بالیاژ چیست ؟بالیاژ مو یکی از بروزترین، تکنیک مو در جهان است که در انجام آن باید موارد مهمی رعایت شود تا نتیجه ای فوق العاده و جذاب بدست آید. هدف ایرانا بیوتی در این مقاله ازائه مطالب مهمی در رابطه با بالیاژ مو است تا اطلاعات دقیق تری نسبت به بالیاژ مو داشته باشید.

آیا شما نیز جزء افرادی هستید که به دنبال رنگ جدید برای موهایتان هستید؟ پس برای انتخابی مناسب تا آخر مقاله با ما همراه باشیبد. انتخاب بالیاژ میتواند گزینه مناسبی برای تغییر و استایلی جدید باشد معمولا بالیاژ مو در بین سلبریتی ها بیشتر مشاهده می شود. در واقع امروزه بالیاژ به عنوان ملکه رنگ ها شناخته شده و بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

بالیاژ چیست

بالیاژ مو چیست ؟

معنای بالیاژ فقط یک رنگ نیست بلکه روشی جدید برای هایلایت کردن مو می باشد که از فرانسه گرفته شده است. و نخستین بار در دهمه نود مشاهده شد. و معنای بالیاژ در فرانسه به معنی ، حرکت از این سو به آن سو می باشد. در واقع رنگ ها نیز با تغییر ملایم و تفاوت در تن که با استفاده از براس های ظریف انجام می شود و به شما این امکان را می دهد تا بدون استفاده از فویل و سپری زمان کافی برای های لایت زیبا را داشته باشید.

بالیاژ چیست و چگونه انجام می شود؟

بالیاژ هاله ای از هایلایت حساب می شود که که روی بخش های بالایی مو می نشیند و ماعث مات شده ظاهر آن می شود ولی هایلایتی که در آن از فویل استفاده می شود باعث می شود رنگ عمیق تری به مو ها داده شود.

این ترفند باعث می شود تا رنگ ها به داخل مو نفوذ کنند و دیگر نیازی به استفاده از فویل برای پوشناندن مو نباشد، می توانید با استفاده از نوار های نخی، باعث تفکیک رنگ ها شده و بالیاژ را روی آن پیاده کنید.

مزیت مهم بالیاژ مو، انجان آن در مدت زمان کوتاهی می باشد. در واقع امکان انجام آن در خانه نیز ممکن است، ولی برای دریافت نتیجه عالی انجام بالیاژ در سالن های زیبایی وتوسط افراد متخصص توصیه می شود. به ساده ترین شکل میتوان گفت که بالیاژ مایع خالصی می باشد که باعث می شود مو به صورت یکدست رشد کند.

بالیاژ چیست

بالیاژ چیست؟

تفاوت بین تکنیک آمبره و بالیاژ چیست؟

بالیاژ شامل یک رنگ است که در بعضی قسمت ها روشن می شود تا ظاهری یکدست بدست آید ولی آمبره از دو رنگ متفاوت تشکیل شده است. در واقع بالیاژ روشی برای هایلایت کردن مو است در حالی که آمبره روشی برای تبدیل کردن رنگ های تیره به روشن است. آمبره مو در بخش هایی بالای رنگ تیره بوده و به سمت پایین روشن تر می شوند.

 بالیاژ چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

در حال حاضر بالیژ به عنوان محبوب ترین استایل مو شناخته شده و همان گونه کخ گفته شد طرفداران بسیاری دارد. مو های صاف بهتربن گزینه برای انجام بالیاژ هستند. مشاوره با متخصص رنگ و مو می تواند باعث انتخاب بالیاژی مناسب با موهایتان خواهد شد.

 بالیاژ چیست

بالیاژ چیست؟

مواردی که باید موقع بالیاژ رعایت کنیم

قبل از استفاده از هر نوع رنگی بهتر است نوک مو ها رو کمی کوتاه نمایید. کوتاهی 2-3 سانتی بهترین راه کوتاه کردن مو قبل از انجام بالیاژ است. مورد مهمی که وجود دارد اینکه تعداد دفعات مراجعه برای تمدید بالیاژ به عواملی مختلفی بستگی دارد که در لیست زیر چند نمونه بازر بیان شده است.

  • تعداد دفعاتی که در طول هفته موهایتان را می شویید.
  • نوع شامپویی که استفاده می کنید
  • نوع نرم کننده ای که استفاده می نمایید.
  • و غیره

مثلا برخی از افراد باید هر 7 هفته برای تمدید بالیاژ به سالن زیبایی مراجعه کنند ولی برخی دیگر بسته به عواملی هر 9 هفته می توانند برای تمدید بالیاژ به سالن زیبایی مراجعه کنند.

اگز قصد استفاده از بالیاژ را دارید، استفاده از مکمل های طبیعی مثل نوترافول را توصیه می کنیم. که باعث جلوگیری از آسیب رسیدن مو به ساقه های مو می شود.

بالیاژ چیست

بالیاژ چیست؟

 

تفاوت روش های رنگ و لایت با سایر بالیاژ چیست؟

بالیاژ باعث بوجود آمدن هاله ای نرم و زیبا بر روی موهایان می شود و باعث خلق نمایی

سه بعدی می شود. و نتیجه ای فوق العاده و زیبا دارد.

 

مدت زمان اجرای بالیاژ چقدر است؟

زمان انجام بالیاژ مانند سایر خدمات زیبایی مثل رنگ مو، کوتاهی و بلندی و مو و… بستگی دارد و از فردی به فردی دیگر تغییر می کند. لازم به ذکراست که انجام بالیاژ به دقت و تبحر خاصی نیاز دارد و در مقایسه با سایر روش های رنگ و مو، کمی وقت گیرتراست. در سالن زیبایی ایرانا برای تسریع انجام کار چند نفر با هم، بالیاژ را انجام می دهند تا در مدت زمان کوتاهی تمام شود.

ابزار بالیاژ چیست ؟

برای انجام بالیاژ از قلمو های مخصوصی که در هر آرایشگاهی موجود است استفاده می نمایند و به ابزار خاص متفاوتی نیاز نیست. در انجام بالیاژ تکنیک و تخصص باعث ایجاد نتیجه عالی می شود نه ابزار و لوازم.

بالیاژ چیست

بالیاژ چیست؟

آیا انجام بالیاژ باعث آسیب رسیدن به موها می شود؟

بر کسی پوشیده نیست که انجام بلیچینگ ( دکلره ) باعث آسیب رسیدن به موها می شود. ولی نکته مهمی که در این میان وجود دارد استفاده از مواد با کیفیت می باشد و هرچه کیفیت مواد استفاده شده بیشتر باشد در اینصورت ، آسیب وارد شده کاهش می یابد.

سالن زیبایی ایرنا بیوتی مه عنوان بهترین سالن زیبایی همراه با کادری مجرب با ارائه انواع خدمات زیبایی از جمله بالیاژ مو با استفاده از مواد فوق العاده با کیفیت و روش های بروز باعث زیبایی و تغییر چشمگیر مشتریان می شود.

و به دلیل اینکه در انجام بالیاژ رنگ با پیز چه های مو تماس پیدا نمی کند در اینصورت آسیبی جدی و زیادی به موها وارد نمی شود و جای نگرانی ندارد.

ایرنا بیوتی به عنوان مجرب ترین سالن زیبایی با استفاده از افراد متخصص آماده ارائه خدمات متنوعی از جمله بالیاژ مو، به مشتریان عزیز می باشد. حس جدید تغییر و زیبایی را با ایرنا بیوتی تجربه خواهید کرد.

مهم ترین گزینه در انجام خدمات زیبایی متنوع استفاده از تکنیک ها و مواد با کیفیت می باشد که ایرنا بیوتی با در نظر قرار دادن این عوامل باعث جذب رضایت مشتریان شده است.

بالیاژ چیست؟

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .