ایرانابیوتی مرکز تخصصی اپیلاسیون در شهرک غرب کلیه خدمات اپیلاسیون را به بانوان عزیز ارائه می دهد . اپیلاسیون می تواند یک روش مقرون به صرفه برای از بین بردن موهای زائد باشد . انجام اپیلاسیون موها را از ریشه خارج می کند و 3 تا 8 هفته طول می کشد تا موهای جدید رشد کنند .

برخلاف سایر تکنیک های رفع مو زائد ، در مرکز تخصصی اپیلاسیون تقریباً در هر قسمت از بدن شامل بازوها ، پاها ، پشت ، ابرو ، شکم ، صورت ، ناحیه بیکینی و پا وکس انجام می شود . اما برای انجام اپیلاسیون باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه مطلب به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت . امیداریم با مطالعه این مطلب آگاهی شما در این زمینه کامل شود . با ایرانابیوتی همراه شوید…

بهترین مرکز تخصصی اپیلاسیون در شهرک غرب

مرکز تخصصی اپیلاسیون ارائه کننده انواع روش های متنوع اپیلاسیون به صورت تخصصی می باشد . آرایشگاه زنانه ایرانابیوتی به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه زیبایی در تهران در حوزه زیبایی و پوست خصوصا اپیلاسوین شناخته شده است . اپیلاسیون روشی است که از نظر طبیعت نیمه دائمی است و موها را از ریشه خارج می کند . حدود سه تا هشت هفته طول خواهد کشید تا موهای تازه رشد کنند .

با این حال ، در برخی از افراد ، در هفته دوباره رشد مجدد وجود دارد . تقریباً تمام نواحی بدن مانند ابرو ، صورت ، پاها ، بازوها ، پشت ، شکم ، ناحیه بیکینی و پا قابل اپیلاسیون هستند . برای از بین بردن موهای ناخواسته انواع مختلفی از روش های اپیلاسیون وجود دارد . اپیلاسیون باید توسط متخصص زیبایی در مرکز تخصصی اپیلاسیون انجام شود .

موم مورد استفاده برای انجان اپیلاسیون حاوی موم زنبورعسل یا پارافین است که در صورت سرد یا گرم بودن به موها می چسبد و به صورت نازک روی پوست اعمال می شود . سپس با یک نوار پارچه یا کاغذ که در بالای موم قرار دارد ، برای چند ثانیه محکم فشار قرار می گیرد تا زمانی که موم خنک شود . سپس با یک حرکت سریع در جهت مخالف رشد مو برداشته می شود . بنابراین اگر اپیلاسیون به صورت صحیح انجام شود ، تمام فولیکول مو از ریشه خارج خواهد شد .

در فرآیند اپیلاسیون موهای زائد از ریشه به همراه موم خارج می شوند . اپیلاسیون یک روش سریع و بی خطر است و در صورت انجام مکرر در مرکز تخصصی اپیلاسیون ممکن است رشد مو را کاهش دهد .

مرکز تخصصی اپیلاسیون

نکات مهمی که قبل از اپیلاسیون باید رعایت شود

اپیلاسیون نباید روی پوستی که دارای جوش ، زگیل یا زخم است ، انجام شود زیرا نه تنها دردناک است بلکه می تواند باعث وخیم تر شدن بیماری یا عفونت شود  اگر از داروهای خاصی مانند Retin-A استفاده می کنید ، از انجام اپیلاسیون خودداری کنید زیرا این داروها باعث ضعف و حساس شدن پوست شما می شوند . در صورت عدم مراقبت از بهداشت هنگام اپیلاسیون ، عفونت های پوستی شایع است .

مشکل برطرف نمودن موهای زائد نیز بسیار شایع است . هرگز پوست آفتاب سوخته یا بسیار حساس را وکس نکنید . قبل از اپیلاسیون از دئودورانت یا لوسیون استفاده نکنید . اگر برای انجام اپیلاسیون به یک مرکز تخصصی اپیلاسیون مراجعه کنید ، مطمئنا قبل از انجام اپیلاسیون تمام موارد را به شما توضیح خواهند داد .

رعایت بهداشت در مرکز تخصصی اپیلاسیون – ایرانابیوتی

با توجه به اینکه ایپلاسیون باعث از بین بردن موهای زائد بدن و پوستی صاف و زیبا می شود ، اما اگر این روش در محیطی کاملا بهداشتی انجام نشود ، قطعا باعث انتقال بیماری های پوستی و عفونی خواهد شد . متاسفانه برخی از سالن ها از این موضوع چشم پوشی می کنند و به طور مشترک وسایل انجام کار را در بین مشتریان استفاده می کنند . بنابراین در انتخاب مرکز تخصصی اپیلاسیون دقت بیشتری داشته باشید .

در مرکز تخصصی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در شهرک غرب رعایت بهداشت بسیار مهم است و اتاق اپیلاسیون شما همیشه به طور ویژه برای شما آماده خواهد شد . ما از وسایل یکبار مصرف استفاده می کنیم ، و همچنین در صورت لزوم دستمال مرطوب و پودر بچه را به مشتریان ارائه می دهیم . هم چنین در این مجموعه مشاوره حرفه ای در مورد اقدامات و محصولات مراقبت پس از انجام اپیلاسیون توسط مشاورین ایرانابیوتی انجام می گردد .

اگر قصد برطرف نمودن موهای زائد بدن را دارید ، انجام اپیلاسیون روش مناسبی است ، اما حتماً موارد ذکر شده را رعایت کنید . سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان مرکز تخصصی اپیلاسیون برای ارائه خدمات به مشتریان عزیز ، اعم از بانوان ، محیطی آرامش بخش و حرفه ای را فراهم نموده است . من معتقدم که اپیلاسیون نباید یک تجربه استرس زا یا ترسناک باشد ، بنابراین ما برای ایجاد فضایی سرگرم کننده و آرام که در آن مشتری بتواند در هر زمان احساس راحتی کند ، سخت تلاش می کنیم .

آرایش عروس برای صورت کشیده

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

گریم و میکاپ عروس

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .