هاشور ابرو یک نوع آرایش دائم ابرو است برای کسانی که ابروهای کم پشتی دارند و قصد دارند بطور دائم ابروهای زیبایی داشته باشند حتی موقعی که استخر میروند و مجبور نباشند وقت زیادی رو صرف آرایش ابرو کنند . هاشور ابرو از طریق طراحی هر تار مو با رنگ های بخصوص ایجاد میشود که ظاهری طبیعی داشته باشد و دیگر به آرایش ابرو نیاز نداشته باشید و ابروهای شما همیشه زیبا خواهد بود .

از انواع مدل های هاشور ابرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

هاشورابرو تیغ ماهی

هاشورابرو دخترانه یا دو بعدی

هاشورابرو طبیعی

و کرکی – خطی – هایلایت

هاشور ابرو

هاشور ابروی سه بعدی چگونه انجام میشود

هاشور نوعی از روش تاتو است در این روش خطوط ریز مو بطوری طراحی میشود که شبیه به ابروهای طبیعی فرد باشد و با خطای دید برجسته دیده شود.

در این روش از متد فیبروز ابرو استفاده میشود که یکی از جدیدترین متد های آرایشی میباشد . این روش در مدل های مختلفی انجام میشود از جمله مدل تیغ ماهی- کلاسیک – آسیایی.

هاشور ابرو

هاشور ابرو به دو روش دیگر نیز ایجاد میشود 

میکروبیلدینگ و میکروپیگمنتیشن

در میکروبیلدینگ از یک قلم دستی که سوزن هایی به صورت ردیفی به آن متصل شده اند که شکل تیغ مانند دارند و با ایجاد برش هایی در سطح پوست رنگدانه ها را بصورت هاشور وارد پوست میکنند این روش نسبت به روش مشابه خود سعنی میکرو پیگمنتیشن ماندگاری کمتری دارد بدلبل اینکه در میکرو بیلدینگ رنگ در عمق کتری از پوست تزریق میشود .

در میکروپیگمنتیشن که در این روش با استفاده از قلم الکتریکی رنگدانه ها به لایه ی زیرین پوست بصورتی که به بافت پوست آسیبی وارد نشود در عمق مشخصی تزریق میشود به همین دلیل به میکروپیگمنشن آرایش دائم و به میکرو بیلدینگ آرایش نیمه دائم گفته میشود.

در میکروبیلدینگ ماندگاری بین شش تا هجده ماه است و در میکروپیگمنتیشن بین یک تا سه سال میباشد که گاهیم دیده میشود که به سه تا پنج سال هم در رنگ های تیره ماندگار بوده البته در طول این مدت به ترمیم نیز نیاز است که در اینباره با متخصص خودتون مشورت کنید.

هاشور ابرو

مراقبت های قبل و بعد از انجام هاشور

قبل از انجام اینکار از خوردن مشتقاتی که حاوی کافئین هستند خودداری کنید .

قبل از آن از کارهایی نظیر لایه برداری خودداری کنید .

داروهایی که موجب تحریک پوست میشوند مصرف نکنید .

اگر سابقه حساسیت دارید قبل از انجام هاشور حتما از قرص ضد حساسیت استفاده کنید .

از سه روز قبل از انجام هاشور در معرض اشعه UV قرار نگیرید .

مراقب های بعد از انجام هاشور 

1.تا سه روز از شستن ناحیه تاتو شده خودداری کنید .

2.روزی سه بار از روز اول بمدت یک هفته از پماد چشمی ویتامین A استفاده کنید و بر روی ابرو خود بمالید .

3. به مدت یک هفته از پماد هیدروکورتیزن چشمی یکبار در روز استفاده کنید و به ابروهای خود بمالید .

4. از دستکاری و کندن پوسته های ایجاد شده بر روی ابرو بپرهیزید .

5. از رقتن به سونا و استخر بمدت ده روز پرهیز کنید .

6. تا زمانی که زخم محل هاشور شده بهبود نبافته زیر نور مستقیم خورشید نباشید .

7.برای شستن ابروها بعد از سه روز از شامپو بچه و آب سرد استفاده کنید و هیچگاه حوله روی ایروی خود نکشید.

 

انواع خدمات آرایشی و پیرایشی در بهترین سالن

انواع خدمات آرایش مو ،شینیون تخصصی مو ، شینیون عروس ، رنگ مو لایت ، میکرونیدلینگ صورت ، بوتاکس مو ، مزوتراپی مو سر ، جوانسازی پوست ، سامبره ، فیکانتور لب ، تاتو موقت ، ویتامین مو ، اکستنشن مژه ، بوتاکس ابرو ،بافت مو کودک ، اصلاح ابرو ، میکروپیگمنتیشن ، خدمات مژه ، گریم سه بعدی ، فیبروز مژه ، پاکسازی صورت ، اپیلاسیون ، آرایش عروس ، اکستنشن مو ، گریم و میکاپ عروس ، براشینگ مو ، رنگ و مش مو ، آمبره موی کوتاه و بلند ،

میکاپ صورت ، مش و لایت ، طراحی ناخن عروس ، بافت مو ، میکاپ چشم ، کراتینه مو ، میکروبیلدینگ و غیره در این سالن زیبایی ارائه می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات آرایشی و زیبایی ،از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید  .

چرا آرایش کردن برای خانم ها مهم است ؟ جواب این سؤال در وب سایت تنظیم خانواده لطفاٌ کلیک کنید .