خدمات سالن زیبایی باهم متفاوت هستند به عنوان مثال با توجه به فضای سالن و مدیر سالن میتواند این خدمات شامل خدمات مو و آرایش باشد و در بعضی از سالن ها این کار گسترده تر و تخصصی تر انجام میشود و خدمات بیشتری شامل میشود.

امروزه با گسترده شدن خدمات آرایشی و بهداشتی در دنیا باعث شده که علاقه مندان زیادی به این مشغول شوند و این امر سبب زیادتر شدن سالن های زیبایی در سطح شهر شده بعضی از سالن ها قدمت طولانیتری دارند و با بروز کردن سالن های خود و نوع خدمات مشتریان خودشون رو حفظ میکنند.

قبل از اینکه به انواع خدمات سالن زیبایی بپردازیم چند نکته رو باید خدمتتون عرض کنم قبل از انجام هر نوع خدماتی در هر سالن باید از نحوه انجام آن و کیفیت کار سالن مورد نظر مطلع شوید و بررسی کنید به عنوان مثال نمونه کارهای سال را تماشا کنید و کیفیت کار آن سالن را بررسی کنید و مطمئن شوید .

خدمات سالن زیبایی

خدمات سالن زیبایی

امروزه با سالن های زیبایی بزرگی که در سطح شهرا دیده میشود و انواع خدمات مو ,خدمات ابرو ,خدمات مژه ,خدمات ناخن,گریم و میکاپ و هر خدماتی که شامل زیبایی میشود در این سالن ها انجام میشود حتما قبل از مراجعه مطمئن شوید که کلیه خدمات زیر نظر نیروهای متخصص انجام میشود و این میتواند یک حسن باشد که شما در یک مکان میتوانید تمامی خدماتی که شامل زیبایی میباشد را انجام دهید .حتما از چند روز قبل با سالن مورد نظرتان برای مراجعه هماهنگ شوید که معطل نشوید و کارتان بخوبی انجام شود .

بهتربن سالن های زیبایی باید برای هر زمینه مکان مخصوص خود را داشته باشد و در محیط ارام و به دور از استرس انجام شود شلوغی و بی نظم بودن سالن میتواند روی کیفیت کار و باعث کلافگی مشتری شود . حتما باید محیطی تمیزی داشته باشد بهداشت یکی دیگر از مشخصه های یک سالن معتبر و حرفه ای میباشد .

خدمات سالن زیبایی

خدمات سالن زیبایی

خدمات سالن زیبایی باتوجه به نوع سال فرق دارد اما بطور کلی میتواند شامل خدمات زیر شود :

انواع گریم و میکاپ ,گریم و میکاپ تخصصی عروس ,رنگ و مش و کلیه خدمات شامل رنگ مو ( هایلایت ,آمبره ,سامبره ,بالیاژ و استروبینگ مو ,واریاسیون) ,کوپ و پیتاژ باتوجه به فرم صورت ,انواع شینیون ,انواع روش های مراقبتی از مو و پوست ,خدمات ناخن (کاشت ناخن و ترمیم ناخن ,طراحی ناخن ,مانیکور و پدیکور ,ژلیش ناخن و ..),خدمات پوست و زیبایی,انواع خدمات ابرو و مژه (  اصلاح ابرو ,رنگ ابرو ,تاتو ابرو

,میکروپیگمنتیشن ابرو و مژه,میکروبیلدینگ ابرو و مژه ,فیبروز ,هاشور ابرو ,اکستنشن ابرو و مژه و . . .) ,انواع خدمات مو (اصلاح مو ,رنگ مو , اکستنشن مو ,براشینگ مو و…) , آرایش دائم و نیمه دائم ( میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن), اپیلاسیون

توجه داشته یاشید که تمامی خدماتی که ذکر شد زیر نظر متخصص انجام شود که بهترین نتیجه را داشته باشد . برای اطلاعات بیشتر از هر کدام از روش های میتوانید به صفحه مربوط آن مراجعه کنید .

خدمات سالن زیبایی

خدمات سالن زیبایی

سالن زیبایی ایرانا بیوتی یکی از جدیدترین سالن های زیبایی میباشد . در این سالن با توجه به بروزترین متد ها و روش های آرایشی با کادری کاملا مجرب و محیطی زیبا و آرام در شهرک غرب تهران فعالیت خود را آغاز کرده است . خدمات سالن زیبایی ایرانا بیوتی تقریبا شامل تمامی موارد بالا میشود که زیر نظر متخصصین بصورت کاملا حرفه ای و با بروزترین متدهای آرایشی و زیبایی و با توجه به اصول اینکار انجام میگیرد .

 

انواع خدمات سالن زیبایی

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .