ہلیفت ابرو با استفاده از بوتاکس روشی است که خطوط بین ابروهای شما را درمان می کند . بوتاکس ابرو باعث می شود ابروهای شما جوان تر و مرتب تر به نظر برسند . با افزایش سن ، یکی از قسمت هایی که مورد توجه قرار می گیرد منطقه پیشانی است . بسیاری از افراد درک نمی کنند که چگونه ظاهر و درمان پیشانی می تواند بر تمام صورت تأثیرگذار باشد . با افزایش سن ، خطوط بیشتری روی پیشانی ایجاد می شود . این خطوط را می توان از طریق درمان های غیر جراحی مانند بوتاکس و لیزر اصلاح کرد .

در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با تاثیر بوتاکس ابرو بر روی چهره در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، امیدواریم با مطالعه این مقاله آگاهی شما در این زمینه کامل گردد . با ایرانابیوتی همراه شوید…

جوانسازی پوست

لیفت ابرو با استفاده از بوتاکس

بوتاکس ابرو روشی ساده و مؤثر برای لیفت ابرو می باشد . بوتاکس یا لیفت ابرو خطوط پیشانی را از بین می برد ، ابروهای افتاده را بالا می برد . با تزریق ماهرانه بوتاکس ابرو پیشانی بلند خواهد شد و با ظاهری جوان تر به آرامش بیشتری خواهید رسید . بالابردن ابرو به روش بوتاکس تاثیر بیشتری دارد ، زیرا عمل جراحی می تواند ظاهری بسیار غیر طبیعی به شما ببخشد . علاوه بر این ، عمل جراحی عوارض جانبی مانند ریزش مو ، زخم و درد موضعی و سردردهای ناشی از جراحی ایجاد خواهد کرد .

روش های زیادی برای تزریق بوتاکس ابرو در پیشانی وجود دارد . اثرات بوتاکس ابرو را می توان در طی سه تا پنج روز پس از تزریق مشاهده کرد و البته اثرات کامل بوتاکس پس از چهارده روز قابل توجه است . به طور کلی بوتاکس ابرو معمولاً برای درمان و جلوگیری از چین و چروک صورت انجام می شود . همچنین می توان از بوتاکس برای بلند کردن ابروها استفاده کرد .

به یاد داشته باشید که انجام بوتاکس ابرو برای افرادی که بالای هیجده سال هستند مناسب می باشد . به علاوه خانم های بارادار و افرادی که دچار بیماری قلبی و عضلانی هستند نباید بوتاکس ابرو را انجام دهند .

بوتاکس ابرو

ماندگاری بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو حداقل چهار ماه و حداکثر شش ماه ماندگاری دارد ، البته بوتاکس ابرو ممکن است یک سال هم ماندگاری داشته باشد . زمانی که بوتاکس ابرو از بین برود ابروهای شما به حالت طبیعی خود باز می گردد . و در صورت نیاز باید مجددا بوتاکس ابرو را انجام دهید .

مزایای بوتاکس ابرو

  1. داشتن ابروهایی زیبا
  2. داشتن پوستی جوان و شاداب
  3. از بین بردن خطوط اخم
  4. بالا بردن ابروها

هزینه بوتاکس ابرو چه قدر است ؟

هزینه بوتاکس ابرو عوامل مختلفی مانند مساحت پوستی که مورد تزریق قرار می گیرد ، میزان دارو و نوع دارویی که برای تزریق بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرد . برای انجام لیفت ابرو با توجه به چروک و خطوطی که به عنوان مثال دور چشم شما وجود دارد ، ممکن است شخصی که بوتاکس را انجام می دهد از داروی بیشتری استفاده کند . به علاوه به یاد داشته باشید که بوتاکس ابرو در دسته ی عمل های زیبایی قرار دارد ، به همین دلیل تحت پوشش بیمه درمانی قرار نخواهد گرفت .

بوتاکس صورت

معرفی مرکز تخصصی بوتاکس ابرو

سالن زیبایی ایرانابیوتی به عنوان بهترین سالن زیبایی در تهران با توجه به تجربه و سابقه ی درخشانی که در صنعت زیبایی دارد در غرب تهران با بهره گیری از پرسنل حرفه ای ، متخصص ، با تجربه و خوش رفتار مشغول به فعالیت می باشد . .

انواع خدمات آرایش مو مانند شینیون عروس ، بوتاکس مو ، سامبره ، تاتو موقت ، اکستنشن با موی طبیعی ، بوتاکس ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، فیبروز ابرو ، میکروبیلدینگ ابرو ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، گریم عروس و میکاپ دخترانه ، براشینگ مو ، رنگ و مش ، آمبره موی کوتاه و بلند ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ،  کراتین مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .