آموزش کوتاهی مو با مدرک بین المللی شاید در آموزشگاه‌ های محدودی انجام شود. اما هنرجویان علاقمند به این مهارت همواره در جستجوی دوره آموزش کوتاهی مو زنانه هستند تا بتوانند این مدرک را دریافت کنند.

اگر شما هم جز افرادی هستید که به دنبال دوره کوتاهی مو در تهران می‌ گردید و دوست دارید که آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران را شناسایی کنید تا به آن مراجعه داشته باشید، پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و با ایرانا بیوتی همراه باشید. زیرا قصد داریم که یکی از تخصصی‌ ترین آموزشگاه‌ های حوزه زیبایی و پیرایشگری را به شما معرفی کنیم.

آموزشگاه آرایشگری سمیه بانو به عنوان یک آموزشگاه تخصصی و پیشرفته در تهران برگزار کننده دوره‌ های متفاوت برای مهارت‌ های آرایشگری و پیرایشگری می‌ باشد که یکی از همین دوره‌ ها، دوره کوتاهی مو است‌. این آموزشگاه مفتخر است که بعد از اتمام دوره مدرک معتبر و بین المللی را به هنرجویان خود اعطا کند تا هنرجویان بتوانند سریع تر جذب بازار کار شوند.

آموزشگاه تخصصی کوتاهی مو

مدت زمان دوره کوتاهی مو چقدر است؟

هنرجویانی که در دوره آموزش کوتاهی مو با مدرک بین المللی قصد شرکت دارند، شاید این سوال در ذهنشان به وجود بیاید که اصلا مدت زمان مورد نیاز برای اتمام دوره، چقدر است؟ باید بگوییم که زمان دقیق هر دوره به آموزشگاهی که انتخاب می کنید بستگی خواهد داشت. اما به طور کلی معمولا دوره آموزش کوتاهی مو زنانه بین ده تا دوازده جلسه می باشد.

طی هر جلسه، سرفصل های مختلفی در حوزه کوتاهی مو، به هنرجویان آموزش داده می شوند تا در نهایت، در جلسه ی آخر، هنرجو به تمام اصول و قواعد کوتاهی مو بانوان مسلط شده باشد.

دوره کوتاهی مو در تهران که در آموزشگاه سمیه بانو برگزار می شود، شامل تمام سرفصل های کوتاهی مو به صورت تئوری و عملی می باشد. همین عامل موجب شده است که آموزشگاه سمیه بانو به عنوان آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران شناخته شود و هنرجویان زیادی هم از سراسر کشور، این آموزشگاه را برای گذراندن این دوره انتخاب کنند.

دوره صفر تا صد کوتاهی مو چیست؟

در دوره ی صفر تا صد آموزش کوتاهی مو زنانه، هنرجویان هر آن چه که به کوتاهی موی بانوان مرتبط است را خواهند آموخت و در بین همه ی دوره های کوتاهی مو، این دوره همواره کامل ترین و پر طرفدار ترین دوره به شمار می آید. مواردی که هنرجو طی گذراندن این دوره یاد می گیرد عبارتند از:

 • اصول کوتاهی مو
 • شناخت نواحی مو
 • کار با انواع قیچی برای کوتاهی مو
 • آموزش آناتومی سر و گردن
 • شناخت زاویه ها
 • آموزش تقسیم بندی مو
 • شناخت خطوط برش
 • آشنایی با انواع تکنیک های کوتاهی
 • یادگیری انواع براشینگ
 • شناخت انواع مدل های کوتاهی مانند: کوتاهی مصری، کوتاهی آلمانی، کوتاهی تخم مرغی، کوتاهی با انواع روش های فانتزی، مدل قارچی و…
 • آموزش پیتاژ مو
 • کسب توانایی در حوزه انجام مشاوره به مشتری، قبل و بعد از کوتاهی

اگر در جستجوی آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران هستید که تمام این موارد را به صورت کامل و جامع به شما بیاموزد، قطعا باید آموزشگاه سمیه بانو را انتخاب کنید.

آموزشگاه تخصصی کوتاهی مو

قیمت دوره آموزش کوتاهی مو زنانه

کسانی که به دنبال آگاهی از قیمت دوره آموزش کوتاهی مو زنانه هستند باید بدانند که هزینه این دوره کاملاً متغیر است و بستگی به نوع آموزشگاه مورد نظر و سرفصل‌ هایی که آموزش را به شما یاد می‌ دهد خواهد داشت.

در نتیجه شما به عنوان یک هنرجو باید آموزشگاهی را پیدا کنید که قیمت منصفانه را برای دوره‌ های خود در نظر گرفته است. البته آموزشگاه مورد نظر باید یک آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران باشد. این یعنی فقط قیمت منصفانه ملاک نیست بلکه کیفیت بالای دوره نیز حائز اهمیت است و مدرسین دوره باید دارای تجربه و مهارت بالا باشند و در نهایت آموزش کوتاهی مو با مدرک بین المللی انجام شود‌.

برای پیدا کردن آموزشگاه با این ویژگی‌ ها ما آموزشگاه سمیه بانو را به شما معرفی می‌ کنیم. این آموزشگاه که در تهران واقع شده است همواره سعی می‌ کند دوره‌ های کوتاهی مو را با تنوعی بالا و قیمت و کیفیت مناسب برگزار کند.

با توجه به اینکه شما در دوره خصوصی یا عمومی شرکت می‌ کنید هزینه متغیر خواهد بود. زیرا دوره‌ های خصوصی هزینه ی بیشتری دارند و آموزش در این دوره‌ ها نیز با سهولت بیشتری انجام می‌ شود. البته جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد زیرا آموزشگاه سمیه بانو تمام تلاش خود را کرده است این که دوره‌ های خود را برای تمام هنرجویان با شرایط مختلف برگزار کند.

آموزشگاه تخصصی کوتاهی مو

مدرک بین المللی دوره کوتاهی مو چه فوایدی دارد؟

مدرکی که بعد از دوره آموزش کوتاهی مو زنانه دریافت می‌ کنید، در آموزشگاه سمیه بانو بین المللی می‌ باشد. بهره بردن از مدرک بین المللی کمک می‌ کند که برای ورود به بازار کار با محدودیت خاصی مواجه نشوید. زیرا آموزش کوتاهی مو با مدرک بین المللی در آموزشگاه‌ های محدودی انجام می‌ شود اما آموزشگاه سمیه بانو به عنوان یک آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران دوره کوتاهی مو در تهران را با مدرک بین المللی برگزار می‌ کند و هنرجویان پس از اتمام دوره با دریافت این مدرک می‌ توانند وارد بازار کار شوند.

البته از آنجایی که این مدرک بین‌المللی می‌ باشد، قابلیت استفاده در سایر کشورها را نیز دارد و در نتیجه یک هنرجو در صورت مهاجرت می ‌تواند در هر کشور دیگری با کمک این مدرک معتبر، شغل اختصاصی خود را داشته باشد.

درآمد کوتاهی مو چقدر است؟

جدا از بحث علاقه، مهم‌ ترین عاملی که یک فرد را به سمت یک شغل و یادگیری مهارت سوق می‌ دهد، میزان درآمد آن می‌ باشد. درآمد کوتاهی مو در تهران یا سایر شهرها بستگی به میزان مهارت و تخصص فرد دارد. درست است که کوتاهی مو جزو خدمات پرطرفدار در سالن‌ های زیبایی می‌ باشد و همواره وقتی که یک فرد در لاین کوتاهی مو مشغول به کار است مشتری‌ های زیادی را به خود اختصاص می‌ دهد، اما در صورتی که کار با کیفیتی انجام ندهد به مرور از تعداد مشتری‌ ها نیز کاسته خواهد شد.

در صورتی که هنرجو دوره آموزش کوتاهی مو زنانه را در یک آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران مانند آموزشگاه سمیه بانو پشت سر بگذارد قطعاً تخصص و مهارت بالایی در این حوزه پیدا می‌ کند و از آنجایی که آموزش کوتاهی مو با مدرک بین المللی در سالن زیبایی سمیه بانو انجام می‌ شود، هنرجو پس از اتمام دوره و مدرک بسیار معتبری که دریافت می‌ کند، به راحتی می‌ تواند جذب سالن‌ های زیبایی مختلف شود و فعالیت خود را آغاز کند و طبیعتاً درآمد بسیار بالایی را هم خواهد داشت.

سخن آخر

یادگیری کوتاهی مو اگر به شکل اصولی انجام شود نتایج بسیار مثبتی را به دنبال خواهد داشت. با مطالعه مقالات درج شده در سایت ایرانا بیوتی می توانید آموزشگاهی عالی را در این زمینه شناسایی کنید.

یک هنرجو با گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو زنانه می‌ تواند به فردی متخصص در این حوزه تبدیل شود و هم به عنوان یک آرایشگر کوتاهی مو در تهران را انجام دهد یا حتی به عنوان یک مدرس در آموزشگاه آرایشگری خوب در تهران مشغول به فعالیت شود و تدریس کند. برای رسیدن به این موفقیت‌ های شغلی آموزشگاه زیبایی سمیه بانو در خدمت هنرجویان گرامی از سراسر کشور می‌ باشد.