تنوع مدل مو زنانه در سالن های زیبایی نسبت به انواع میکاپ، فرم و رنگ صورت متفاوت است از این رو برای انتخاب مدل مو زنانه بهتر است با یک فرد با تجربه در این زمینه مشورت کنید، بهترین افراد برای مشاوره در خصوص انتخاب بهترین مدل مو زنانه  را می توانید در آرایشگاه ها بیابید. افراد حرفه ای در زمینه ی کوتاهی مو در سالن های زیبایی فعالیت می کنند که نسبت به میمیک چهره و مدل صورتتان بهترین گزینه را در اختیارتان قرار می دهند.

مدل مو زنانه

نکات مهم در انتخاب بهترین مدل مو زنانه

  • اگر فرم صورت شما گرد است، به شما پیشنهاد می کنیم تا از مدل موی کوپ و مدل هایی که در آن قد موها بالای گوش است و گردن شما نمایان می شود استفاده نکنید زیرا در این حالت، صورت شما گردتر نمایان می شود. کوپ های بلند، مدل های فشن ژورنالی که به صورت تکه ای با قیچی های پیتاژ اصلاح می شوند و یا از مدل های layer (قسمت پایین موها خورد شده و به صورت تیز روی سرشانه قرار می گیرد) استفاده کنید، در این روش ها صورت شما کشیده نشان داده می شود.
  • اگر صورتی کشیده دارید به شما کوپ های فانتزی و کوتاه را توصیه می کنیم. در این نمونه ها که به صورت گرد پایین موها اصلاح می شود، باعث شده تا از کشیدگی چهره کاسته شده و نقص صورت پوشانده شود.
  • اگر موهایی کم پشت با تارهای نازک دارید ابتدا بهتر است برای رسیدگی به سلامت موهای خود در یک آرایشگاه حرفه ای مانند سالن زیبایی ایرانا موهای خود را با روش های گوناگون مانند ویتامینه و احیا با مواد درجه یک سالم و پر پشت کنید سپس برای کوتاهی اقدام نمایید. بهترین مدل مو برای افرادی که تار موهایشان نازک است، مدل موهای کوتاه و کوپ های کوتاه می باشد، در این موارد نقص موها تا حد زیادی از بین رفته و بسیار شیک و زیبا می شود.
  • اگر موهایی فر و مجعد دارید به شما توصیه می کنیم به هیچ عنوان از مدل های کوتاه و پسرانه استفاده نکنید زیرا زیبایی چهره شما را کاملا از بین می برد. پس بهتر است هیچ وقت موهای خود را کوپ کوتاه و یا چتری نزنید. مدل های ساده و کوپ های بلند به این اشخاص پیشنهاد می شود تا در صورت براشینگ و یا شینیون نیز شیک و زیبا شود.

در قسمت بالا نکات بسیار مهم و کلی را برای داشتن بهترین مدل مو زنانه در اختیارتان قرار دادیم که با مطالعه ی چند دقیقه ای می توانید نسبت به چهره و جنس موها بهترین انتخاب را داشته باشید. اما برای انتخابی دقیق و درست بهتر است با کسی که کار کوتاهی مو را انجام می دهد مشورت کنید زیرا او شخصی است که روزانه چندین مدل مو را اصلاح کرده و تجربه کافی در این باره دارد.

مدل مو زنانه

مدل مو زنانه

بهترین مدل مو زنانه در ایرانا

سالن زیبایی ایرانا با داشتن کادری مجرب در تمامی لاین های زیبایی می توانند شما را با بهترین و به روزترین مدل های موی زنانه آشنا کنند و به کمک این افراد زیبایی ظاهری خود را چندین برابر کنید. در این آرایشگاه می توانید در محیطی آرام و دلپذیر و مدیریت درجه یک همکاران ما در هر بخشی، تمامی کارهای مراقبتی و زیبایی خود را انجام دهید. در کوتاه ترین زمان، بهترین قیمت ها و محیطی لاکچری و آرامش بخش ساعاتی را برای خود اختصاص دهید و با اعتماد به نفس به کار های روزانه خود رسیدگی کنید. قطعا حق هر خانمی است که حداقل ماهی یکبار به درخشش و جذابیت ظاهری خود بپردازد.

مدل مو زنانه

جدیدترین مدل مو زنانه

این که همیشه در انتخاب مدل مو، رنگ مو و هر چیز مرتبط با ظاهر به روز آپدیت باشید، بسیار خوب است اما این نکته را فراموش نکنید که هر مد و فشنی به همه برای تمام اشخاص مناسب نبوده و شما نیز باید تا حدی که زیباییتان حفظ می شود با مد پیش بروید. ترند مدل مو در سال 2019  2020 کوپ های ساده کوتاه و بلند است که در برخی از آن ها قسمت جلویی مو کمی بلند بوده و در دیگر گزینه ها مو به صورت کاملا صاف و مرتب و یا با ماشین های مخصوص کوتاه می شود. این مدل مو برای افرادی که موهای لخت و یا حالت دار دارند بسیار شیک و جذاب می شود.

 

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .