ما در کنار شما هستیم تا به معرفی بهترین ها در حوزه زنان بپردازیم. تا اگر کسی قصد پیدا کردن یک آزمایشگاه برای انجام آزمایش چکاپ خانم ها را داشت، بتواند بهترین آزمایشگاه را در این زمینه پیدا کند و به آن مراجعه داشته باشد.

 آزمایشاتی که در رابطه با چکاپ خانم ها انجام می‌ شوند‌، اهمیت بالایی دارند و به همین منظور بهتر است که در یک آزمایشگاه خوب و مجهز انجام شوند. تا مشکلی برای بانوان پیش نیاید و بتوانند روند آزمایش چکاپ زنان را با کیفیت بالا و به شکل کاملاً دقیق به سرانجام برسند.

بانوان باید توجه زیادی به سلامتی بدن خود داشته باشند. زیرا مادر هستند یا در آینده می شوند. علاوه بر این به علت داشتن اندام های زنانه در خطر بیماری های مختلفی می باشند که ممکن است هر یک از این بیماری ها خطر زیادی را بیافرینند و حتی در اکثر موارد باعث بروز مشکلاتی مانند سرطان و یا ناباروری شوند‌.

 پس بهتر است که برای جلوگیری از هرگونه مشکل غیر قابل حل، آزمایشات چکاپ خانم ها به صورت منظم انجام شوند. تا بیماری های ناشناخته ی مختلف به سرعت شناسایی شوند و در صورت امکان درمان آن ها آغاز شود.

اگر شما هم به دنبال یک آزمایشگاه معتبر هستید که هم خدمات آزمایش چکاپ در منزل را ارائه دهد و هم کارایی بسیار خوبی داشته باشد، می توانیم آزمایشگاه نارون را به شما معرفی کنیم. این آزمایشگاه به معتبرترین آزمایشگاه در تهران تبدیل شده است که انواع آزمایشات از جمله آزمایشات زنانه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

شماره تماس آزمایشگاه نارون: ۰۲۱۲۲۸۱۲۸۷۹ – ۰۲۱۲۲۸۱۲۸۸۰

آدرس آزمایشگاه نارون: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بالاتر از چهار راه کامرانیه، جنب مجتمع نارون، پلاک ۸۰، طبقه همکف، واحد ۳

این آزمایشگاه در فرمانیه می‌ تواند خدمات مختلف مربوط به آزمایش و نمونه برداری در سطح کیفیت بسیار بالایی انجام دهد و تمام بانوان با خیالی راحت می‌ توانند به این آزمایشگاه مراجعه کنند.

laboratory

معرفی بهترین آزمایشگاه برای آزمایش چکاپ خانم ها در تهران

آزمایشگاه نارون به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین آزمایشگاه ها در این حوزه اعلام می‌ کند که در خدمت تمام بانوان گرامی می باشد تا  آزمایش چکاپ خانم ها را با کیفیت بسیار بالا انجام دهد.

آزمایش هایی که در این آزمایشگاه انجام می‌ شوند تحت نظر تجهیزات پیشرفته و پرسنلی مجرب می باشند. به همین علت درصد خطای آن ها نیز بسیار پایین است. آزمایشگاه نارون خدمات با ارزش مختلفی را ارائه می‌ دهد و علاوه بر انجام آزمایش چکاپ خانم ها به آزمایش چکاپ در منزل هم می پردازد و خانم هایی که نمی توانند در آزمایشگاه حضور داشته باشند، می توانند از این خدمات بهره ببرند. آزمایش چکاپ در منزل برای بانوانی که باردار هستند یا بانوانی که به تازگی زایمان کرده اند بسیار مناسب می باشد.

آزمایشگاه نارون لذت انجام یک آزمایش با کیفیت را در محیطی آرام و بسیار مطمئن و زیبا برای شما به ارمغان می آورد و تمام بانوان عزیز می توانند آزمایش های مربوط به خانم ها را بدون هیچ گونه نگرانی در این آزمایشگاه معتبر انجام دهند و پاسخ آزمایش را هم در مدت زمان کوتاهی، از آزمایشگاه دریافت کنند.

 این آزمایشگاه در فرمانیه در خدمت تمام بانوان از سراسر کشور می باشد. نه تنها فقط بانوان تهرانی بلکه هر بانویی از هر نقطه از کشور که قصد انجام آزمایش چکاپ با کیفیت را دارد، می تواند به آزمایشگاه نارون مراجعه کند.

 البته انجام آزمایش چکاپ در منزل فقط مختص تهرانی‌ های گرامی می باشد و تهرانی های عزیز می توانند با برقراری تماس با آزمایشگاه زمان مورد نظرشان را فیکس کنند تا نیرو های آزمایشگاه نارون به منزل آنها مراجعه کنند و فرایند انجام آزمایش در منزل را در بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ ترین زمان به سرانجام برسند.

لیست کامل آزمایش های چکاپ بانوان که در آزمایشگاه نارون انجام می شوند:

از آنجایی که آزمایشگاه نارون یک آزمایشگاه فوق تخصصی و پاتوبیولوژی محسوب می‌ شود، لیست آزمایش چکاپ خانم ها در این آزمایشگاه نیز شامل موارد گسترده می باشد و هر یک از این موارد در آزمایشگاه معتبر نارون قابلیت انجام دارند و بانوان گرامی می توانند هر کدام از این آزمایش ها که مربوط به بانوان می باشند را در آزمایشگاه نارون با خیالی آسوده و مطمئن انجام دهند.

 این آزمایشات شامل موارد زیر می باشند:

 • آزمایش CBC
 • تست پاپ اسمیر
 • معاینه لگن
 • انجام آزمایش های هورمونی
 • بررسی هورمون های جنسی بانوان
 • معاینه ی رحم و سلامتی فرد از لحاظ بارداری و رحم
 • آزمایش ویتامین های بدن که شامل بررسی سطح آهن، سطح ویتامین D و سطح B9 می باشد.
 • ماموگرافی
 • معاینه پوست و بررسی لک های پوستی که هریک نشانه بیماری خاصی هستند.
 • آزمایش کولونوسکوپی
 • آزمایش ادرار
 • آزمایش تیروئید
 • آزمایش روماتیسم
 • آزمایش عملکرد کلیه
 • تست هپاتیت
 • تست آلرژی
 • آزمایش کشت زخم
 • آزمایش ایدز
 • آزمایش چربی و کلسترول خون
 • آزمایش دیابت
 • آزمایش مدفوع
 • آزمایش بررسی کبد از لحاظ چرب بودن و نارسایی
 • تست آنتی بادی
 • آزمایش کشت خون

تمام آزمایشات ذکر شده در بالاترین سطح کیفیت در آزمایشگاه نارون که یک آزمایشگاه در فرمانیه می باشد انجام می‌ شوند‌.

 اکثر قریب به یقین این آزمایش ها نیز قابلیت آزمایش چکاپ در منزل را دارا می باشند. اما برخی از این موارد مانند ماموگرافی یا سایر گزینه ها امکان انجام در منزل را ندارند و فرد باید حتماً در محیط درمانی حضور پیدا کند.

اگر جزو بانوانی می باشید که قصد انجام هر یک از این آزمایش‌ ها را دارید اما هنوز نتوانسته اید که آزمایشگاهی معتبر و شناخته شده در این زمینه پیدا کنید، باید آزمایشگاه نارون را به شما معرفی کنیم تا با خیالی راحت به این آزمایشگاه معتبر مراجعه داشته باشید آزمایش خود را انجام دهید.

آزمایش چکاپ کامل بانوان در نارون چگونه انجام می شود؟

آزمایشگاه نارون برای انجام آزمایش چکاپ خانم ها پکیج های مفید مختلف را در نظر گرفته است. تا بانوان گرامی بتوانند بر اساس نیاز خود، هر کدام از این پکیج ها را انتخاب کنند. این پکیج ها شامل پنج مورد مختلف می باشند که عبارتند از:

 • چکاپ کامل زنان (عمومی سطح ۱)
 • چکاپ کامل زنان (تخصصی سطح ۲)
 • چکاپ کامل زنان (VIP عمومی سطح ۳)
 • چکاپ کامل زنان (VIP تخصصی سطح ۴)
 • آزمایش های اختصاصی هورمونی زنان

این آزمایشات بر اساس اصول لازم دسته‌ بندی شده‌ اند و با توجه به تجویزی که پزشک معالج انجام می‌ دهد و میزان هزینه ای بانوان در نظر دارند، می‌ توانند هر کدام از این پکیج ها را انتخاب کنند.

 پکیج بندی کردن آزمایشگاه نارون به بانوان کمک می‌ کند تا محدودیت خاصی در انجام آزمایش چکاپ خانم ها نداشته باشند و بتوانند طبق اصولی که در ذهن خود دارند، مناسب ترین پکیج را انتخاب کنند و از آن استفاده داشته باشند. بیش از ۹۰ درصد آزمایشاتی که در این پکیج ها وجود دارند قابلیت آزمایش چکاپ در منزل را هم دارا می باشند.

کدام پزشک آزمایش چکاپ بانوان را تجویز می کند؟

اگر قصد انجام آزمایش چکاپ خانم ها را دارید باید حتما به دکتر متخصص زنان مراجعه کنید. تا پزشک آزمایشات لازم را برای شما تجویز کند و بعد از تجویز آزمایش ها به آزمایشگاه در فرمانیه یعنی آزمایشگاه نارون مراجعه داشته باشید و هر یک از این آزمایش ها که در روند چکاپ انجام میشوند را به صورت تخصصی پشت سر بگذارید.

دقت داشته باشید که پزشک شما تمام فاکتورهای لازم برای چکاپ کامل خانم ها را تجویز کند. زیرا آزمایشگاه طبق نوشته ی پزشک عمل خواهد کرد و اگر پزشک آزمایش را جا بیندازد آزمایشگاه مسئول نخواهد بود.

اکثر پزشکان معتبر در استان تهران به بیماران خود پیشنهاد می‌ کنند که برای چکاپ کامل به آزمایشگاه نارون مراجعه داشته باشند. زیرا این آزمایشگاه علاوه بر اینکه یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی و بسیار معتبر محسوب می‌ شود، تجهیزات به روزی دارد و پرسنل آن هم از دانش تخصصی روز دنیا بهره می برند و می توانند فرایند تشخیص را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهند و بدین ترتیب انجام آزمایش چکاپ خانم ها در آزمایشگاه نارون با رونق زیادی روبرو شده است.

اگر شما آزمایش خود را در آزمایشگاه نارون انجام دهید، این اطمینان وجود دارد که دیگر احتیاجی به تکرار روند آزمایش نداشته باشید و با همان یک بار آزمایش پزشک تشخیص خود را خواهد داد و به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی می کند تا روند درمانتان هم آغاز شود.

زیرا کیفیت انجام آزمایش در آزمایشگاه معتبر نارون به قدری بالا می باشد که به هیچ عنوان امکان بروز خطا وجود ندارد. قطعاً همین مسئله باعث می‌ شود تا روند درمان پزشک شما هم با سرعت و کیفیت بهتری پیش برود و پزشک بتواند بعد از مطالعه ی پاسخ آزمایش شما، بهترین درمان ممکن را ارائه دهد.

laboratory

انجام آزمایش چکاپ خانم ها در منزل:

همان طور که اشاره کردیم یکی از مهمترین خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی نارون آزمایش چکاپ در منزل می باشد. که طی انجام این آزمایش متخصصین به منزل بیمار مراجعه می کنند و چکاپ های لازم و نمونه برداری ها را در منزل انجام می دهند.

 این آزمایش برای آن دسته از افرادی که نمی توانند به آزمایشگاه مراجعه کنند و یا بیمار هستند بسیار مناسب می باشد و کافی است که شما با شماره تماس آزمایشگاه نارون تماس بگیرید و هماهنگی‌ های لازم را انجام دهید تا در مدت زمان بسیار کوتاهی نیرو های آزمایشگاه به محل مورد نظر شما بیایند و آزمایش چکاپ در منزل را با کیفیت بالایی انجام دهند.

 اکثر آزمایش هایی که در روند آزمایش چکاپ خانم ها انجام می شوند هم در منزل قابلیت انجام دارند و محدودیتی از این نظر وجود نخواهد داشت. بدین ترتیب تمام بانوان گرامی می توانند بدون نگرانی این آزمایش را انجام دهند.

 ناگفته که نماند هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت بین پاسخ آزمایش در محیط آزمایشگاه و آزمایش در منزل وجود ندارد و از این لحاظ هم ما این اطمینان را به شما می دهیم که حتی در منزل یک آزمایش با کیفیت و کاملا دقیق را تجربه می کنید و پاسخی که از آزمایش دریافت خواهید کرد نیز کاملاً درست و بدون کوچک ترین اشتباهی خواهد بود.

مهمترین اصلی که آزمایشگاه نارون به آن پایبند می باشد همین موضوع است که آزمایش چکاپ در منزل را در سطح کیفی بسیار بالایی انجام دهد. تا افرادی که قصد انجام چنین آزمایش‌ هایی را دارند بتوانند با خیالی راحت آزمایش خود را انجام دهند.

ویژگی های یک آزمایشگاه خوب برای انجام چکاپ بانوان:

آزمایشگاهی که به انجام آزمایش چکاپ خانم ها می پردازد در حقیقت باید از ویژگی‌ های خاصی بهره ببرد. تا بانوان بتوانند با اطمینان خاطر کامل در آزمایشگاه حضور پیدا کنند.

یک آزمایشگاه خوب علاوه بر اینکه باید خدمات با ارزشی مانند آزمایش چکاپ در منزل را ارائه دهد، باید اقدامات دیگری هم انجام دهد تا در رده ی بهترین و موفق ترین آزمایشگاه ها قرار بگیرد.

 اولین نکته این است که یک محیط کاملا امن برای بانوان به وجود بیاورد تا بانوان با احساس خوشایندی بتوانند آزمایش چکاپ خود را انجام دهند.

 نکته ی بعدی محیط زیبا می باشد. زیرا زیبایی بصری یک محیط در کاهش استرس و افزایش آرامش بیمار نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

 پس این مسئله اهمیت بالایی دارد. نکته ی بعدی که مهم ترین نکته می باشد، تجهیزات پیشرفته و مدرن و پرسنل با اخلاق و متخصص می باشد.

آزمایشگاه نارون جزو آزمایشگاه های معتبر در تهران می باشد. این آزمایشگاه در فرمانیه از تمام این ویژگی های مثبت بهره می‌ برد و در خدمت تمام بانوان می باشد تا بتوانند آزمایش چکاپ خانم ها را در این آزمایشگاه معتبر با خیالی آسوده انجام دهند.

کلام آخر:

ما با معرفی بهترین ها در حوزه زنان قصد داریم که به تمام بانوان گرامی کمک کنیم تا بتوانند آزمایشگاه ها و محیط های درمانی مناسب برای چکاپ بانوان را شناسایی کنند و به این محیط های معتبر مراجعه داشته باشند. تمام بانوان عزیز که قصد انجام آزمایش چکاپ خانم ها را دارند، اکنون با شناخت کاملی که نسبت به آزمایشگاه نارون پیدا کرده‌ اند می‌توانند در این آزمایشگاه حضور پیدا کنند و آزمایشات مربوطه را با کیفیت بالایی انجام دهند.