص ترین شینیون ها ، شینیون عروس می باشد ، برای پیدا کردن شینیون کار حرفه ای به مدل کارهای عروسی که انجام داده اند مراجعه کنید تا بتوانید برای درخشیدن در مراسم شیک و خاص باشید.

یکی از راه های زیبا به نظر آمدن شینیون ظریف کاری می باشد که شینیون کار شما باید حرفه ای باشد تا بتواند آن را رعایت کند ، به طور مثال هر چه از سنجاق های کمتری استفاده کند کار ظریف تر و شینیون خاص تری خواهید داشت ، ولی باید بتواند با اینکه از سنجاق کمتری استفاده می کند کار را محکم نگه دارد و از تثبیت کننده حتما استفاده کند .

بهترین سالن زیبایی در گرگان

معرفی مرکز تخصصی شینیون مو

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، بوتاکس مو، سامبره ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ،کانتورینگ صورت ، اپیلاسیون ، میکاپ عروس ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و شینیون خاص و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی و شینیون خاص ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید   .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .