صاف کردن مو همیشه در بین خانم ها محبوب می باشد . در گذشته تکنیک های محدودی برای صاف کردن موها وجود داشت . امروزه همه چیز تغییر کرده است ، به دلیل گرایش های زیبایی بی شمار ، زنان در تلاشند به موهای خود رسیدگی کنند و موهای خود را به دائمی صاف کنند .

امروزه بسیاری از سالن های معتبر و حرفه ای روش های مختلف صاف کردن مو را ارائه می دهند که نتایج رضایت بخش را با قیمت مناسب تضمین می کنند . مطمئناً هر تکنیکی نتیجه مشابه ی را ارائه نمی دهد و هزینه های یکسانی نخواهند داشت . امروز ما اطلاعاتی را در رابطه صاف کردن مو در اختیار شما قرار می دهیم . هم چنین در ادامه در رابطه با نکات مهم و کاربردی صاف کردن مو صحبت می کنیم ، تا در نهایت بتوانید موهای زیبا و جذابی را برای خود به ارمغان آورید ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

آشنایی با صاف کردن مو با استفاده از مواد شیمیایی

صاف کردن مو با استفاده از مواد شیمیایی باید در یک سالن زیبایی معتبر و توسط یک متخصص آموزش دیده انجام شود . در مرکز تخصصی موهای شما توسط متخصص مورد بررسی قرار می گیرد تا از مناسب بودن آن برای استفاده از مواد شیمیایی به منظور صاف کردن مو مطمئن شود . موهای شما باید ریشه های قوی داشته باشد و در گذشته با سایر مواد شیمیایی تحت درمان قرار نگرفته و از طرف دیگر نباید علائم ریزش مو داشته باشند .

هنگامی که شرایط لازم برای استفاده از مواد شیمیایی صاف کننده مو را برخوردار بودید ، موهای شما از نظر بافت ، ضخامت و کیفیت عمومی تحت معاینه فیزیکی قرار می گیرند . این مرحله برای تعیین مواد شیمیایی مورد استفاده متناسب برای نوع موی شما ضروری است .

هنگامی که مواد شیمیایی مناسب انتخاب شدند ، موهای شما تحت روند صاف کردن مو قرار می گیرند . این روش صاف کردن مو اساساً شامل استفاده از ماده ای است که حاوی کراتین است . کراتین ، پروتئینی است که در بافت های مو و ناخن ها یافت می شود و باعث تقویت آن ها می شود . یک متخصص مو ، این روش درمانی کراتین را روی موها مانند رنگ اعمال می کند . این روند بسته به طول و ضخامت موها 60 تا 90 دقیقه طول می کشد .

صاف کردن مو

لازم به ذکر است که مواد شیمیایی موجود در بازار که می تواند به موها شکل ببخشد و موها را به طور موقت صاف کند ، در عین حال می تواند به مو آسیب برساند . این مواد شیمیایی شامل هیدروکسید کلسیم ، لیتیوم هیدروکسید و غیره هستند . اگر به روش درمان کراتین مو علاقه دارید ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید .

شما باید کراتین مو را توسط یک متخصص انجام دهید ، زیرا آن ها در موقعیت بهتری هستند م می توانند این کار را به صورت کامل انجام دهند و آسیب های موهای شما را کاهش دهند . هم چنین باید از مواد شیمیایی مناسب و مرغوب برای کراتینه مو استفاده کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با صاف کردن مو به وب سایت ایرانابیوتی مراجعه نمایید .

اکستنشن آمبره

معرفی مرکز تخصصی صاف کردن مو

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ، بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ،

اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ، میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

ویتامین مو

 

چرا خانم ها باید آرایش کنند ؟ جواب سؤالات شما در وب سایت تنظیم خانواده