اکستنشن آمبره / در ابتدای مقاله توضیح کوتاهی در رابطه با اکستشن می دهیم ، اکستنشن چیست ؟ در واقع عمل اضافه کردن مو به موی سر را اکستنشن می نامند ، اکستنشن در موارد مختلفی استفاده می شود ، در مواقعی برای حجیم تر شدن مو یا برای بلند تر کردن موی سر، یا اضافه کردن رنگ جدیدی بدون انجام مستقیم رنگ و مش بر روی موی سر استفاده می شود.

در مورد جنس مصرفی اکستنشن باید در اینجا بگوییم که دو نوع موی اکستنشن داریم یک نوع که از الیاف مصنوعی می باشد در واقع نوع نامرغوب موی اکستنشن می باشد و زیبایی کمتری نسبت به نوع طبیعی را دارا می باشد. و اما نوع دوم که بسیار زیبا و شکیل و براق می باشد ، نوع طبیعی موی اکستنشن است که از موی طبیعی درست شده و البته هزینه بیشتری برای شما دارد. در ادامه مقاله اطلاعاتی را در رابطه با اکستنشن آمبره در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، با ایرانابیوتی همراه شوید…

اکستنشن آمبره چیست ؟

در مورد وصل کردن موی اکستنشن سه روش وجود دارد که به اختصار در اینجا توضیح می دهیم ، اکستنشن سرد که از نوعی چسب گیاهی که کراتین نام دارد استفاده می شود برای چسباندن موی مصنوعی به ریشه  موی سر ، این چسب کاملا بی رنگ می باشد و برای چسباندن موی مصنوعی به ریشه موی سر از حلقه هایی استفاده می شود در ضمن بیشتر از این حلقه برای موهای ضخیم تر استفاده می شود.

روش بعدی روش اکستنشن گرم می باشد ، در این روش از پنس گرم شده استفاده می کنیم تا با کمک کراتین موی مصنوعی را به موی سراضافه کنیم. و در آخر استفاده از کلیپس این روش به این صورت می باشد که موی اضافه به گیره یا کلیپس متصل است  و به راحتی به موی شما وصل یا جدا می شود و این روش را خود شما هم می توانید انجام دهید.

اکستنشن آمبره

اکستنشن انواع مختلفی دارد که در اینجا ما به اکستنشن آمبره می پردازیم. توضیحاتی در مورد رنگ موی آمبره می دهیم ، در این روش در واقع رنگ مو از تیره به روشن می باشد ، هر چه به ساقه نزدیک می شویم رنگ مو روشن تر می شود به صورتی که مرز بین تیره و روشن مشخص نیست و محو شده برای داشتن رنگ موی آمبره مخصوصا در تناژ روشن و بلوند حتما باید از دکلره در پایه های روشن استفاده کرد که برای رسیدن به این امر علاوه بر پرداخت هزینه های بالا درصد آسیب رسیدن به مو و ریشه موی سر بسیار زیاد می شود ،

در ضمن مورد دیگری که وجود دارد شاید رنگی که زدید دل شما را بزند یا موی شما کوتاه باشد یا حتی کم حجم باشد که این باعث می شود زیبایی رنگی که انجام دادید اصلا دیده نشود  یا کمتر به چشم بیاید. برای حل این مشکل استفاده از اکستنشن آمبره موی طبیعی پیشنهاد می شود ، در حال حاضر تمام ترکیب های رنگی که وجود دارد بر روی موی طبیعی ومصنوعی اکستنشن هم موجود است ، اکستنشن آمبره تنوع رنگی بسیاری دارد وبسیار زیبا و شکیل می باشد. به طور مثال اکستنشن آمبره مشکی و بلوند پلاتینه بسیار زیبا و چشم نواز می باشد .

رنگ مو 2020

در مورد محافظت از موی اکستنشن شده لازم می دانیم چند نکته را گوشزد کنیم :

اگر از اکستنشن چسبی استفاده کردید حتما در نظر داشته باشید باید به خوبی از موهای خود نگه داری کنید و هر ماه نزد آرایشگر خود بروید برای ترمیم ، حتما به این نکته توجه کنید که قد موی اکستنشن را زیاد نسبت به موهای خود مخصوصا اگر کوتاه هستند ، بلند نگیرید زیرا باعث کشیده شدن موهای شما شده و موجب ریزش موی خودتان می شود و غیر از ریزش باعث سر درد برای شما نیز می شود.

یکی از این موارد طرز شانه زدن موی اکستنشن شده می باشد ، حتما مو را به سمت بالا و تیکه تیکه شانه کنید که باعث کنده شدن مو نشود.برای شانه زدن مو از شانه مخصوص که دنده های نازک دارد استفاده کنید ، هنگام خواب موها را بالای سر جمع کنید تا در خواب زیر شما گیر نکند و گره نخورد. به هیچ عنوان از تافت استفاده نکنید زیرا این مواد باعث میشوند که موهای شما از محل اتصال باز شود.نکته مهم دیگر آن است که موی اکستنشن آمبره یا هر رنگ دیگری را در خانه رنگ نکنید.

ویتامین مو

آرایشگاه زنانه ایرانابیوتی مرکز تخصصی اکستنشن آمبره

آرایشگاه زنانه ایرانابیوتی با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، تاتو موقت ، اکستنشن مو ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش و میکاپ عروس ، گریم عروس و کودک ، براشینگ مو ، رنگ ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .